Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 627
Elzspor
1 ay önce - Prş 11 Ağu 2022, 21:12

Alıntı:
Elazığ ' da böyle bir stadyuma ihtiyaç var mıydı?
. Seninde boyle bir mesajına ihtiyaç varmiydi.gakgo elazığ bu stadı çok haketti.halada bekliyoruz.zamanında doğunun en iyi stadiydi bizim eski stadımız.ayıp ettin gardaş.

Ahmt_1905
1 ay önce - Cum 12 Ağu 2022, 17:36

Alıntı

Yücel BMST
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 10:39

Merhaba,
Koltukların yerleşimi için işaretleme ve delik delme işlemlerinde sadece bir kale arkasında çalışma sürüyor. Stadyumunuza ilk bordo koltuk sevkiyatına ise bugün başlıyoruz. Hafta sonuna dek bordo koltukların montajlı halini görmeye başlayacaksınız inşaallah. Hepimize hayırlı olsun...

Chapo23
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 11:28

Bilgilendirme için teşekkürler Yücel bey montajlanacak koltuk sayısı netleşti mi kapasite belli oldu mu?

Ahmet Alpdogan
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 13:46

Chapo23 gakgo izninle ben cevaplayayım,
sonuçta rakip firma Seferoğullarının provakatif/ kıskanç mühendisi olarak nitelendirilmiştim. Hazır Tellioğulları koltuk montajı sorumlusundan özür gelmemişken bu fırsatı kaçırmamam gerek

“Merhaba,
Stadyumunuza ilk etapta 16.453 adet koltuk siparişi verilmiştir. Bu koltuklar renk dağılımlarına göre parça parça gönderilmektedir. Bu hafta bordo olanların montajlarına başlanılacak. “yetkililer”in gerekli görmesi durumunda 16.453 adete ek olarak sayısı kestirilememekle beraber yeni adet koltuklar gönderilebilir. Net bir sayı henüz belli değil.
Koltuk montaj işlemi tamamlandıktan sonra tek tek koltuk sayısını sayacağınız ümit edip net rakamı federasyona ve bizlere bildirmenizi rica ediyorum. Hayırlı olsun! “

Sanırım oldu. Yks’ ye tekrar girip mühendislik mi okusam yetenek var gibi

En son Ahmet Alpdogan tarafından Pts 15 Ağu 2022, 13:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Elzspor
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 13:56

Zemin çalışmaları ne durumda.çim ekimi falan eylülde yapılır diye düşünüyorum ama herhangi bir çalışma varmı şuan zemin için.

hakan023
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 22:46

Yapımına devam edilen Elazığ Şehir Stadyumunda Çim Serme işlemlerinin yakın zamanda gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Elazığ yeni şehir stadyumunda çalışmalar devam ederken, stadyumun en önemli işlerinden biri olan çim sermenin önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle çim serme işlemlerini erteleyen Gençlik ve spor il müdürlüğü yetkililerinin, stadyumun en kısa sürede tamamlanabilmesi ve maçların oynanabilmesi için çim serme işlemini öne çektiği ve çim serme işlemi için tırlar dolusu rulo çimlerin önümüzdeki günlerde Elazığ’a getirileceği ifade edildi.

Kanal fırat

Tolga Dt
1 ay önce - Sal 16 Ağu 2022, 00:06

Hibrit olsaydı iyi olurdu ama sanırım öyle bir düşünce yok.

Deniz Has
1 ay önce - Çrş 17 Ağu 2022, 21:48

Merhabalar. Konudan biraz uzağım yine mi transfer yasağımız var? Bir ara tahta açılmıştı diye biliyorum.

alperenfatih
1 ay önce - Çrş 17 Ağu 2022, 21:59

Elazığspor baslığına geçerseniz konuya biraz yaklaşmış olursunuz.
Alıntı:
Merhabalar. Konudan biraz uzağım yine mi transfer yasağımız var? Bir ara tahta açılmıştı diye biliyorum

sayfa 627
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET