Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul metrosu: M13 Yenidoğan-Sancaktepe Hastanesi Metro Hattı
« önceki   123 ... 495051

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 51
Fatih597
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 19:04

Kardeşim başka sayfada da minecraft videosu paylaşmıştın sonra başka üye tarafından uyarılıp "bir daha yapmam" dedin. Bizi mi sınıyorsun yoksa anlamadım gitti. Burası oyun kanalı değil.

Ocuz
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 19:16

O zaman metrocu ali benim gibi video yapiyor ama ona birşey demiyorsunuz ama baya birşeyler yaptım siz bana beni siniriyorsunuz demeniz yanlış olmuş kusura bakmayiniz ama lafı konusunda sizi böyle konuşmayı asla kabul etmiyorum kusura bakmayiniz

Fatih597
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 19:20

Ben metrocu alinin mesajlarına hiç denk gelmedim. Gelsem ona da aynısını derim. Ben zaten senin yaptığın tüm videolara bir şey demiyorum, hatta gayet güzel video ve fotoğraflarında var teşekkürler onun için. Ben minecraft videolarına kızdım. Ayrıca sana özel bir garezim kinim nefretim falan yok, bu sitede kimseninde olduğunu düşünmüyorum.

ArifMMg
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 19:21

Alıntı:
O zaman metrocu ali benim gibi video yapiyor ama ona birşey demiyorsunuz ama baya birşeyler yaptım siz bana beni siniriyorsunuz demeniz yanlış olmuş kusura bakmayiniz ama lafı konusunda sizi böyle konuşmayı asla kabul etmiyorum kusura bakmayiniz

Bahsettiğin kişi kimse üye kimliğinin linkini ver kardeşim, şikayet edelim olur biter. Ulaşım başlığında oyun ne alaka oda ayrı bir konu da gerçi .

Ali kam
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 20:05

Alıntı:
Ben metrocu alinin mesajlarına hiç denk gelmedim. Gelsem ona da aynısını derim.

Alıntı:
Bahsettiğin kişi kimse üye kimliğinin linkini ver kardeşim, şikayet edelim olur biter. Ulaşım başlığında oyun ne alaka oda ayrı bir konu da gerçi .

Metrocu Ali benim.
ama ben ocuz gibi minecraft videoları yapmıyorum. Ben Google Earth üzerinde SketchUp Modeli Turu animasyonları hazırlıyorum.

Misal

ArifMMg
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 20:19

Alıntı:
Metrocu Ali benim.
ama ben ocuz gibi minecraft videoları yapmıyorum. Ben Google Earth üzerinde SketchUp Modeli Turu animasyonları hazırlıyorum.

Yanlış anlama, kendisi mazeret aradığı için (mazeretleri çok sever kendisi ) ortada bulunan sorunun çözülmesi için böyle bir beyanda bulundum. Madem siz “oyun” içeriği yapmıyormuşsunuz. Denetçilerimiz gerekli işlemi arkadaşa yaparlar.

İçeriğiniz de güzelmiş. Teşekkürler, farkı bir video konsepti olmuş .

Ocuz
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 21:51

Beyler size saygım sonsuzdur ama kavga etmek hiç gerek de yok size kalmış birşey ben sadece göstermek ve fikirleriniz bırakmak için yaptım minecraft dan gezi videosu dur ama ali kam ve herhangi insanlara saygım vardır sizde böyle video değil anladım videosu seviyorsaniz yaparım

ArifMMg
1 ay önce - Pts 02 Ağu 2021, 01:05

Alıntı:
Beyler size saygım sonsuzdur ama kavga etmek hiç gerek de yok size kalmış birşey ben sadece göstermek ve fikirleriniz bırakmak için yaptım minecraft dan gezi videosu dur ama ali kam ve herhangi insanlara saygım vardır sizde böyle video değil anladım videosu seviyorsaniz yaparım

Metrolar hakkında bilgilendirme mesajların çok güzel zaten ona lafımız yok bilgilendirici güzel mesajları var.

Lakin mesajlarının kalitesini arttırmak için ekran görüntülerini kesip daha düzgün şekilde paylaşman, site ve mesajlarının kalitesi açısından çok güzel olur .

Oyun mesajını zaten oyunun başlığında paylaşmaktasın. Ulaşım başlığında paylaşman içerik yok eksisi almana neden oluyor zaten fark etmişsindir ..

Samet_52
1 ay önce - Sal 10 Ağu 2021, 13:01

Kendi görüşüm bence yetkili ağızdan bilgi almak daha doğru olur bu hat icin

Ocuz
1 ay önce - Sal 10 Ağu 2021, 14:31

sayfa 51
« önceki   123 ... 495051
ANA SAYFA -> ULAŞIM