Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 538
Seyhanlı
1 ay önce - Çrş 17 Ağu 2022, 21:26

Alıntı:
Ben bu transferleri doğru bulmuyorum.en kısa zamanda asansör gibi alt liglere düşme tehlikesi yaşayacak. Böyle kulüpler batmaya mahkûm durlar.adanaspora önem verilmeli.

Ya git az biraz ötede oyna burayıda boşuna meşgul etme, gören zannedecekki takım her sene Şampiyonlar liginde oynuyorduda adam geldi klübü borca sokup gidecek, Adanademirspor hakkında zerre bir bilgin yok, klüb zaten borç batağındaydı ve sözleşmeli bir tek oyuncusu dahi yoktu, çok bilmiş beyefendi

ads 1940
1 ay önce - Çrş 17 Ağu 2022, 22:17

Kızmayın adam fikrini söylüyor bu devirde kimse kimseye kara kaşı kara gözü için para vermez süreç sonunda Murat Sancak o paraları geri isterse buraya ne yazacaksınız? ayrıca kulübün borçsuz olduğunu nerden biliyorsunuz? kulübün muhasebe defterlerini siz mi tutuyorsunuz?

Ha süreç sonu dediğim bu önümüzdeki seçimler olabilir seçimleri Sancak'ın olduğu taraf kazanamaz da kaybederse bu adamların şirketlerine ADS dahil operasyonlar ve el koymalar olabilir bakın yıllar önce Uzanların şirketlerine el kondu Adanaspor ne hale geldi!! gerçi sonradan Bayram Akgül gelip toparladı ama Adanaspor taraftarı o adamın kıymetini bilemiyor yoksa Seyhan Belediyespor takımını (Yeni Adanaspor) desteklemek zorunda kalacaktı Adanaspor taraftarı.

Birde bir örnek vereyim bir zamanlar liglerde Mersin İdmanyurdu diye bir takım vardı şimdi yok neden yok o takımın parasını yediler içini boşalttılar sonra borçlar bahane edilerek o takım amatöre düşürtülüp Mersin Talimyurdu adını aldı bu Talimyurdu kulübü bildiğiniz öz gerçek Mersin İdmanyurdu'dur 3. Ligde oynayan takım ise çakmasıdır https://tr.wikipedia.org/wiki/Yeni_Mersin_%C4%B0dmanyurdu İçelspor'dur gerçek Mersin İdmanyurdu ile alakası yoktur bizde geçtiğimiz günlerde Adana İdmanyurdu takımını alıp Adana Demirspor FK yaptık ki onların ADS ile en ufak bir bağı yoktur bize ait değillerdir bu bayan futbol takımı bize M. Sancak sonrası Adana Demirspor'un ne hale geleceğine dair ipucu vermektedir süreç sonrası borçlar bahane edilerek Adana Amatör kümeden devşirecekleri o çakma takımı size Adana Demirspor diye yutturacaklar haberiniz olsun yiyecek olana da afiyet olsun ne diyeyim Türkiye'de bu işler böyle açın bakın Adıyamanspor, Afyonspor, Ağrıspor, Amasyaspor, Aydınspor, Çorumspor, Diyarbakırspor, Erzincanspor, Erzurumspor, Gaziantepspor, Ispartaspor, Mersin İdmanyurdu neyse fazla uzatmayayım 40 kadar takım şimdi nerdeler ne haldeler.

Geçici lokal başarı mı? armanın tarihin devamı mı? buna bir karar verin başarı sevdalıları süreç bitince bu başlıkta yine biz olacağız ha umarım yanılırım ama bu ülkede bunun örneği çok fazla şehir takımlarının nerdeyse yarısı borçlar bahane edilerek kapatılmış durumda.

UĞURÖZ
1 ay önce - Çrş 17 Ağu 2022, 22:31

Bu açıdan bakarsak süper ligde şampiyon olmuş olan Bursaspor'dan tutun Göztepe, Kocaeli, Sakarya nice takımlar borçlar nedeniyle alt liglerde süründü yok olmanın ucundan döndü.

Galatasaray gibi bir takım bile ligi 13.cü sırada bitirebiliyor.
Bu ligde mücadele etmek istiyorsan illa ki o borç batağına adım atacaksın. Süper ligde isim önünde sponsoru olmayan nadir takımlardan biri ADS.

Murat Ds
1 ay önce - Çrş 17 Ağu 2022, 22:53

Yukarıda ki ads isimli şahsın Demirsporlu olmadığını, sürekli Demirspor’un kötü nasıl olur açıklamalarından gına geldi. Adana Demirspor hisselerinin çoğu başkanda, yani batma olayı yok. Başka birine satar gider. Gidersem borç bırakmadan giderim diyen birisi. Adana Demirspor artık bir şirket ve tarafsız denetim kuruluşları tarsfından sürekli denetleniyor. İçerden arkadaşlarla da konuşuyorum. Kulüp hiç olmadığı kadar profesyonel yönetiliyor. Balotelli ve Belhanda hariç öyle uçuk kaçık transferimizde yok. Bonservisi elinde ve ucuz oyuncular alınıyor.

Karaman Ahmet
1 ay önce - Çrş 17 Ağu 2022, 23:11

Alıntı:
Yukarıda ki ads isimli şahsın Demirsporlu olmadığını, sürekli Demirspor’un kötü nasıl olur açıklamalarından gına geldi. Adana Demirspor hisselerinin çoğu başkanda, yani batma olayı yok. Başka birine satar gider. Gidersem borç bırakmadan giderim diyen birisi. Adana Demirspor artık bir şirket ve tarafsız denetim kuruluşları tarsfından sürekli denetleniyor. İçerden arkadaşlarla da konuşuyorum. Kulüp hiç olmadığı kadar profesyonel yönetiliyor. Balotelli ve Belhanda hariç öyle uçuk kaçık transferimizde yok. Bonservisi elinde ve ucuz oyuncular alınıyor.

Onun derdi ideolojik.

Balotelli transferi tutmayacak diye kahinlik yapan, sonrada susan, başka yerlerden Adana Demirspora vuran, Adana Stadından tut, başkanına kadar, içine sindiremeyen, ideolojik zehirlenmiş bir şahıs kendisi.

Adana Demirspor batsın, zil takıp oynar kendisi.

Seyhanlı
1 ay önce - Prş 18 Ağu 2022, 00:31

Sırf Başkan biraz Akparti’ye yakın diye bu kini tutmuş yoksa Demirspor zerre umurunda değil, Demirspor tarihinde ilk defa böylesi futbolcu gurubuna sahip olmuş bırakın bari bunun zevkini yaşayalım, yok şöyle olacak böyle olacak, derdin ne senin ads 1940, sokağamı çıkalım eylemmi yapalım, birimiz kendinimi yaksın ne istiyorsun söyle, hep böyle karamsar hep şikayetçi derdin ne senin dostum

akin87
1 ay önce - Prş 18 Ağu 2022, 00:40

Passolig gibi küçük bir meseleyi büyütüp Ads'nin yıllar sonra Süper lig maçlarını izlememesi ne kadar büyük bir taraftar olup olmadığını gösteriyor zaten. O yüzden sallayın...

Seyhanlı
1 ay önce - Prş 18 Ağu 2022, 02:00

Oyuncu almasa takım kötü duruma düşse o zaman ne diye Başkan oldun o kadar paran var diye buradan Başkan’a sallar, çok mükemmel bir hoca ve müthiş transferler yapar takım hiç olmadığı kadar iyi sonuçlar elde eder bu seferde bu transferlere ne gerek var der, yahu dostum derdin ne senin yav, başka işin gücün yokmu senin, hep şikayet hep şikayet, bize ne Başkan’ın Akparti’li olmasından, bu kin bu nefret ne diye anlamakta inanın güçlük çekiyorum, bu sapkın ideolojiniz yüzünden futboldan bile soğuttunuz bizi, Hatay’ın Başkanı’da Chp’li ne yapalım yani, ben Hatay’a sempati duyanda biriyim

önens
1 ay önce - Prş 18 Ağu 2022, 13:15

Murat Ds
1 ay önce - Prş 18 Ağu 2022, 20:37

Artem Dzyuba Adana Demirspor’umuzda.

Anlaşma 1+1 yıl.

sayfa 538
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET