Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar [SİYASET]
« önceki   123 ... 747576 ... 787980   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 75
mahmut11
1 ay önce - Cmt 11 Hzr 2022, 23:23

Bunlar, geçmişte Şehidimizin eşini de salondan kovalamıştı

https://www.takvim.com.tr/guncel/2019/03/27/chpli ...ndan-kovdu

VANDALLAR

Tacettin Şenel

1 ay önce - Pzr 12 Hzr 2022, 03:51

İsterse Zeydan Karaların kendi seçmeni olsun Görüşünde değilim Babaları yaşında Savunmasız bir vatandaşı toplu olarak el kaldırmaları darp etmeleri beni yaraladı Malesef Toplumun Gidişatı çok kötü Ne ara
bu kadar Merhametsiz oldu bu toplum Saygı hürmet desen hak gettire hiç iyiye varmayacak bu gidişatın sonu orada bende olabilirdim
Geçengünlerdede Gaziantepde yaşlı bir hanımefendiye suratına tekme atılmıştı birşey demeye dilim varmıyor....

Seyhanlı
1 ay önce - Pzr 12 Hzr 2022, 09:17

Zeydan Karalar 5 yıl Seyhan Belediyesi olmak üzere tam 8 yıldır Belediye Başkanlığı yapıyor Havalimanı şimdimi gelmiş aklına, daha geçenlerde Mersin’e yaptığı bir ziyarette yeni Havalimanı’nı öve öve bitiremiyordu ne olduda birden protesto etmek aklına gelmiş, yoksa genel merkezden Erdoğan’ı indireceğiz diye talimatmı almış, bence Başkan kendi gerçek işine odaklansa iyi olur yoksa Adana halkı ona unutamadığı dersi sandıklar önüne gelince verecek.

kaan0703
1 ay önce - Pzr 12 Hzr 2022, 12:54

Umarim adana halki yalnis olan her seyi gorup i en azindan kendi bolgemizde uzerine düseni yapip particlik ayrimi yapmadan iktidara gectikten sonra hem sehri hem ulkeyi bitirenlere gerekli cevabi verecektir..az kaldi..

Seyhanlı
1 ay önce - Cum 17 Hzr 2022, 17:28

Başkanın Koza Tv’de neredeyse 1,5 saatlik röportajını kesintisiz izledim, orada oturmuş sunucuyla beraber üç tane yalaka gazeteci var, Adana ile ilgili sorunları bırakıp tamamen Türkiye siyasetiyle ilgili sorular soruyorlar, yahu be adamlar mesela Kent meydanı ne olacak, balıkçılar pazarı taşınacakmı, dört sene önce söz verdiğiniz Nuri Has pasajı restore edilecekmi vs. bu gibi sorunların bir tanesini bile sorma gereği duymuyorlar, yazıklar olsun böylesi gazeteci müsveddesi tiplere

egitimci toki
1 ay önce - Pts 20 Hzr 2022, 23:53

Alıntı:
Başkanın Koza Tv’de neredeyse 1,5 saatlik röportajını kesintisiz izledim, orada oturmuş sunucuyla beraber üç tane yalaka gazeteci var, Adana ile ilgili sorunları bırakıp tamamen Türkiye siyasetiyle ilgili sorular soruyorlar, yahu be adamlar mesela Kent meydanı ne olacak, balıkçılar pazarı taşınacakmı, dört sene önce söz verdiğiniz Nuri Has pasajı restore edilecekmi vs. bu gibi sorunların bir tanesini bile sorma gereği duymuyorlar, yazıklar olsun böylesi gazeteci müsveddesi tiplere

Reisim ben ben programda sorulan soruların kurgulandığına inanıyorum. Senin bahsettiğin soruların cevabını başkanın da bildiğini zannetmiyorum. Ben de izledim programı. Sinanpaşa, Göl Mahallesi, Bey Mahallesi TOKİ projeleri konusunda hiçbir gelişme yok. Adı bile söylenmiyor. Benim belediyeden tek beklentim TOKİ ile işbirliği içinde bu projelerin takibinin yapılması , hızlandırılması ve konut satışının objektif kriterlere göre TOKİ tarafından yapılmasının sağlanması.

Cemoli D18
1 ay önce - Pts 27 Hzr 2022, 15:17

Alıntı:
CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanına Hodri Meydan!

Hangi projeyi getirdiniz de hayır dedik?
Merkezi hükümet hangi projenizi engelledi?
Hanginizin bütçesini kesti?

Tüm iddialarınızı istediğiniz mecrada tartışmaya hazırız. Yoksa milletimizin huzurunda yalancı ve müfterisiniz.

(+)

(+)

(+)

(+)

Tevfik Başkan meydan okumuş.

Nayid
1 ay önce - Pts 27 Hzr 2022, 15:36

Hanginizin projesini engelledi diye Adana grubuna atma bari pişkin pişkin. Metroyu biliyoruz 2 kez geri çevirdiler ne hikmetse her seçim gelip yaparız bize oy verin diyorlar. Adana Türkiyenin 5. İl merkezi ama en çok bütçe ayrılan 22. İl DÜŞÜNEBİLİYOR MUSUNUZ ARKADAŞLAR 22. SIRADAYIZ GELİRDE BUNU ZEYDAN KARALAR SÜREKLİ SÖYLÜYOR NE DEĞİŞTİRDİLER?

Seyhanlı
1 ay önce - Prş 30 Hzr 2022, 23:47

Burası herhalde doğru sayfa olacak çünkü aklıma başka bir yer gelmedi doğrusu, altyapı ve üstyapıyla ilgili bir kaç kıyaslama yapmak istedim, umarım bunları yetkililer görür ve ona göre bir çalışma yapar.

Yolla mazgallar arasında milim sapma yok dümdüz, arabanızla güvenli bir şekilde yol alabilirsiniz.

Asfaltı kaldırama kadar dökmemişler bizde olduğu gibi, uzun ömürlü olabilmesi için asfaltla kaldırım arasına az eğik bir mazgal koyup parke taşıyla sağlama almışlar.

Bu iki resimdede ağacı araçlardan korumak için iki yana demir korkuluklar yapmışlar, diğer resimdede görüldüğü gibi ağacın daha sağlıklı büyümesi için etrafını oldukça geniş tutmuşlar, bizde tam tersi ağacın etrafını çok dar bırakıyorlar, bir çok ağaçta bu yüzden kuruyor.

Bu son resimdede görüldüğü gibi parke taşları çok düzgün bir şekilde dizdikleri gibi her aracın kendine ait çizgilerle belirlenmiş park alanı bulunuyor, bu ve bunun gibi küçük görülebilir ama bir şehri şehir yapan estetik görünümde çok önemli olduğunu düşünüyorum, umarım yetkililer bu fotoğrafları görürde ona göre yollarımızı ve kaldırımları doğru şekilde yaparlar, bizim Ülkede malesef bir çok yol ve kaldırım yapıldıktan kısa bir süre sonra ya bozuluyor yada çöküyor.

Seyhanlı
3 hafta önce - Çrş 13 Tem 2022, 22:16

Belediyenin tüm kurumlarına İslam düşmanı faşist kafalı Kemalist ve Hdpkk’lıları doldurursan olacağıda budur bay Zeydan, neden hep Chp’li Belediyelerde oluyor böyle şeyler.

sayfa 75
« önceki   123 ... 747576 ... 787980   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET