Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 844
Yakup

1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 11:09

Alıntı:


Daha sonra kanun değişti ve artık ormanlık alana başka birşey yapılamaz. Yüzlerce yanıp tekrar ağaçlandırılan yer var.

Pina yı ağızlarına sakız yapıp sanki sürekli ormanlar yakılıp yerine otel yapılıyormuş gibi algı oluşturmaya çalışıyorlar.Pina adasindaki betonlasma süresi 10 yil önce basladi..


Meitn Saray
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 11:10

Twitterdaki yazılan kasıtlı bir yalan.
O kanun tarih oldu


Cemoli D18
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 11:13

Felâket yerine gidip miting yapmak doğru değil.
Hadi yaptın bir de çay fırlatmakta ne oluyor?

İncelemeleri yap, olay mahallini gez, mağdurları dinle, gerekli desteği yapacağını beyan et (ki bunları yapacağını biliyor ve inanıyoruz.)


altay_tr
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 11:15

Cumhurbaşkanının ormanların tekrar gür şekilde ağaçlandırılacağını söylemesi yerinde olmuş. Ancak Erdoğan ağaçlandırma konusunda gerçekten haklı 2002'den beri orman varlığı arttı ülkemizin

https://www.reklam_link.com/iddia-kontrolu/binal ...yon-hektar


En son altay_tr tarafından Pzr 01 Ağu 2021, 11:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi


Fatih C1
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 11:17

Alıntı:
Pina adasindaki betonlasma süresi 10 yil önce basladi..


1987 de tahsis edilmiş 2008 de inşaat başlamış. Önceden verilmiş bir hakkı geri alamazlar.

Bu konuda başka bir örnek veremezsiniz. Bu ülke birçok uluslararası kurumun açıkladığı gibi her yıl orman varlığını artıran bir ülke. Bunun için teşekkür eden Bi Allah ın kulu göremedim Ama yalan yanlış haberlerle sanki tüm ormanlar talan edilmiş ülkede orman kalmamış gibi davranıyorlar.Hamza Halit
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 11:18

Siz çay alamadınız diye kıskandınız mı yahu? Dağıtacak tabii. Muğlalı vatandaşlarla hasret giderecek. Belli ki özlemiş. Tatile gidip kayak mı yapsın?

mehmetlu
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 11:30

Alıntı:
Felâket yerine gidip miting yapmak doğru değil.
İncelemeleri yap, olay mahallini gez, mağdurları dinle, gerekli desteği yapacağını beyan et (ki bunları yapacağını biliyor ve inanıyoruz.)


Allah aşkına bu mu miting? İzledikten, dinledikten sonra mı bu cümleleri kurdunuz? 10 dakikalık bir konuşma yapmış. Olay yerlerini incelemiş, mağdurları dinlemiş, afet bölgesi ilan edildiğini açıklamış. Yapılan ve yapılacak işleri, verilen ve verilecek desteklerin ne olduğunu, hangi sürelerde yapılacağını millete açıklamış. Üstüne bir de milletten düzenlenecek fidan dikme kampanyasına ortak olmalarını istemiş.

Sizin gibi insanlar bile böyle dezenformasyonlara kanıyorsanız işimiz zor. Videonun altına resmen Azerbaycan Türk’ü akını olmuş, destek, dua ve iyi niyet temennilerini yazmışlar. Birileri ise bunun milyonda birini yapmayıp fitne ateşi yakmakla uğraşıyor. Türkiye’nin kıymetini yurtdışındaki kardeşlerimiz bizden iyi biliyor.


Ugi Öz

1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 11:31

Ne komiksiniz ya!!! Adamlar cay üzerinden vurgun algi yapmaya calisiyor… Baska birsey bulamadiniz mi!!! Cay

Hasan Pullu
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 11:35

Bu çay dağıtmak olayı çok saçma. Sen sosyal yardımı gideceksin fakirin evinde yapacaksın. Senin mitingine gelen adamların çoğunun çaya filan ihtiyacı yoktur. Millete ne çay dağıtıyorsun? Komik.

Doksanlarda çocuklara plastik top dağıtırdı siyasiler. Şimdi kırsalda belki işe yarar ama şehirde plastik top dağıtsan kimse yüzüne bakmaz. Bunlar eski siyasetçi olmanın getirdiği hatalar.

Siyasilerin iktidar da muhalefet de kafası sorunlu. Yangın çıkıyor muhalefet ordan ne elde ederimin derdinde iktidar da takınılmaması gereken tavırlar takınıyor. İki yanlış birbirini körüklüyor ve bu bir doğru yapmıyor.


aykutsan
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 11:53

Siyasilerin kafası halen eski bir yenilikçi olun.Problem ne varsa çözün.Bir orta yolu bulunsayfa 844
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET