Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fenerbahçe'nin 37. Başkanı Ali Koç Oldu!
« önceki   123 ... 737475   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 74
Meitn Saray
2 ay önce - Çrş 28 Tem 2021, 22:45

Ağlayan ortada

3 Yıl 0 Kupa
Bütün seriler bitti

Nazmi
2 ay önce - Çrş 28 Tem 2021, 22:58

Ali Koç'un açıklamaları bazen denk geliyor, dinliyorum. Gerek sportif başarısızlığı, gerek aldığı (bazı) dandik ve yaşlı futbolcular, gerekse de görev aldığı süre boyunca kendisinin ve yönetimindeki insanların üslubu vs. Sanki her şeyi dört dörtlükmüş gibi, üsluptan, kulüplerimizin iyi yönetilmediğinden, yanlış transferlerden, Avrupa ile makasın açılıyor olmasından vs. bahsediyor ya, tam bir komedi, tam bir samimiyetsizlik örneği. Yahu kardeşim, daha yolun başındasın, elbette bir camiayı temsil ediyorsun konuşacaksın, ama biraz haddini bilerek konuş, bir başarın varsa onun vermiş olduğu özgüven ile konuş. Ancak, o yok, bu yok, laf kalabalığı.

Bu sene bir ışık görüyorum yalnız. Nedenine gelince, daha önce Fenerbahçe'deki hastalığın teşhisini koymuştum. Emre ve Volkan gibi tipler bir şekilde takımdan gönderildi. Caner'i unuttular gerçi, ama onun da bireysel fazla olumsuz etkisi olmaz sanırım, zaten büyük ihtimalle Vitor biletini keser onun. Diğer bir husus, Vitor Pereira'nın iyi bir hoca olduğunu düşünüyorum. Şayet adamın işine karışılmaz ise ve başta Ali Koç olmak üzere, yönetim gergin ortam oluşturmazlar yada diğer kulüplerin oluşturduğu gergin ortama dahil olmazlar ise, Fenerbahçe şampiyonluğun en büyük iki adayından birisi olur.

Diğer adayım da Trabzonspor. Bence şampiyonluk bu iki takım arasında geçecek. Tabi Ali Koç dersini aldıysa.. Yoksa bu işin sonu, ya istifa, yada darbe.

Aziz Yıldırım muhtırayı vermişti zaten

deniz1907
2 ay önce - Prş 29 Tem 2021, 00:39

Bazı had bilmezler başkanımıza saldırmaya devam ediyor, bu sezon şampiyonluk gelsin gerisi kolay, bu adam vizyon sahibi genç ve akılcı. yeter ki bu sezon şampiyon olalım o zaman başkanımız bir sonraki adımlara geçecektir.

Abdullah Egemen
2 ay önce - Prş 29 Tem 2021, 01:07

Vizyon adına ne yaptı Ali Başkan? Armadaki yıldızları attı o mu acaba? 🤔

deniz1907
2 ay önce - Prş 29 Tem 2021, 01:31

Vizyonsuzlukta çağ atlamışların bunu söylemesi ironik.

Meitn Saray
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 22:07
3 yılda 52 gelen 53 giden

Bu Koç nasıl hâla o koltukta

Kaynak soran fena sinirlenmiş

deniz1907
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 22:39

Yeni bir yapılaşmaya gidiyor kulüpte, bazı kulüplerin cesaret edemediğini yapıyor adam, ileride Avrupa devi bir Fenerbahçe olsun diye tüm bu çabalar. Sonuna kadar Ali Koç!

Meitn Saray
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 22:42

Ne yapıyor mesela ? Gelen giden oyuncu rekoru kırmaktan başka

Mete ÖZTÜRK

1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 22:58

Metin Saray demiş ki:
Ne yapıyor mesela ? Gelen giden oyuncu rekoru kırmaktan başka

Amma tatava yaptın Metin, sen kendi kulübünle ilgilensene biraz, eleştiri yapılacaksa onu biz yaparız sen değil,
Anladın ?

Meitn Saray
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 23:00

Alıntı:
Amma tatava yaptın Metin, sen kendi kulübünle ilgilensene biraz, eleştiri yapılacaksa onu biz yaparız sen değil,
Anladın

Galatasaray ve Terim'i eleştiriyorsunuz diye biz size böyle demiyoruz ama

sayfa 74
« önceki   123 ... 737475   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET