Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
abdulaziz42
1 yıl önce - Cmt 12 Arl 2020, 22:53

Ben de uzun zamandır bu kadar durgun bir dönem görmedim. Ak Partinin ilk dönemleri gerek şehiriçi gerek çevre yolu olsun çok güzel asfaltlanıyordu. Şimdi özellikle şehir içinde bozulan her yere yama yapıla yapıla yollar köstebek yuvasına döndü. Ana caddelerde bile bozukluklar var. Nerede ne olduğunu ezberlediğim için ona göre hızlanıp yavaşlıyorum. Benim için reklam değil günlük yaşamımda işimize yarayacak şeyler önemli. Geçmiş başkan borçları takıp gitmiş olabilir.

ÖZDENN

1 yıl önce - Pzr 13 Arl 2020, 00:09

Evet haklisiniz Belediyede para yok kasa boş onun için elinden Geldiğince yapılacak yatırımları merkezi yönetime yaptırmaya çalışıyorlar özellikle alınan tramvaylar çok yük getirdi tahminen belediyeye çünkü gittik yurtdışından Euro ile alındı ueroda firlayinca belediye bütçeyi tutturamadı bence haliylede durgun bir dönem geçiriyor

ibobin
1 yıl önce - Pts 14 Arl 2020, 15:27

burada Uğur ibrahim ALTAY'ın suçu yok. Ne yazık ki önceki dönemden alınan borçlar belediyeye çok ciddi yük getirdi. Belediye şu anda çok ciddi tasarruf içerisinde içerisinde.. birde üzerine Covid-12 meslesi çıktı. bu süreçte kira gelirlerinden de mahrum oldu. Umarım bu borç kısa sürede biter.

boranhoca
1 ay önce - Cmt 18 Hzr 2022, 21:46

Şehri böcekler ve sinekler basmış durumda. Durum tam olarak bu. Alaaddin etrafında yürünmüyor oturulmuyor her yer sinek böcek insanın gözüne burnuna giriyor. Dün Bosnadaydık orada da aynı. Bu sorun birkaç gündür değil 1 aydır var.

Bir de otobüslerin klimaları ısrarla çalıştırılmıyor. Bugün 65’e binip fetih caddesine gelecektim artık nefes alınmayacak hale geldi önceki duraklardan birinde indim.

Tüm Konya sayfalarında bu paylaşılıyor kimsenin umrunda değil. Belediyede her konuda müthiş bir umursamazlık var. Otobüslere biniş ucuz diye insanlara bu işkenceyi yapmaya gerek yok.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET