Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Seyhanlı
1 ay önce - Sal 28 Hzr 2022, 02:11

Alıntı:
Bir kaç bin metre değil sadece bir kaç yüz metre derinden çıkmış.

Derinliği iyi çok değil, Karadeniz’de bulduğumuz gazın derinliği 1800 metre denizin altında bulunduğuna göre düz ovada üçyüz metreler çok iyi

MuratGezgin61
1 ay önce - Sal 28 Hzr 2022, 05:23

Türkiye, yeni bir çağa giriyor.

Dünya'nın en büyük Cevher üretim ve işleme tesislerinden birinin Eskişehir'e yapılması emrini veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, bununla ilgili yaptığı konuşmada söylediklerine dikkat edin:

VAKTİ GELDİ
"Teknoloji bağımsızlığının ayrılmaz bir parçası olan madenlerin üretimi ve nihai ürüne dönüştürülmesi hususunda yeni bir adım atıyoruz. Geçmişte türlü kampanyalarla, türlü engellemelerle, türlü zorluklarla ülkemizin dışında tutulduğu bu alana artık güçlü bir şekilde girmenin vaktinin geldiğine inanıyoruz."

Ülkemizde Yönetim sekteye uğramazsa bugünkü çektiğimiz zorluklara değecek günler geliyor. Hem de gümbür gümbür.

Mustafa Torun 0834

1 ay önce - Sal 28 Hzr 2022, 07:36

Alıntı:
ccahit, azıcık matematik bilseydin keşke de böyle rezil etmeseydin kendini

Twitter de sürekli kapak yiyerek rezil oluyorsunuz.

Parti başkanlarınız KENDİLERİNİN BİLE İNANMADIĞI konuları söyleyerek rezil oluyor.

Burada sürekli rezil oluyorsunuz.

Bu durumda kimin rezil olduğu belli.

Bilmem kaçıncı üyelikle hesap açarak rezil olmak da cabası.

Bu sırada...

Bunların dedelerinin patronları bir zamanlar BU KUYUDA PETROL YOK diye betonla kapatıp gitmişti.

Demekki neymiş?

Bu da bir yalanmış. Kuyularda petrol olması, YOK diye kapatanların yüzüne bir tokattır.

01Cenk01
1 ay önce - Sal 28 Hzr 2022, 15:23

Eski kitaplarda Karaisalı bulgur dağı petrol çıkan yerler arasında gözükürken güncel durum bilmiyorum ancak adana da böyle bir potansiyel var gibi gözüküyor.. umarım devamı gelir

TÖKKEN
1 ay önce - Çrş 29 Hzr 2022, 16:56

altay_tr
1 ay önce - Çrş 29 Hzr 2022, 17:03

Alıntı:
Bunların dedelerinin patronları bir zamanlar BU KUYUDA PETROL YOK diye betonla kapatıp gitmişti.

Demekki neymiş?

Bu da bir yalanmış. Kuyularda petrol olması, YOK diye kapatanların yüzüne bir tokattır.

Cahil cahil yorum yapmayalım. Bu ülkedeki paranoyaklık, her şeyi komplo teorileri ile açıklama ve bunu gerçek sanma dünyanın hiç bir yerşnde yok

Türkmenistan'da peyrol var çıkarılır
Nijerya'da var çıkarılır
Meksika da var çıkarılır
Suudi Arabistan'da var çıkarılır
Irak'ta var çıkarılır
Libya'da var çıkarılır vs

Dünyanın her yerinde petrol VARSA çıkarılır. Osmanlı imparatorluğunda nerelerinde petrol var 19. Yüzyıl sonu zaten haritalandırıldı. Türkiye sınırları da ona göre çizildi. Eğer kerkük ve erbil'de petrol olmasaydı bizğm sınırlar içinde kalırdı. Hatay'da petrol olsaydı bşze geçmezdi. Kapatılan kuyular ekonomik olmadığı içindir

acun01

1 ay önce - Cmt 02 Tem 2022, 14:04
Adana'da bulunan petrolün hikayesi

Fatih2969

1 ay önce - Pzr 03 Tem 2022, 09:16
Adana’daki Petrolün hikayesi

En çok bu kısmı hoşuma gitti…
Alıntı:

….Görüştük benden izin istedi. Ben de dedim ki izin veririm ama arkası yine bunun fiyasko çıkar. Yok korkma dedi, direk sayın cumhurbaşkanımıza bağlıyız. Cumhurbaşkanımızın bu konuda kesin emri var, nerede böyle bir rezerv bulursanız, üzerine gidin ve çıkartın diye talimatı var dedi. Ben de izin verdim ve başladılar….

erkan_gs_mk

1 ay önce - Prş 07 Tem 2022, 19:37

Alıntı:
07 Temmuz 2022

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 7
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET