Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Akçalı Kooperatifi Sorunlar ve Yeni Gelişmeler
« önceki   123 ... 144145146 ... 160161162   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 145
atakanarif
1 ay önce - Cum 12 Ağu 2022, 23:29
Taze fasulye

Arkadaş senin hittawn dediğin yer eryaman da sanayiden sonra en az yarısının ne amaçlı kullandığı belli bi bölgede ve fiyatı 1.400 üstelik 1+1
Akçalı 2.ye bedava şu haliyle bile fiyatı enaz 4 milyon olmalı
Burdan üye arkadaşlara tavsiyem sakin hisselerinizi satmayın çok ihtiyacı olan arkadaşlar biraz daha sabretsinler yada enaz 3 milyon istesinler

SATI AVCI
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 00:35

Beytepe'yi sevmeyenlerin bu kooperatifte zaten işi yok, kim nereden alırsa alsın, burada boş konuşmasın kimse, bizim şu an tek amacımız inşaatın bitip dairelerimizi teslim almak.

Zayfo
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 09:10

Arkadaşlar neden bu tartışma bu kadar uzadı? Hissesini beğenmeyen satar gider parası olan varsa da alır bekler. Sonuçta orda hergun yükselen bir inşaat var 1 gün bile bir inşaat için çok şey demek. Yani bu tartışmalar bana anlamsız geliyor sayın üyeler bırakalım satın alcaklar fiyat tartışmasına girsinler biz hisse sahipleri bence inşaatla alakalı konulara yönelelim. Mesele daha öncede bahsettiğimiz o misir patlağı gibi açılıp ortaya çıkacak yeni bloklar yükseliyormu varmı bı haberi olan? Yeni blokkardan görüntü elde edebilen varmı?

atakanarif
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 15:08
Taze fasulye

Bak kuru fasulye
Biraz zihnini açayım
Şuanda arsa 2 milyon
Hadi senin mantığınla bugün bitse 3.5 milyon
Bende bu işi biraz biliyorsam en az 5 milyon
Neyse 3.5 diyelim
Şimdi sana desem ki gel kapımda bekçi ol 2 yıl sonra 1.5 milyon para verecem
Kızılaydan beytepe ye takla ata ata gelirsin
Demekki neymiş kuru fasulye ile pilavı karıştırmıycan burada boş yapıp ağzımızın tadını bozma

SATI AVCI
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 12:31

Kuru fasulyesi, nohutu herkes bir şeyler söyler durur ve bu tür insanlar "bakalım inşaatınız bitecek mi?" diye yorumlar yaparlar, çevremizde de vardır bunlardan, zamanında inşaatımızın bitirilmesiyle bu tür insanların ağzı sonsuza kadar kapanacaktır, biz hedefimize odanaklanalım arkadaşlar, bir an önce inşaatın bitirilmesi için birlik, beraberlik içinde elimizden geleni yapalım.

Cancan0606
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 13:09

teşbihte hata olmaz bir deli kuyuya bir taş attı kırk akıllı çıkarmaya çalıştık 😅neyse işimize bakalım yeni gelişmeleri paylaşalım güzel haberler almak dileğiyle 🙏

irtsh
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 13:53
Akçalı

Merhaba, kesinlikle katılıyorum 4 kalıp a geçilip geçilmeyeceği ile ilgili bilgisi olan var mı? Yda bu işi bitirecek gibi, temeller atıyor kazılar yapıyor, işin zor kısımlarına emek harcıyor. Ama neden birden 4 yada 5 kalıba geçip hızlanmıyor bunu anlamıyorum. Nasılsa yaparız düşüncesi mi var nedir?

Cancan0606
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 14:13

Yda nın maddi olarak eli güçlenmiştir heralde Dalaman havalimanın satışı yeni tamamlanmış nette okudum inşaallah hızlanır diye düşünüyorum

irtsh
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 14:54
Akçalı

Merhaba Sayın Cancan0606, temmuz ortasında tamamlamış ben de sizden duydum, teşekkürler. 4. Kalıp siparişi verilse dahi inşaat üzerine büyük bir güven getirir ve rahatlatır. Maalesef, daha hiç başlamamış projeler Akçalıdan pahalı. Yıllardan beri devam eden davaların bittiğini ve anlaşmayı dahi çoğu insan bilmiyor. Akçalıda eskiden kalma güvensizlik var, bunun dağılması herkesi rahatlatır. Yönetimden kalıp artışı ile ilgili bilgi alan olursa forumda yazması çok iyi olacaktır. Saygılarımla

SATI AVCI
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 15:49

Ben yaklaşık 2-3 hafta önce kalıp konusunu başkanla konuştum, şu an 3 kalıpla çalışılıyormuş ihtiyaç halinde 4.kalıp getirilecekmiş, benim anladığım şu an temel kazıları, binaların yer altı otoparklarıyla uğraşıyorlar faaliyet raporunda aylara göre incelediğimde binaların yer altı otoparklarında büyük ilerleme olduğunu gördüm.

sayfa 145
« önceki   123 ... 144145146 ... 160161162   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet