Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
AhmetDemir

1 ay önce - Pzr 19 Hzr 2022, 00:23

Malatya halkı hangi konuda neye tepki vermiş ki?

Ben açıkçası bu saatten sonra şehrin bu zihniyetle bir yere varacağını pek sanmıyorum.

Ayrıca şehrin öyle sağlık üssü filan olduğunu söyleyen şuursuzlara da on defa degisen tabelasiyla devlet hastanesine baksinlar yeterli olur

Getirip yaptiklari yer ofsayt nitelik ofsayt

Hava ambulans birimi olsa ne olur olmasa ne olur. Hala Turgut ÖZAL tıp fakultesinin ekmegini yiyip kendilerine reklam yapiyorlar

AhmetDemir

1 ay önce - Pzr 19 Hzr 2022, 13:55

Ha utanmasalar Turgut ÖZAL tıp merkezini de biz yaptık diyecekler. Deseler yeminle alkışlayacak sayısız şuursuz çıkar

cagdas44
1 ay önce - Pzr 19 Hzr 2022, 15:17

Malatya hava ambulans konusunda mahrum bir kent değil. Ama böyle bir konuda hala ve hala hiçbir açıklama yok. Hani tamam öyle oldu hizmet sona erdi ama sebepler bunlar, kara havacılık sayesinde de helikopter imkanı mevcut deseler ona da fit olunacak ama adeta bir ölüm sessizliği var.

AhmetDemir

1 ay önce - Pzr 19 Hzr 2022, 20:27

Çağdaş hava ambulansı ekip olarak komple Elazığ’a taşındı ya da taşınacak diye resmi bir bilgi açıklama var mı peki?

cagdas44
1 ay önce - Pzr 19 Hzr 2022, 21:26

Alıntı:
Çağdaş hava ambulansı ekip olarak komple Elazığ’a taşındı ya da taşınacak diye resmi bir bilgi açıklama var mı peki?

Gördüğüm kadarıyla yok, burada muhtemelen şehir hastanesi ile alakalı bir durum söz konusu olabilir. Benim düşüncem şuan bu hizmetin yükselen kurlara bağlı olarak sona erdirileceği, ancak muhtemelen sayısı azalan helikopterler için yeniden konumlandırma yapılacak ve bölge merkezi de Elazığ ve Elazığ Şehir Hastanesi olacak.

Ekleme: Bu da sanırım Diyarbakır'daki helikopterin Elazığ Şehir Hastanesi emri ve bünyesine alınması ile olacaktır.

Bu durum anlık talebe bağlı olarak mesafe ve süre konusunda olumsuz durum yaratabilir bu yüzden muhtemelen Malatya'daki kara havacılık komutanlığından talepte bulunulacaktır.

Mehmet Emin 8900
1 ay önce - Pts 04 Tem 2022, 12:19

Alıntı:
Ha utanmasalar Turgut ÖZAL tıp merkezini de biz yaptık diyecekler. Deseler yeminle alkışlayacak sayısız şuursuz çıkar

Nereden biliyorsunuz? Niye böyle bir şey yapsınlar ki?

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET