Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
nedim972

1 ay önce - Prş 11 Ağu 2022, 22:30
96 Yaşındaki Kadından Parayla Satın Alınamayacak Hayat Dersleri Anlamlı Sözler

96 yaşındaki kadından hayat hakkında, parayla satın alınamayacak altın değerinde hayat tavsiyeleri ve anlamlı sözler... Hayatınıza değer katacak yine dopdolu bir anlamlı özlü sözler videosu.

nedim972

1 ay önce - Cum 12 Ağu 2022, 21:59
Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar. Sokrates

Büyük düşünür filozof Sokrates'in hayatınıza ışık tutacak yine izlerken düşündürecek hayata dair söylenmiş anlamlı özlü sözler videosu...

nedim972

1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 13:03
Dostluk Mantar Yemeği Gibidir.... Kadim Bin Yıllık Bilgelik Dolu Atasözleri Kişisel Gelişim

Kadim bin yıllık çin medeniyetinden süzülüp gelen anlamlı özlü sözler videosu. İllaki kendi hayatınızından bir kesit bulacaksınız..

nedim972

1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 21:00
Kendinize İnanın!!! Motivasyonunuzu Tavan Yapacak Hayata Dair Tavsiyeler

Hayata dair tavsiyler içeren motivasyonunuzu tavan yapacak bir motivasyon videosu. KENDİNİZE İNANIN!!!

nedim972

1 ay önce - Sal 16 Ağu 2022, 23:35
Aklını Boşalt, Şekilsiz Ol, Akışkan Ol, Su Gibi. Efsanevi Dövüş Ustası Bruce Lee'den Sözler

Efsanevi dövüş ustası Bruce Lee'den öğrencilerine verdiği, uzakdoğu felsefesi dolu, ilham veren, sizi cesaretlendirecek ve motive edecek sözler.

nedim972

1 ay önce - Çrş 17 Ağu 2022, 22:56
Mutluluk Fiyatı Olanlarla Değil Değeri Olanlarla Yaşanır Ağır Sözler

Bazen söylemek isteyipte söyleyemediğiniz, bazen tam da beni anlatıyor dediğiniz ağır sözler den oluşan bir video...

nedim972

1 ay önce - Prş 18 Ağu 2022, 22:07
Sorgulanmayan Bir Hayat, Yaşanmaya Değmez Platon'un Hayatınıza Işık Katacak Sözleri

Ünlü felsefecilerden Platon'un hayatınıza ışık katacak sözleri. 2400 yıl önce söylenen bugün bile hayatımızda yer eden anlamlı sözler. Ünlü kişiler ünlü sözler serimize devam.

nedim972

1 ay önce - Prş 18 Ağu 2022, 23:32
Kendimden Özür Diliyorum Can Yücel'in Kendi Kendine İç Döküşü

Can Yücel'in kendi kendisine iç döküşünü mükemmel bir şekilde anlattığı Kendimden Özür Diliyorum anlamlı sözleri.

nedim972

1 ay önce - Cum 19 Ağu 2022, 23:44
Benimle Onun Arasında Kaldıysan Onu Seç En Güzel Can Yücel Sözleri

Can Yücel'in duygusal bir o kadar da filozofça derin sözleri. Anlamlı özlü sözler serimize tam gaz devam.

nedim972

1 ay önce - Pzr 21 Ağu 2022, 11:00
İyiliğe Gücün Yetmezse Kötülük Etme Aristoteles'den Hayatınıza Yol Gösterecek Işıklı Sözler

Aristoteles'in hayatınıza yol gösterecek, yolunuzu aydınlatacak, ışık saçacak derin sözler. Derin Sözler Diyarı kanalımızda özlü ve anlamlı sözlere devam ediyoruz.. Kendinizden bişeyler bulacaksınız...

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET