Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6651
yosew
1 ay önce - Cum 12 Ağu 2022, 20:28

caglarbey otoban fiyati yuksek diye firmalar yanasmiyo nigdeye

caglar9451
1 ay önce - Cum 12 Ağu 2022, 21:47

Aksaray daha cazip geliyor firmalara ama Aksarayın trafiği rezillik içinde konforlu bir seyahat varken neden bu kadar eziyete katlanirlar ki?

yosew
1 ay önce - Cum 12 Ağu 2022, 22:39

devir ekonomi devri ne kadar az harcarsam daha iyi diye hareket ediyorlar...nigdede otoban ucreti ne kadar

uercan01
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 02:27

Ankara- Niğde otoyolu araçlar için 138,5TL otobüsler için 156 TL. Bence otobüsler için uygun fiyat ( araçlara göre kıyasladım yoksa her türlü yüksek ücretli bana göre).

caglar9451
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 08:28

156 lira da fena değil otobandan girebilirler aslında

alierbilir
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 08:29

Ankara - Niğde otoyolu firmalar için gayet cazip. Tercih sebebi ücreti değil diye düşünüyorum. Misalen aynı firma otoyolu kullanıp zaman yönünden yolcularına cazip bir hizmet sunuyor. Ama aynı zamanda başka seferlerinde eski yolu kullanıp oradaki yolcuları, indi/bindi trafiğini de elinde tutuyor. Aksaray ve Şereflikoçhisar'dan ötürü eski yolun devri kapanmaz ama zamanla otoyoldaki sefer sayısı da giderek daha fazla artar.

caglar9451
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 08:55

Mersin Nur Lüks Mersin Seç Ben Cizre Nuh Hatay Has Hatay Jet Ve Çayiragası Gibi firmalardan bir atak bekliyorum.
Aksaray gibi trafiği rezil bir bölge yerine Niğde Ankara otoyolu gibi akıcı bir yoldan gitmek daha mantıklı olur her zaman.
Otoyoldan devam eder Aksaray'a girer sonra tekrar ya eski yol yada otoyoldan Ankara'ya İstanbul'a Ulaşır.

alierbilir
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 09:19

Alıntı:
Otoyoldan devam eder Aksaray'a girer sonra tekrar ya eski yol yada otoyoldan Ankara'ya İstanbul'a Ulaşır.

O mantıklı değil işte. Çünkü otoyol Aksaray'ın 40 km doğusundan geçiyor. Git - gel + mola 2 saate yaklaşır. Ya direkt otoban ya direkt eski yol en mantıklısı.

Ha bu arada ilk zamanlar Mersin Seyahat bunu deniyordu. Hala yapıyor mu/yapan var mı bilmiyorum.

caglar9451
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 09:26

Bildiğim kadarı ile yapıyordu
O zaman otoyoldan devam etmeli daha mantıklı
Dediğim gibi Aksaray yerine trafik akışı daha iyi olan otoyoldan devam etmek daha mantıklı her zaman

Yunus Emre123
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 14:04

Dün Erzurum-Konya yolculuğu yaptım Esadaş'ın yeni Tourismo aracı geldi. Otobüs yeniydi yahut iyi bir şekilde bakımlıydı. Her yere zamanında girip çıktı. Erzurum Aşkale çıkışı, Erzincan otogar çıkışı, Konya otogar çıkışı 3 yiyecek içecek ikramı, Sivas otogar çıkışı ve Aksaray mola çıkışı ise içecek toplamda 5 ikram yapıldı. Şoför iyi kullandı. Hayatımda gördüğüm en iyi muavin de bu seferde gördüğümdür. Adam işini gerçekten severek yapıyor. Her sene bu güzergahı aynı firma ile birkaç defa kullansam da bu yolculuk en iyisi idi. Hani puan verme durumu olsa puan kırmak içimden gelmez.

sayfa 6651
ANA SAYFA -> ULAŞIM