Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
silver0652
3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 09:29
Muhammet Şerif
3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 10:04

Tarihini de atsaydın.
Nitekim Ecevit ve Akşener bile övgüler diziyordu.
Akşener hele ki 2014 sonrası övgüler dizdi.

Bütün fetöcüleri içeriden çıkaracağız diyen kim.

Siyasette bunlar hep var.

Bahçeli - Erdoğan birbirine neler demişti.

Kılıçdaroğlu, Gül, Davutoğlu, Babacan birbirlerine şerefsiz demişti


zaferp

3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 19:59

Bekir Bozdağ yerine biz geçmişte onun yaptığı konuşmaları yapsaydık yedi ceddimizi kara listeye alırlar ve kamuda çalışan olsak ihraç edilirdik. Ama vekil isen sıkıntı yok. Özür diler iş biter. Bir çok tanıdığım geçmişte fetö dershanesine gitti diye ihraç edildi. Gitme sebebi de maddi nedenler. O kişi ihraç edildi ise bu cezaevinde olması gerekirdi bakan değil.

Seyhanlı
3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 20:43

Alıntı:
Ben bu kadar düzenbaz boş bir sistem görmedim ya bir adamı neden 3 defa aynı göreve getirirsin hemde fetöyle o kadar adı sanı duyulmus bir adamla Allah akıl fikir versin kılıçdaroğlu bu kadar basiretsiz olmadı

Fetö’yü kimler övmediki geçmişte, Meral Akşener daha düne kadar bunları savunuyordu, bay keMAL bunların kanallarında hemen hergün boy gösteriyordu, birçok Vekil Akp olsun Chp olsun İp olsun Pensilvanya’nın daimi misafirleriydi, ama neticede şimdi çoğu aktif siyaset yapıyorlar, ama en önemlisi şimdi kim bunlarla etkili mücadele ediyor ona bakmak lazım.


fatih413
3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 20:53

Değil 15 Temmuz 17-25 Aralıktan sonra Fetoş hakkında bir tane olumlu söylemi var mı, Bekir Bozdağ'ın? Milat 17-25' tir. İhraç edilenler 17-25 Aralık hatta 15 Temmuz sonrasında bile Fetoş hakkında olumlu söylemi olanlar.

Ona bakarsan 17-25 Aralık operasyonuna yolsuzluk operasyonu diyen kadın Çalısma Bakanı yapıldı daha yeni; büyük ihtimalle MHP kontenjanından. Twitter adresini yenileyince, söylemler de unutuldu sanıyor.

Kayınpederi Seref Malkoç Kamu Başdenetcisi (Ombudsman) iken damadı Abdülhamit Gül'ün Adalet Bakanı olması bile absürttü. Adaletle ilgili şikayette bulunacan, damadı kayınpederine şikayet edecen.

Kılıçdaroğlu'nun adalet yürüyüşünü savunanların, o devirde iddia ettikleri adaletsizligi yapan Adalet Bakanını savunup, Bekir Bozdağ'a saldırması ilginç.


muratcan91
3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 20:54

Alıntı:
ya bir adamı neden 3 defa aynı göreve getirirsin

Çünkü güvenebileceği başka adam yok. Mevcut sistemde en önemli özellik mutlak sadakattir. Bekir Bozdağ bu açıdan tam bir kurşun askerdir. Emirleri sorgusuz sualsiz yerine getirecektir. Bekir Bozdağ'ın yeniden Adalet Bakanı olması, çok sansasyonel bir dönemin bizi beklediğini gösteriyor.


Muhammet Şerif
3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 21:26
2013'den sonra Akp bıraktı, muhalefet Fetöye destek oldu


Akşener de Feto güzellemesi yapti.
Emre Uslu'ya yazdiklarini biliyoruz.
Erdoğan Haşhaşi dedi diye Gülen'i öven de Akşener.

Bozdağ 2014 öncesi
Akşener 2014 ve sonrası

Ekrem Dumanlı'yı teselli etmeye gidenler kim ?
Can Dündar'ı övenler kim ?
Görevden atılan herkesi geri alacağız diyen kim ?
fatih413
3 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 21:38

Alıntı:
Bir binaya 'hukuk fakültesi' tabelası asılması onu hukuk fakültesi yapmaz.
Abdülhamit Gül

Ne fakültesi yapar, tıp fakültesi mi?

15 Temmuz sonrası Fetöyle mücadele ederken İç işler ve Adalet Bakanlığı çok hatalar yaptı. Çıplak arama rutinleştirildi. İşkenceci kamu görevlileri cezalandırılmadı. Fetö borsası kuruldu. Bazı polisler, savcı ve hakimler rüşvetle hatta tehditle insanların paralarını aldı.

Adil Öksüz'ü salıverenler hatta sonra kaçmasını sağlayanlar kurban himmeti verenleri hapse attı. Halbuki Adil Öksüz'ün yargılanması ve hapse atılması binlerce Fetöcünün hapse atılmasından daha fazla zarar verecekti, darbeci zihniyete. Adil Öksüz'ü yakalaması için görevkendirilen emniyetçiler, kaçmasını sağladı.

Sıra Süleyman Soylu'ya geldi.


fatih413
3 ay önce - Cmt 19 Şub 2022, 16:33

2013'ten önce söylediklerini bahane ederek Fetöcülükle suçlanan Bekir Bozdağ'ın Fetöye verdiği zararın yüzde birini bile vermeyenler Ak Parti duyarı kasıyor. Siz o söylemlerden dolayı değil Kürt geçmisinden dolayı Bekir Bozdağ'dan, Arap geçmişinden dolayı Nurettin Nebati'den nefret ediyorsunuz. Gerçi siz Kafkas geçmişinden dolayı Tayyip Erdoğan'dan da nefret ediyorsunuz da cesaret edemiyorsunuz dillendirmeye.

Eğer Bekir Bozdağ, Tayyip Erdoğan'dan aldığı talimatla yasaları hatta Anayasayı ayaklar altına alarak 15 Temmuzdan 1 ay önce yapılmak istenen hatta gayriresmi olarak yapılan ama Bekir Bozdağın'ın değiştirdiği hakimlerin verdiği mahkeme kararıyla iptal edilen 19 Haziran 2016 MHP kongresinde Meral Akşener MHP'nin başına geçmiş olsaydı şu an ne MHP ne Cumhur ittifakı olurdu. Hatta 15 Temmuzun bile başarılı olup Fetoşun Mehdi olarak Türkiye'nin başına geçme ihtimali olabilirdi.

Bekir Bozdağ Fetöcü olsaydı Fetoşun en kritik ve en ölümcül operasyonunu engellemezdi. Hatta yasalar hatta hatta Anayasa bile Adalet Bakanının muhalefet partisi kongresi ile ilgili işlemde bulunmamasını emrediyor. Ama Tayyio Erdoğan'ın talimatıyla Bekir Bozdağ Meral Aksener'in MHP'nin başına hatta ve hatta Fetoşun Türkiye'nin başına geçmesini engelledi. Yoksa ondan o yüzden mi nefret ediyorsunuz Faşist dönmeler, ırkçı kriptolar.

Fetö CHP'nin başına Kemal Kılıçdaroğlunu geçirdiği gibi MHP'nin başına Meral Akşener'i geçirmiş olduğu bir Türkiye'yi düşünün ondan sonra Bekir Bozdağ hakkında ileri geri konuşun. Şu an Devlet Bahceli, Baykal gibi sağlık sorunlarıyla uğraşan ve tasfiye edilmiş bir siyasetçi değilse Tayyip Erdoğan'ın talimatlarını harfiyen uygulayan Bekir Bozdağ sayesindedir.

Siz Bekir Bozdağ'ı suçlayacaksanız eğer Bahceli için ayaklar altına aldığı yasaları niçin Baykal için ayaklar altına almadı diye suçlayın. O zaman Tayyip Erdoğan, Baykal için yasaları çiğne muhalefet partisi kongresine müdahil ol emri vermemişti.

Şu an pismanlık duyduğu 2013'ten önceki söylemlerinden dolayı Bekir Bozdağ'a, Nurettin Nebati'ye hesap soranlar onun siyasi uzantıları olan Kılıçdaroğlu, Akşener, Davutoğlu ve Babacan'dan medet umuyor.sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET