Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Suryapı Marka Rezidans ve AVM
« önceki   123 ... 120121122   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
sayfa 121
Berktuğ
site denetçisi

4 ay önce - Çrş 20 Tem 2022, 10:36

ENPLUS’TAN BURSA’DA İKİNCİ MAĞAZA
Alıntı:
Sur Yapı Marka AVM’de 120 metrekarelik alana yayılmış yeni mağaza ziyaretçilerini bekliyorEnplus’tan Bursa’da ikinci mağaza
Premium mutfak ürünleri, küçük ev aletleri ve lüks beyaz eşya sektörlerinde kendi alanlarında lider markaların perakende satışını gerçekleştiren Enplus, Bursa’da ikinci mağazasının kapılarını açtı. Sur Yapı Marka AVM’de hayata geçen yeni mağaza ile Bursalılar, kaliteli dünya markalarının hayatı kolaylaştıran fonksiyonel ürünlerine artık çok daha kolay ulaşabilecek.

Multi brand mağaza zinciri olarak müşterilerini daima dünya markalarının en yeni ve teknolojik ürünleriyle buluşturan Enplus; Bursa’daki ikinci mağazasını Sur Yapı Marka AVM’de hizmete açtı. 120 metrekarelik alana yayılmış yeni mağazada; Sage, Wmf, Zwilling, Landmann ve KELA başta olmak üzere pek çok dünya markası Bursalıların beğenisine sunulacak. İlk mağazasını 2000 yılında hayata geçiren Enplus bu hamlesiyle ülke genelindeki 26’ncı mağazasının açılışını gerçekleştirmiş oldu. Şirket aynı zamanda dijital satış kanalları aracılığıyla da Türkiye’nin 81 iline hizmet vermeyi artan bir ivmeyle sürdürüyor.

Açılışta konuşan Enplus Yönetim Kurulu Üyesi ve COO’su Murat Hatipoğlu, “Türkiye’nin dördüncü büyük şehri Bursa’da yeni mağazamızın açılışını gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Korupark AVM’deki mağazamıza ek olarak Sur Yapı Marka AVM’deki yeni mağazamızla şimdi Bursalılara çok daha yakınız, daha fazla Bursalı ile buluşacağımız için heyecanlıyız. Mağazamız Nilüfer Metrosu’na oldukça yakın konumuyla dikkat çekiyor. Ayrıca hem İzmir yolu hem de FSM Bulvarına olan yakınlığıyla da elverişli bir konumda bulunuyor. Biz marka mağazacılığı yaptığımız için her markanın Enplus konseptinin içinde kendine göre ayrı ve tanımlı bir alanı mevcut. Bursa mağazamızda da her marka, logoları ve ürünleri ile mağaza içinde ayrı bölümlerde yer alıyor. Bu mağazamıza özel bir de ayrı bir grill alanı oluşturduk. Barbeküleriyle güzel havalarda ızgara keyfi yapmak isteyen Bursalılara böylece daha geniş seçenekler sunmayı hedefledik.” dedi.

Kaynak: https://arsiv.perakende.org/enplus-tan-bursa-da-i ...nci-magaza

Açılacağı söyleniyordu bu mağazada artık açılmış.


Berktuğ
site denetçisi

4 ay önce - Sal 26 Tem 2022, 00:12

Alıntı:

Suryapı Marka AVM'de Frederic Patric Parfüm'de kapılarını açıyor.


Güven Hoca

3 ay önce - Pzr 21 Ağu 2022, 19:55


(+)


(+)
Berktuğ
site denetçisi

2 ay önce - Pts 19 Eyl 2022, 15:18

Alıntı:

Sagaza Madrid mağazası da Suryapı Marka AVM'de açılmış.


Abduş Tam35
2 ay önce - Cum 23 Eyl 2022, 12:09

Son yıllarda en beğendiğim AVM'lerden biri oldu. Bursa için bence çok güzel bir yatırım.sayfa 121
« önceki   123 ... 120121122   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA