Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1968
Haldun Turan

1 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 10:52

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=8867779#8867779

Bu başlık Ayvalık başlıklarında gerekli inceleme yapılmadan açılmış.

Şubat ayında buranın başlığını açmıştım.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=8679002#8679002

Anıl91
1 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 20:35

Birşey soracağım, sorunun yeri burası mı bilmiyorum. Sürekli her yazdığım mesaja eksi puan veren takıntılı şahis için çözüm nedir?

Burç

1 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 21:10

Siteye mesaj yazmamak.

_Adem_
1 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 23:19

Alıntı:
Efendim bir maruzatım olacaktı asla sitem değil çünkü sitem edilecek birşey kalmadı biraz içimi dökeyim niyeti ilen ifade ediyorum Dün gece Hava değişimi cezası verirken İkile diye uyarıda bulunun Sayın Site deneticisi Keşke İkile demek yerine Biz senden rahatsız oluyoruz kendi sorunlarını buraya yansıtma bizleri yorma biraz ötede dur veyahut bir müddet veyada hiç yazma deseydiniz emin olunki Riayet ederdim doğrusu o uyarı lafına çok kırıldım Biraz öfkelendim birazda hüzünlendim Hiçkimseye fazla taviz gösterilmemesi gerekiyor bu hususta katılıyorum Misal dışarıda bir vatandaşın diğer bir vatandaşa münakaşadan kaynaklı ikile demesi farklı
Ancak bir evinize gelen misafire İkile denilip suratına kapı kapatılırsa birdaha o misafir o kapıya kaatiyen gitmez
Sayın Site yönetimi Kişisel sayfamıda yayından kaldırır iseniz hora geçer sizleri çok yordum forumunuza herhangi bir katkımda yok fotoğraf işlerindende anlamıyorum daha evvel belirtmiştim yazı kurallarınıda fazla özen gösteremiyorum elimde değil çok kahrımı çektiniz farkındayım sizlerde haklısınız Ruhen iyi değilim Bedenende artık iyi hissetmiyorum kendimi Haklarınızı helal ediniz efendim
Bugün İnternetçileri arattırdım benim kıza aslında bugüne evimin internetini kökten kapattırmak istiyordum çünkü internet olunca dayanamıyorum meraklanıyorum ama tahaatümüzün bitmesine 2 ay daha varmış biter bitmez internetimide kapattırıyorum hem kendimi hemde sizleri yormayayım şimdi İkiliyorum Allaha emanet olun....

Sevgili dayıcığım, sizin gibi değerli bir insana 'ikile' mesajı yazan forum yöneticisini esefle kınadığımı belirterek sözlerime başlamak istiyorum. Sizin değerli yorumlarınızı görüp siteye üye olmuş biri olarak söylüyorum, siz siteyi bırakırsanız bu sitenin kullanıcılar nezdindeki kıymeti ve değeri kesinlikle düşer. Lütfen siteye üyeliğinizi bizim gibi gençlere örnek olmak için devam ettirin. Sizi yıldırmaya çalışan kem insanlara da aldırış etmeyin. Unutmayın, sizi sevenler sizden hoşlanmayanlardan katbekat daha fazla sayıda bulunuyorlar. En derin saygı ve hürmetlerimle Adem.

Tacettin Şenel

1 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 23:32

Burç bey evladımla bir zorum yok ancak Madem sana birşey diyeceğim bir bardağı kaldırıp haldır huldur yere fırlattıverdiğin vakit ne olur soruyorum sana ne olur kırılır değilmi paramparça olur eh peki öyleyse o bardak birdaha evvelki haline dönebilirmi istediğin kadar o bardağa bakım yap onarımdan geçir düzelmez zannediyorum anlamışsındır....
Zaten benimde tadım tuzum kalmadıydı yok Aleviler yok kokoreççiler yok kürtler yok kemalistler kafa dağıtmaya geliyorum daha çok sinir hastası olup çıkıyorum İnternet artık bana göre değil evvelden bilgisayarmı vardı onuncu aya kadar idare edeyim sonrasında tamamen emekliye çekiliyorum internet oldumu dayanamıyorsun dilimde durmuyor ama kestirdiğim vakit bilgisayarıda telefonuda kaldıracağım vallahide billahide çöpe atacağım....

En son Tacettin Şenel tarafından Çrş 10 Ağu 2022, 23:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

_Adem_
1 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 23:36

Alıntı:
Burç bey evladımla bir zorum yok ancak Madem sana birşey diyeceğim bir bardağı kaldırıp haldır huldur yere fırlattıverdiğin vakit ne olur soruyorum sana ne olur kırılır değilmi paramparça olur eh peki öyleyse o bardak birdaha evvelki haline dönebilirmi istediğin kadar o bardağa bakım yap onarımdan geçir düzelmez....

Sevgili dayıcığım sizin hayat tecrübeniz benimkinden daha çoktur, siz daha iyi bilirsiniz ki; bir kişiye hak ettiğinden daha fazla değer verirseniz böylesi düş kırıklıkları yaşarsınız. Saygılarımı sunarım sevgili dayıcığım, iyi geceler, Allah rahatlık versin size...

35ŞEKER PARE35

1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 00:10

Bu Başlıkta Açtığımız Bir Konu Başlığına Birinin Katılması İçin Mesaj Yazmak Serbestmi.Serbest İse Şimdiden İlgililerinin Katılması İçin Bir Konu Başlığım Var:

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=179339

Haldun Turan

1 ay önce - Çrş 17 Ağu 2022, 22:56

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=8876844#8876844

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=3375182#3375182

Başlıkta ki Ekşi kelimesini Sevindik ile değiştirir misiniz?

Çünkü basketbolcu Kübra , voleybolcu Arslan Ekşi'den boşanmış ve 2020 yılında Görkem Sevindik ile evlenmiş

halil2006

1 ay önce - Prş 18 Ağu 2022, 04:16

Site hakkında genel birkaç öneri yapmak istiyorum, özellikle Haberler Ve Sohbet başlığı altında. Bu başlık altında çok fazla spor klübü başlıkları görüyorum. En büyüğünden en küçük ilçe takımlarına kadar. Bu spor kulüpleriyle ve diğer spor branşlarıyla ilgili ayrı bir ana başlık açılamaz mı?
Mesela Spor ana başlığı altında, kulüpler, futbol, basketbol, voleybol, yüzme vb vb spor branşlarında açılan başlıklar veya spor haberleri bu ana başlık altında olabilir mi acaba?

İkincisi de yine Haberler Ve Sohbet altında en ünlü en bilinen kişilerden, hiç tanımadığım adını bile duymadığım insanlara kadar bir sürü biyografi başlıkları var. Bunlar için de ayrı bir ana başlık açılamaz mı?

Sonuncusu da yine aynı ana başlıktan, yine çok sayıda “falanca şehir filanca AVM” ya da “falanca şehir filanca sineması” gibi başlıklar var, bunlar ait oldukları şehirlerin başlığı altına taşınamaz mı?
Selamlar

Veli_55

1 ay önce - Prş 18 Ağu 2022, 10:48

Daha önceki tartışmalardan dolayı siteden uzaklaştırma almıştım.

Siteye girdiğimde mesajlarımın artık onaydan geçmesi gerektiğini gördüm.

Bu sebeple rahatça yazı yazamıyorum,bu kısıtlamadan dolayı kanatları kopartılan kanatsız bir kuş gibi hissediyorum...

sayfa 1968
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET