Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Hüseyin_44

4 ay önce - Sal 29 Mar 2022, 15:56
Malatya İnönü Üniversitesi Diş Hastanesi

Araştırma hastanesine bünyesine dahil olacak Diş hastanesi inşaat çalışmaları devam ediyor.

(+)

cagdas44
4 ay önce - Sal 29 Mar 2022, 17:03

Sanırım araştırma hastanesine bağlı olmaz Hüseyin abi, TÖTM tıp fakültesine bağlı, diş hastanesi de diş hekimliği fakültesine bağlı olacaktır

Hüseyin_44

4 ay önce - Sal 29 Mar 2022, 20:21

Mevcut hastane diş hekimliği içinde hizmet veriyor. Artan talep ve Hasta yoğunluğu sebebiyle, yeni diş hastanesi yapımına başlandı. Bitiminde diş hekimliği fakültesi sadece öğrencilere eğitim vermeye devam edecek.

cagdas44
4 ay önce - Sal 29 Mar 2022, 22:07

Alıntı:
Mevcut hastane diş hekimliği içinde hizmet veriyor. Artan talep ve Hasta yoğunluğu sebebiyle, yeni diş hastanesi yapımına başlandı. Bitiminde diş hekimliği fakültesi sadece öğrencilere eğitim vermeye devam edecek.

Benim bildiğim diş hastanesi, diş hekimliğine bağlı oluyor. Nasıl ki TÖTM, tıp fakültesi öğrencilerinin eğitim sürecinin bir parçası bu hastane de diş hekimliği öğrencilerinin hem mezuniyet öncesi hasta ile bir araya gelip vaka gördükleri hem de DUS sonrası uzmanlık eğitimi aldıkları yer olarak Diş Hekimliğinin bir parçası olacak.

Hüseyin_44

4 ay önce - Çrş 30 Mar 2022, 05:10

Çağdaş kardeşim benim yazdıklarımda tamamen yanlış anlaşılma var. Şuanki mevcut diş hekimliği hem öğrencilere hemde halka hizmet veriyordu Buradaki yoğunluğu azaltmak için diş hastanesi yapma ihtiyacı doğdu. Ve staj dönemleri devam edecek.

Alıntı:
Şimdiki Diş Fakültemizin hizmet verdiği bina daha önce Tıp Fakültemizin bir parçası idi onu tekrar Tıp Fakültemize vereceğiz tıp fakültemiz araştırma merkezi bakımdan daha da büyümüş olacak

cagdas44
4 ay önce - Çrş 30 Mar 2022, 08:41

Alıntı:
Çağdaş kardeşim benim yazdıklarımda tamamen yanlış anlaşılma var. Şuanki mevcut diş hekimliği hem öğrencilere hemde halka hizmet veriyordu Buradaki yoğunluğu azaltmak için diş hastanesi yapma ihtiyacı doğdu. Ve staj dönemleri devam edecek.

Aynen öyle bir yanlış anlaşılma olmuş, umarım hem Malatya'ya hem de diş hekimliği fakültesine artı katan bir değer olur.

Hüseyin_44

2 ay önce - Sal 07 Hzr 2022, 11:55

(+)

Çalışmalar devam ediyor.

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET