Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
ORTADİREK
11 ay önce - Cmt 04 Eyl 2021, 12:23

Açıldı, drone çekimi

ORTADİREK
11 ay önce - Prş 09 Eyl 2021, 23:41

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı incelemelerde bulundu.

Hamqaa54

10 ay önce - Prş 16 Eyl 2021, 16:00

Millet bahçesi açıldı cuma günü Zeynep başkan cumartesi günü ekin uzunlar pazar günü Sinan Yılmaz konser verecek

Leecang
10 ay önce - Pzr 19 Eyl 2021, 23:34
Yavuz selim sahasi

Yavuz selim sahasi yok edildikten sonra o projenin hic bir degeri yok. O alan pazar gunleri cok keyifli olurdu. Oraya sonra kimse ugramayacak pek cunki sahil 250 metre ve dev bir park yapiliyor. Millet bahcesi basit bir park, soz edilmesi bile degmez.

ORTADİREK
1 ay önce - Çrş 15 Hzr 2022, 19:17

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Yolum düştü, birkaç foto çektim, çekemediğim alnalar da var, bayağı büyük bir millet bahçesi olmuş.
Öncelikle çimler çok güzel, şampiyonluk kutlamalarında insanların kutlama yapmalarına rağmen çok güzel duruyor çimler, yemyeşil ve çok sık.

Batı tarafında kalan yerde açık otopark ve kapalı otopark girişi var belediyenin, ayrıca batı tarafındaki binalarda tek tip dış cephe çalışması vardı, sade ve güzel bir çalışma yapıyorlar binalara, beğendim.

Kalabalık olmasa da hafta içi olmasına rağmen bayağı insan vardı, ilk başlarda yapım aşamasındayken pek beğenmemiştim ama güzel bir eser yapmışlar, yapanlara emeği geçenlere teşekkürler.

Çok büyük ve paranın pulun almaya pek yetmeyeceği bir alanın Trabzon halkının hizmetine sunulmuş olmasını değerli buluyorum.

sayfa 8
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET