Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaeli metrosu: M1 Gebze OSB-Darıca Sahil hattı
« önceki   123 ... 363738

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
sayfa 38
slippery jimmy
1 ay önce - Cum 10 Hzr 2022, 08:37

İzmit için söylediklerim yeterlidir diye düşünüyorum. Bu metronun lansmanı yapılırken böyle bir iddia ortaya konulmuştur. İstanbul metrosunu örnek vermek hata olur ki arkadaş zaten Aksaray Kocatepe arasını işaret ederek yine cevap vermiş. Vilayet binaları ile ilgili genelde dedim zaten. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana gibi Büyükşehir lerde önceden il merkezinde bulunan zamanla ihtiyaca cevap vermeyen binaların merkezdeki alan yokluğu, kamulaştırma maliyeti yüzünden daha optimal yerlere taşınması doğal. Zaten vilayet binaları il merkezinde olur diye yazılı bir kural yok. Ayrıca İstanbul İl merkezi örnek verilemez. Nedenleri malum.

Mehmet Gümüşçü
1 ay önce - Cum 10 Hzr 2022, 08:52

Hattın lansmanında mı geçti bu ifade

snell479

1 ay önce - Sal 14 Hzr 2022, 23:04
Gebze-Darica Metro Projesi Beton kaplama imalatı

(+)

Ocuz
2 hafta önce - Cum 22 Tem 2022, 09:02

https://www.linkedin.com/posts/bilal-salg%C4%B1nt ...ndroid_app

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Berktuğ
site denetçisi

2 hafta önce - Cum 22 Tem 2022, 09:39

Alıntı:
Ülkemizin güçlü sanayisinin simgesi olan Kocaeli’de, ulaşım kalitesini daha da yukarılara taşıyıp, sahil ve Marmaray ile bağlantıyı kolaylaştıracak Gebze OSB-Darıca Sahil Metrosu'nun TBM Kazı Töreni'ni Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu'nun katılımı ile gerçekleştirdik. [*]

Tüm başlıklarda UAB paylaşımları yapılırken burada da bu eksikliği ben gidereyim dedim. Bu arada TBM başlangıç kazısı tam 1 yıl 1 ay olmuş.

Ocuz
2 hafta önce - Cmt 23 Tem 2022, 20:43
Farabi Devlet Hastanesi tbm cikis

sayfa 38
« önceki   123 ... 363738
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara