Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1232
crypton
1 ay önce - Cmt 06 Ağu 2022, 11:12

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir asker şehit oldu
Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerce açılan taciz ateşi sonucu Piyade Uzman Çavuş Reşat Ergin'in hayatını kaybettiğini bildirdi.
Yusuf Soykan Bal |06.08.2022 Ankara


Alıntı:
Bakanlıktan yapılan açıklamada, dün Pençe-Kilit Harekatı bölgesindeki bir üs bölgesine bölücü terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşi sonucu Ergin'in yaralandığı ve hastaneye sevk edildiği belirtildi.

Ergin'nin müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu bildirilen açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz." ifadesine yer verildi.

https://www.aa.com.tr/tr/gundem/pence-kilit-harek ...du/2654892


ALLAH RAHMET EYLESİN.


crypton
1 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 11:11

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde yaralanan asker tedavi gördüğü hastanede şehit oldu
Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde 6 Ağustos'ta EYP’nin patlaması sonucu yaralanan İs.Uzman Onbaşı Mustafa Demir'in, tedavi gördüğü hastanede şehit olduğu bildirildi.
Cankut Taşdan |10.08.2022 Ankara


Alıntı:
Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde 6 Ağustos'ta bölücü terör örgütü mensuplarınca yerleştirilen EYP’nin patlaması sonucu yaralanan ve sevk edildiği Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi devam eden İs.Uzman Onbaşı Mustafa Demir'in, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu belirtildi.


Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz." ifadesine yer verildi.
https://www.aa.com.tr/tr/gundem/pence-kilit-harek ...du/2657801


ALLAH RAHMET EYLESİN


crypton
1 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 22:44

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde bir asker şehit oldu
Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristlerce açılan taciz ateşi sonucu Piyade Uzman Çavuş Mahsun Şimşek'in şehit olduğunu bildirdi.
Sefa Şahin, Fırat Özdemir, Okan Coşkun |10.08.2022 Ankara/Gaziantep


Alıntı:
Bakanlıktan yapılan açıklamada, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarının taciz atışı sonucu Şimşek'in şehit olduğu belirtildi.

https://www.aa.com.tr/tr/gundem/pence-kilit-opera ...du/2658280ALLAH RAHMET EYLESİN.


Ahmt_1905
1 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 22:44

Allah rahmet eylesin

crypton
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 08:44

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde bir asker şehit oldu
Yusuf Soykan Bal |13.08.2022 AnkaraAlıntı:
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristlerce açılan taciz ateşi sonucu Piyade Teğmen Ömer Bağra'nın şehit olduğunu bildirdi.


Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz." ifadelerine yer verildi.
https://www.aa.com.tr/tr/gundem/pence-kilit-opera ...du/2660264


ALLAH RAHMET EYLESİNBurhan Orhan
3 hafta önce - Prş 01 Eyl 2022, 22:06
Pençe-Kilit operasyonunda 1 askerimiz şehit oldu.


Pençe-Kilit operasyonunda teröristlerce yerleştirilen EYP'nin patlaması sonucu 1 asker şehit oldu.

Alıntı:
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristlerce yerleştirilen EYP'nin patlaması sonucu yaralanan Astsubay Kıdemli Çavuş Okan Meteöz'ün hastanede şehit olduğunu açıkladı.

MSB'den yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, 01 Eylül 2022 tarihinde, kahraman silah arkadaşımız Hava Savunma Astsubay Kıdemli Çavuş Okan Meteöz, teröristler tarafından önceden yerleştirilen EYP'nin patlaması sonucu yaralanmış, derhal hastaneye sevk edilmiş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak Şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz."

BAKAN AKAR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Okan Meteöz için başsağlığı mesajı yayımladı. Bakan Akar mesajında, "Kahraman silah arkadaşımız, 1 Eylül 2022 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim" ifadelerine yer verdi.

MERSİN'E ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Meteöz’ün şehadet haberi memleketi Tarsus ilçesi Hacıhamzalı Mahallesi'ndeki baba ocağına ulaştı. Haber, şehidin ailesine Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, askeri yetkililer ve sağlık ekipleriyle birlikte verildi. Meteöz’ün şehadet haberini alan anne, baba ve yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Okan Meteöz’ün, astsubay öğrencisi eşi Büşra ile 1 yıl önce evlendiği öğrenildi. Şehidin baba evinin bulunduğu sokağa Türk bayrakları asıldı.
Şehidimize Allah'tan rahmet, kederli yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum.

VATAN SAĞOLSUN


Burhan Orhan
2 hafta önce - Cum 09 Eyl 2022, 21:59
Zeytin Dalı bölgesinde terör saldırısı sonucu 1 askerimiz kaldırıldığı hastanede şehit oldu.


Zeytin Dalı bölgesinde teröristlerce düzenlenen roket saldırısında ağır yaralanan Piyade Uzman Çavuş Ramazan Uçakcı, kaldırıldığı hastanede şehit oldu.
Alıntı:
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Zeytin Dalı Harekatı bölgesinde teröristlerce yapılan roketatarlı saldırıda yaralanan Piyade Uzman Çavuş Ramazan Uçakcı'nın, hastanede şehit olduğunu açıkladı.

MSB'den yapılan yazılı açıklamada, "Zeytin Dalı Harekat Bölgesinde, 23 Ağustos 2022 tarihinde, teröristlerce yapılan roketatar tacizi sonucunda yaralanarak hastaneye sevk edilen kahraman silah arkadaşımız P. Uzm. Çvş. Ramazan Uçakcı yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 9 Eylül 2022 tarihinde şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" denildi.

ÇORUM'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Suriye'nin İdlib kentinde, Zeytin Dalı Harekatı bölgesinde terör örgütü tarafından düzenlenen roketatarlı saldırıda yaralanan Piyade Uzman Çavuş Ramazan Uçakcı (25), tedavi gördüğü GATA'da 17 günlük yaşam mücadelesini kaybederek, şehit oldu. Şehit Uçakcı'nın acı haberi Çorum'un Sungurlu ilçesindeki ailesine ulaştı.

Suriye'nin İdlib kentinde, Zeytin Dalı Harekatı bölgesinde 23 Ağustos'ta terör örgütü tarafından düzenlenen roketatarlı saldırı sonucu yaralanan Piyade Uzman Çavuş Ramazan Uçakcı, Kilis Devlet Hastanesi'ne, ardından ise sevk edildiği Ankara'da GATA'da tedaviye alındı. Uçakçı, 17 gündür tedavi gördüğü hastanede yapılan müdahalelere rağmen şehit oldu.
Şehidimize Allah'tan rahmet, kederli yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum.

VATAN SAĞOLSUNEyüphan Temiz
2 hafta önce - Pzr 11 Eyl 2022, 17:26

Pençe-Kilit operasyonunda teröristlerin saldırısı sonucu 2 şehit verildiği son dakika haberi olarak geçiyor şuan.

crypton
2 hafta önce - Pzr 11 Eyl 2022, 17:45

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 2 asker şehit oldu
Milli Savunma Bakanlığınca, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 2 askerin şehit olduğu, 4 askerin de yaralandığı bildirildi.
Ahmet Sertan Usul 11.09.2022 AnkaraAlıntı:
Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, arama tarama faaliyeti esnasında terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada, Piyade Uzman Çavuş Harun Yıldırım ve Piyade Uzman Çavuş Savaş Borlu'nun şehit olduğu, 4 askerin de yaralandığı belirtildi.

Yaralıların derhal hastaneye sevk edilerek tedavilerine başlandığı aktarılan açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda, hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz." ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, bölgede operasyonların sürdüğü bildirildi.
https://www.aa.com.tr/tr/gundem/pence-kilit-opera ...du/2682571


ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANLARI CENNET OLSUN🙏🏽


Burhan Orhan
2 hafta önce - Pzr 11 Eyl 2022, 17:49
Pençe-Kilit operasyonunda 4 askerimiz şehit oldu, 2 askerimiz de yaralandı.


Pençe-Kilit'te bugün şehit olan askerlerimiz...


Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum.

VATAN SAĞOLSUNsayfa 1232
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET