Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 710
Oezel

3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 10:11

Mansurun projesidemi varmis 🙄🙄
Ankaralilar Ekmegemi bastiki bu kadar capsiz bir adami belediye baskani yaptilar !!

mursel kasap
3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 10:55

Mansur yavasdan hic memnun degilim.Ucretsiz olan ring hatlarini ücretli yapti.Pandemi bahanesi ile gece hatlarini iptal etti.Pik saatlerde calisan iscilere indirim uyguliyacagim demisti.Geleli 3 yil olcak tık yok.Metro hatlari zayif.Ankarayin dikimevi uzatmasindan sesde yok.Oy verdigim icin pismanim sandikda görüşürüz senle mansur efendi.

Muhammet Şerif
3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 11:11

81 ildeki en başarısız başkan.
Küçük iller bile proje geliştiriyor.
Mansur ise hesap açmış gelen para ile belli kişilere yardım yapıyor.

Oezel

3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 11:33

Izmir hep kayiplarda , da buna Ankara ve Istanbul,un eklenmesi hic hos olmadi sonucta bu iller ülkenin birer ayna,si görevi görüyor. Insanogluna rahatlik batiyor hep macera ariyor ve bulduda macerayi... Birde patates fiyatlarinin artisina oyunu verenler vardi onlar ayri bi vaka.
Belediyecilik bu iki adam yüzünden Medya sirki,ne döndü... Adamlar saat basi twitt atiyor demek vakit bol
Beyinleri yalan ile uyusmus bir kitlede Hurraaa basganim diye dakika basi begeni gönderiyor

Üstün Kısa
3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 11:57

Alıntı:
.Oy verdigim icin pismanim sandikda görüşürüz senle mansur efendi.

Ben değilim. Ama yine de sandıkta görüşürüz Mansur efendi.

Mehmet0660
3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 12:21

Alıntı:
Helal olsun be Mansur başkan.

Belediyenin işi hizmettir yardım etmek değildir soğukta insanlar durakta dakikalarca otobüs bekliyorsa ve aktarma rezalati ile 6.75₺ödüyorsa bu yardım yapmak hizmet etmek değildir yüzde 90 hibe ile verilen buğdaylar chp li vekilin ortak olduğu şirket
kim i kandırıyor

https://www.google.com/amp/s/m.haber7.com/amphtml ...ak-iddiasi

yardıma ihtiyaç duyana yardım değil iş versin yada iş bulmasına vesile olsun gerçek ihtiyaç sahiplerini tenzih ederim sabah işe gidip akşam eve dönen çalışan lardan daha rahat olan var o yardım alanlar içinde

Yusufkoca
3 ay önce - Pts 31 Oca 2022, 01:16

Su an Ankara istanbuldan farksız.buyuk şehir ortada değil kenarda bile yok.!

Kar çalışması yapan daha göremedim.

Asla kendisine oy vermedim. Ancak "siz bu Melih çok ararsınız" dedigimide gayet iyi hatirliyorum.!

Keşke yanilsaydim. Ha Ekrem ha Mansur bunların hepsi "yavas"

veysel döker
3 ay önce - Pts 31 Oca 2022, 09:23

Dün gece 12de yola çıktım, kar çalışmaları başlamıştı.
Sabah da bir iki yere uğradım, tüm yollar açılmış, üstüne kaldırımlar temizlenip tuzlanıyordu.

Dileyen kartakip.ankara.com.tr adresinden canlı izleyebilir.

Mehmet0660
3 ay önce - Pts 31 Oca 2022, 11:53

2019 da biraz umut veriyordu bugün otobüse bindim 6 duraktan sonra yolcu almadı çünki dolu idi şimdi o durakta bekleyen 10 dakika beklese binemediği için 15 dakkika daha bekleyecek oldumu 25 dakika vallahi billahi o et veriyoruz diye reklam yapıyorlar ya o durakta bekleyen ve otobüse binemeyen soğukta bekleyenin hakkı o et alanlardan daha fazla yukarıda yazdım belediyenin işi yardım yapmak değildir yapsada bunun reklamını yapmak değildir..
Beldiyenin işi hizmettir

En son Mehmet0660 tarafından Pts 31 Oca 2022, 12:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Murat cyln
3 ay önce - Pts 31 Oca 2022, 11:59

Alıntı:
belediyenin işi yardım yapmak değildir yapsada bunun reklamını yapmak değildir..
Beldiyenin işi hizmettir

maalesef bir çok CHP'li Belediye işi reklama çeviriyor. Hizmet icraat zayıf.

sayfa 710
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet