Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
servetaltay76
9 yıl önce - Pts 14 Tem 2008, 22:23

koray3434 senin bu çığırtkanlığın sebebiyle şu TRT DE......... başlık kilitlenmişti.Halkı ırk din dil vs. ayrımcılık suçu işliyorsun.Açtığın bu başlık nedeniyle site denetçilerinden bu başlığın kilitlenmesini rıca ediyorum.Konu başka taraflara çekilmesin.teşekkür ederim.Servet ALTAY

Gözde

9 yıl önce - Pts 14 Tem 2008, 22:43

Alıntı:
Son olarak söz alan DTP Şırnak Milletvekili Sevahir Bayındır da sayın Öcalan demenin suç yapıldığını ifade ederek, “sayın Öcalan dediğimizde bu suçtur diyorlar. Biz yine de sayın Öcalan diyoruz. Kürt halkının iradesi adada tutulmaktadır. Onu muhatap alacaksınız ve kürt sorunu çözersiniz” dedi. Başbakanın açtığı paketlere de değinen Bayındır, “başbakan ve hükümetler paket yapıyorlar, açıyorlar, kapatıyorlar, topluyorlar,dağıtıyorlar ve önümüze getiriyorlar. Ama bu halka siz ne istiyorsunuz diye

Sayın Öcalan
Bu çığırtkanlık bu noktada boş değil bence. Konu zaten çoktan Öcalan denilerek başka noktalara çekilmiş.

ahmetfehmi

9 yıl önce - Pts 14 Tem 2008, 22:45

Arkadaşlar böyle tartışmalar kimseye faydası yok ben buna inanıyorum iki-üç tane kendisine siyasetçi diyen kişilerin halkı tahrik etmek kandırmak için gösterdiği çabaları buralara taşıyıp tartışmak bu vatanda yaşayan türk ve kürt halklarının yararına değildir zararınadır.

Lütfen halkı birbirine düşüren huzursuzluk ve düşmanlıktan başka bir şeye yararı olmayan bu tür başlıkları kilitleyelim.

bülent dizdar

9 yıl önce - Pts 14 Tem 2008, 22:45

Belli ki bu başlık hepimizi rahatsız etmiş.
Benim de söyleyecek sözlerim var ama susma hakkımı kullanıyor ve başlığı kilitliyorum.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET