Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 292
MehmetSit

1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 22:56

Hirfanlı BP tesisleri açıldı. Tesis yolun tam ortasında kalıyor. Ankara ve Niğdeye eşit uzaklıkta

uercan01
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 23:31

İnş çift taraflı açılmıştır tesis.
Darısı diğer tesislerin başına inş.
O yolda tesis olmamsı çok sıkıntı.
bu yoldan gidecek olan mutlaka tesis eksikliğini dikkate alsın. Özellikle, hasta, yaşlı ve kadın yolcusu olanlar.

suleymanyilmaz
1 ay önce - Pts 02 Ağu 2021, 02:09

Hirfanlı BP yeni açılmadı, 2 ay oldu. Bu Otobanda tesisler karşılıklı, ikiside açıldı, 1 ay içinde Niğde çıkışa en yakın olan Opet de açılacak belki 1 ayı bile kalmamış olabilir

alierbilir
1 ay önce - Sal 03 Ağu 2021, 09:29

Alıntı:
Opetin içinde değil de Opetin de oldugu gökçehöyük servis alanı içinde desek daha doğru olur.
Opet demişken Opetin dün tvlerdeki kadın gücü reklamındaki yer sanıyorum Opet gökçehöyük istasyonu idi.

Peki sizin güzel hatrınız için Opet Servis Alanı'nın içinde diyelim. Köfteci Yusuf'u görmeyip Opet Market'in içinde arayanlar çıkabilir.

Tesislere gelirsek: Şu anda Ankara - Şereflikoçhosar arasında tesis açısından epey bir bolluk var. 4 tane tesis var ve hepsi de gördüğüm/gezdiğim kadarıyla her türlü ihtiyaca cevap verebilir türden tesisler.
Şereflikoçhisae ile Niğde gişeler arasına da 2 ya da 3 tesis daha açılırsa otoyolla ilgili en önemli ve sanirım da tek eksik tamamlanmis olacak insallah.

Ali clarkkent
1 ay önce - Sal 03 Ağu 2021, 09:36

Tesis demişken. Gölbaşı tarafından girip te bir süre gidince sağ tarafta, yoldan yukarıda büyük bir tesis var. Karanlıkta ışıl ışıl parlıyordu. Gişeleri geçince mi, yoksa gişelere varmadan mı, şimdi hatırlamadım. Araç kamerası görüntüsüne bakınca mesajı değiştiririm. Veya mesajımı alıntı yaparak tekrar yazarım.

ffamer
1 ay önce - Sal 03 Ağu 2021, 09:43

Alıntı:
Tesis demişken. Gölbaşı tarafından girip te bir süre gidince sağ tarafta, yoldan yukarıda büyük bir tesis var. Karanlıkta ışıl ışıl parlıyordu. Gişeleri geçince mi, yoksa gişelere varmadan mı, şimdi hatırlamadım. Araç kamerası görüntüsüne bakınca mesajı değiştiririm. Veya mesajımı alıntı yaparak tekrar yazarım.

Sanıyorum sizin, benim ve Alierbilir beyin bahsettiği tesis aynı... Gökçehöyük servis alanı (sağ)

Ali clarkkent
1 ay önce - Sal 03 Ağu 2021, 09:55

Alıntı:
Sanıyorum sizin, benim ve Alierbilir beyin bahsettiği tesis aynı... Gökçehöyük servis alanı (sağ)

Olabilir. Benim bahsettiğim daha giriş gişelerine varmadan, Haymana çıkışına 2 km kala gördüğüm tesis. Gece olduğu için tabeladaki yazı maalesef okunmuyor.

ffamer
1 ay önce - Sal 03 Ağu 2021, 10:01

Bu tesisin karşı tarafı yani Gökçehöyük sol açıldı mı acaba?

Ali clarkkent
1 ay önce - Sal 03 Ağu 2021, 10:20

Alıntı:
Bu tesisin karşı tarafı yani Gökçehöyük sol açıldı mı acaba?

Yolun karşı tarafındaki tesiste de ışıklandırmalar açık ama tesis alanında bir tane bile araba görünmüyor. Henüz faal değil zannedersem. 19 Temmuz'da faal değildi en azından.

ffamer
1 ay önce - Sal 03 Ağu 2021, 10:27

Aslında bahsi geçen servis alanlarında (sağ ve sol)
Opet ikisinde birden lisans almıştı. Solda opet açık değil diye anlıyorum henüz Ali bey. Doğru mu?

sayfa 292
ANA SAYFA -> ULAŞIM