Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1134
Deniz Zeybek
1 ay önce - Pts 08 Ağu 2022, 13:36

Gelen mesaj ortada. Bir yandan da 1,60 olduğuna dair bir karar da çıkmadı. Resmen alay ediyorlar.

Amigoo
1 ay önce - Pts 08 Ağu 2022, 13:48
Deniz zeybek

Deniz hocam birde siz arayın istiyosanız belediyeyi e1 h16 yazıyo burda onayda dedi 1.6 gitmemişki 1.6 onaylansın dedi

Deniz Zeybek
1 ay önce - Pts 08 Ağu 2022, 13:58

Aydınlattınız teşekkür ederim. Ben Keçiören Belediyesine sitem ettim.

Deniz Zeybek
1 ay önce - Sal 09 Ağu 2022, 14:37

Belediye hata yapmış. Belli bir süre Üst Haçıl emsali ve yüksekliği Ovacık içi ile karıştırmış. O şekilde cevap alanlar da ilanlarını 1,60 olarak düzeltmiş olabilir. 2022-2023 öğretim yılı 12 Eylül tarihinde başlıyor. O zamana kadar önümüzde 4,5 hafta var. Şehitlik Anıtı ve Ağaçlandırma Alanı bu süre zarfında yetişecek mi ? Bölgeye yakın olanlar fotoğraf atarsa süreci takip etmiş oluruz.

0661memir
1 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 11:07

Yakacık mesire alanının 50 metre bulvarin oradaki çalışmalar ne oldu acaba. Makinalar çalışıyordu

Deniz Zeybek
1 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 16:15

Sanırsam yapılan yer sadece bu yol.
50 metrelik yol yapılacak olsa Bağlum tarafından Yakacık tarafına doğru yapılırdı.

KENNES
1 ay önce - Cum 12 Ağu 2022, 20:24

Yol yapımı melih gökçek döneminde durmadıki mustafa tuna döneminde durduruldu yapımı .

Kutlay06
1 ay önce - Cum 12 Ağu 2022, 22:57

Alıntı:
Yol yapımı melih gökçek döneminde durmadıki mustafa tuna döneminde durduruldu yapımı .

Ne diyelim kardeş, bu insanlara mubah.

Melih Gökçek'e çamur attılar, çoğu iftira bir sürü yalan uydurdular, Ankara'nın yarısı Melih Gökçek'in dediler, sonunda Melih Gökçek'i gönderdiler. Gönderdiler göndermesine de, kimi getirdiler Mansur Yavaş. Mansur Yavaş, seçim öncesinde bir sürü yalan vaad, süslü sözlerle insanları kandırdı. Sonuç fiyasko. Ankara'yı soydu soğana çevirdi diye Melih'e küfür edenlerin 3.5 yıl sonunda elinde ne var?

Koca bir hiç, değdi mi peki, ne kazandınız, yolunuz mu yapıldı, metro mu yapıldı, otobüslere bedava mı biniyorsunuz, suyu bedavaya mı kullanıyorsunuz?

Melih Gökçek'in bir kaç ayda % 80 kısmını tamamladığı yolun, % 20 bölümünü üç buçuk senede yapmadı. Bu yol yapılmış olsaydı, Yakacık cıvıl cıvıldı, bulvar etrafı çoktan bitmişti. Melih Gökçek gideli 6 yıl olmuş, Mansur ve yandaşları hala Melih Göķçek üzerinden prim yapmaya, Ankapark üzerinden yol almaya çalışıyor. Mansur Yavaş'ın göğsünü gere gere ben şunu yaptım diyeceği bir doğru düzgün bir icraatı yok, varsa yoksa Melih, varsa yoksa Dinazor.

Adam Belediye'ye milyarlarca lira bütçesi olan, yapmak zorunda olduğu yol için 2.000.000 ödemiş ama yol yine yok. Neyseki 1 seneden biraz fazla sonra gidecek Mansur Yavaş, ümitler ondan sonra gelecek kişide.

Deniz Zeybek
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 09:10

Dev bir bütçe var. Proje de yok. Mevcut bütçe yarım bırakılan yollara neden harcanmıyor. Ankara'nın bütçesi ile 5 tane şehir kurulur. Ankara'nın kuzey tarafı son 3-4 senede geri gitti diyebilirim. Kimseyi eleştirme durumunda değilim. Ama ortada. Yakacık gibi bir yer, Anadolu'nun ücra köşesi haline geldi.

Levent Safa
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 13:17
Yukarı haçıl

Mansur yavaş kendi ağzıyla söylüyor benim önceliğim asfalt değil derman belediyeciliği diye gölge boksu yapmak yerine belediyenin dikkatini buraya çekmek gerekiyor. İlçe belediyemiz işini tammı yapıyor ki imar anlamında en beceriksiz belediye Keçiören dir Ankarada. İ. Melih Gökçek goygoyuda yapmayın burda yeter artık dön babam başa dön başa sar usanmıyormusunuz zaman geriye akmıyor hep ileri hep ileri akıyor, adam geçti gitti şu kadar yol yaptı bu kadar bunu yaptı, cumhurbaşkanımız istemedi kendisini ve gitti bitti gitti. Şimdi Mansur yavaşın ilgi alakasını buraya çekmek için ne yapılır onun tartışılması gerekiyor.

sayfa 1134
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet