Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 22
Ferhat1010
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 15:56

Maalesef yangında ölenlerin sayısı 2 kişi daha artarak 7'ye yükselmiştir Allah rahmet eylesin

Meitn Saray
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 16:30

Alıntı:
Alanya'yı küle çevireceklerdi! Ateşe verip kaçtılar
Son dakika haberi: Antalya'nın Alanya ilçesi Cikcilli Mahallesi'nde orman yangını vatandaşların dikkati sayesinde son anda önlendi.

Alıntı:
"İzmir'de askeri kışla yakınındaki alanda yangın çıkarmaya çalışan 2 kişi nöbetçilerin müdahalesi üzerine kaçtı."

benche burada mısın ?

Alıntı:
pkk eğer bu yangınları çıkardıysa bu hdp yi iktidara getirmez ki. bu yangın mevcut iktidarın işine yarar.

Şu yazdığın yazıda bile pkk'yı savunduğunun farkında değilsin

Hüseyin97
1 ay önce - Pts 02 Ağu 2021, 00:02

Manavgat ne durumda. Yangın devam ediyor mu?

koronapatik emre
1 ay önce - Pts 02 Ağu 2021, 00:35

Sürekli sel olsun, yangın olsun; bir olaylar oluyor ve cumhurbaşkanı çıkıp, çay fırlatıyor. Tesadüf mü?

Mustafa aydeniz1
1 ay önce - Pts 02 Ağu 2021, 03:03

hain pkk ormanlarimizi ciğerlerimizi yakıyor. peki soruyorum o mangalda kül bırakmayan muhteşem iç işleri bakanımız Süleyman Soylu nerede? adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya yangın çıkarıyor her yerde.

07Hilmi
1 ay önce - Pts 02 Ağu 2021, 08:02

Twitter'da helpturkey tagına karşılık bir grup terbiyesiz wedon'tneedhelp diye tag açmış. Her yer yanıyor , insanlar perişan halde yardım istiyor, ülke yanıyor özellikle Antalya'da çok çok büyük kısımlar hala yanmaya devam ediyor, köyler tahliye ediliyor. Birde bir kesim oturduğu yerden klimalı evinden bazı terbiyesizler wedontneedhelp (yardıma ihtiyacımız yok ) diye tag açıyorlar. Bu tagı açanlar ya beyinlerini kaybetmiştir yada amacı farklıdır.

ali alimi012
1 ay önce - Pts 02 Ağu 2021, 12:07

Yardım istemek normal ama yardıma ihtiyacı olmadığını söylemek anormal öyle mi Bizim yardıma gerçekten ihtiyacımız yok Biz bugüne kadar nerede bir afet olsa o ülkelere hep yardım ettik bize yardım edecek olan ülke Zaten sormadan yardım eder bizim kimsenin yardımına ihtiyacımız yok dünyanın en güçlü ülkesi Biziz. dünyadaki bütün mültecileri Biz almışız Yani bizim kadar mülteci alan bir ülke Bile Yok Amerika'ya Yüzyıl'da gelen göçmeni Biz bir yılda almışız O yüzden hiç boşuna yardım diye tag atmayın bunu yapanlar PKK'ya Bilerek ya da isteyerek veya bilmeyerek istemeden destek veriyorlar farkında değiller yardıma ihtiyacımız yok zaten yangını çıkaran kendileri terör örgütleri terör örgütlerine destek verenler iç ve dış mihraklar ve biz onlardan yardım istiyoruz. saçma bir şey onlarıyardımcı diye çağırsan ormanın içine girip daha çok yakarlar. Ayrıca gerçekten böyle bir ihtiyaç olsaydı gerekli açıklamayı yetkililer yapardı. Eğer gerçekten bir şeye faydam dokunsun diyorsanız Bu yangın çıkan yerlere yakınsanız gidiniz oralarda yangının sönmesi için yardımcı olunuz veya onlara herhangi bir şekilde destek veriniz para yardımı yapınız Bunun dışındaki her şey PKK'ya destek vermektir

ccahit

1 ay önce - Pts 02 Ağu 2021, 12:10

Tw da boş konuşulacağına tema Kızılay VS. Gibi kuruluşlara birer SMS yardım edin işe yarasin onlar sizin yerinize sorunları çözer...

Yakup

1 ay önce - Pts 02 Ağu 2021, 12:14

Alıntı:

Twitter'da helpturkey tagına karşılık bir grup terbiyesiz wedon'tneedhelp diye tag açmış.

HelpTurkey’i acan kisiler bunu da acmistir…

Toplumu bir yere sürüklenmek istiyor ama nereye…

Yakup

1 ay önce - Pts 02 Ağu 2021, 12:23

TRT’te bazi görüntülere göre drone ile yakiyorlarmis…

sayfa 22
« önceki   123 ... 212223 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET