Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 220
derya varol
11 yıl önce - Cum 04 Tem 2008, 21:39

merhaba sorunumu nerede yazmak gerektiğini araştırdım.ama ben bulamadım.siteye her girişimde benden üye adımı istiyor.yazıyorum sayfa değiştirip bir resime veya harıtaya bakmak istediğimde bana üye ol diyor.hata nerden kaynaklanıyor bilmiyorum.site içinde gezemiyorum artık.bana yardımcı olursanız sevinirim. saygılar.

f.sonat

11 yıl önce - Cum 04 Tem 2008, 21:48

Alıntı:
merhaba sorunumu nerede yazmak gerektiğini araştırdım.ama ben bulamadım.siteye her girişimde benden üye adımı istiyor.yazıyorum sayfa değiştirip bir resime veya harıtaya bakmak istediğimde bana üye ol diyor.hata nerden kaynaklanıyor bilmiyorum.site içinde gezemiyorum artık.bana yardımcı olursanız sevinirim. saygılar.

Ip değiştirici program kullandığımda bu sorun benim bilgisayarımdada oluşuyor.Eğer varsa bu işe yarayan programları kaldırmanı tavsiye ederim.

MeteHan!
11 yıl önce - Cmt 05 Tem 2008, 12:03

Alıntı:
En azından üyelere özel bölümde Tag/etiket olayına girilebilir mi?

fotoğraftaki kişinin üstüne geldiğimizde adı yazar etiketlersek.. Mis gibi olur

bencede çok iyi olur çekilen fotoğraflarda kimin,kim olduğunu anlamak bazen zor oluyor.

altına imzamı attım

Emir ERTEN
11 yıl önce - Pzr 06 Tem 2008, 23:26

Bu linkteki önerime ilişkin herhangi bir değerlendirilme yapılmadı. Ya gözden kaçtı ya da fikir güzel bulunup pek kısa zaman içinde uygulanacaklar arasına girdi, diye aklımda 2 fikir oluştu.Büyük ihtimalle gözden kaçtığı düşüncesindeyim.

Mesajıma gerekli değerlendirmenin yapılmasını rica ediyorum.Merak içindeyim.

Hasan Delen
11 yıl önce - Sal 08 Tem 2008, 23:55

Acaba bölümlerin üstüne çıkan fotoğraflar neye göre seçiliyor? Ana sayfadaki fotoğraflar sanırım yarışmayla oluyor ve uzun süre sabit kalıyor.Fakat bölümlerin üstündeki fotoğraflar çok sık değişiyor sebebi nedir acaba?

Emir ERTEN
11 yıl önce - Çrş 09 Tem 2008, 00:15

En son wow denilen fotoğraflar oluyor bölümlerin üzerinde.Örneğin Adana bölümünde herhangi bir fotoğrafa wow denildimi Adana bölümü sayfasında sağ üst köşede çıkıyor. Aynı şey diğer şehirler içinde geçerli.Çok sık wow puanı verildiği için fotoğrafın çok sık değişmesi doğaldır.

Rasimm
11 yıl önce - Prş 10 Tem 2008, 15:14

Son 24 saat içerisinde ana sayfaya çıkan fotoğrafların olduğu bir bölüm düzenlense nasıl olur?
Bir de verdiğim artı ve eksi puanların oranlarını yüzde olarak nereden öğrenebilirim?

Burç

11 yıl önce - Prş 10 Tem 2008, 20:26

Verdiğin puanların artı/eksi yüzdesini görmek bence puanlamaya negatif etki yapar :
- "Bugün biraz artı puan dağıtsam iyi olacak, artı oranım düşmüş "
- "Hesaplarıma göre 18 tane daha eksi puan dağıtabilirim "
diyen üyeler çıkacaktır.

Yani sadece okuduğunuz mesaja göre puan verin.
Kendi dağıttığınız puanların yüzdesine bakarak karar vermeyin.

Ana sayfaya çıkan tüm fotoların görünmesi projesi ise yapılacaklar listesinde zaten uzun süredir.
Ancak şu sıralar da yapmam imkansız görünüyor, önümüzdeki kışa inşallah.

Mehmet Adıyan
11 yıl önce - Prş 10 Tem 2008, 20:29

Ulaşım-EGE başlığında ki sağ üstteki tuğralı fotoğraflar açılmıyor.

Acaba sorun benden dolayı mı kaynaklanıyor?

[ tamamdır, sorun halledildi, teşekkürler - Burç - Prş 10 Tem 2008 19:39 ]

Burhanettin Akbaş

11 yıl önce - Prş 10 Tem 2008, 20:37

Aslında gönlümden geçen şey, Wowturkey'in fotoğaf içeriğinden seçki yaparak İngilizce tanıtım sayfalarının olmasıdır. Birkaç cümlecik de olsa İngilizce açılımlarla sayfalar yapsak ülkenin tanıtımına çok daha büyük katkılarımız olabilir diye düşünüyorum.

sayfa 220
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET