Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Tuncer HALICI

14 yıl önce - Pzr 27 Ağu 2006, 00:42

Muhterem Akın KURTOGLU kardeşimizin yorulmak bilmeden, gayretli ve başarılı çalışmaları yanında, Istanbulumuzun idarecileri ile bu türlü bağlantılarda bulunması,  hem sitemizi tanıtmak  hem de karşılıklı olarak düşünce  değiş tokuşunda bulunma bakımından büyük bir başarıdır. Kendisıne ve Simon Alen ÖZCENGİZ, Tarkan ASLAN ve Göksel ER`e ben de burada, yeri gelmişken, teşekkürler ederim.

Mustafa Noyan

14 yıl önce - Pzr 27 Ağu 2006, 09:47

Yalova Belediye Başkanı Sayın Barbaros H. BİNİCİOĞLU’ nun da bizler gibi vapursever olduğu makam koltuğunun tam arkasındaki tahminen Yalova Gemisi maketinden farkediliyor, sayın başkan bilgi desteği almak için de doğru tercihi yaparak wowturkey üyelerini kabul etmiş; İnkılap Gemisi'nin Yalova'da ziyan edilmeyeceğinden artık emin oldum; sayın başkanın hassasiyetinin Güzelyalı ve Bandırma'ya da örnek olmasını, aynı şekilde Turan Emeksiz ve Kanlıca gemilerinin de mümkün olabilecek en iyi şekilde korunabilmesini temenni ediyorum.

Kamil Büke
14 yıl önce - Pzr 27 Ağu 2006, 10:52

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=257892#257892

Sevgili Akın Kardeşimizi ve diğer wowTurkey mensublarını bu atlatma hadise (!) nedeni ile tebrik ederim.

Ne demişler ; "mum dibine ışık vermezmiş"
Biz bu yaz  Trilye - Bodrum - İzmir - Çeşme - Bursa derken yaşadığımız kentten biraz uzaklaştık.  

"Yalova Kent ve Yaşam üzerine"  başlığını açan kişi olarak ileri de YALOVA ve "Yalova Haberler - Sohbet" bölümlerine güzel bir kaynak olacak çalışma olarak değerlendirdim bu ziyareti.  Yalova Belediye Başkanını da projeleri için tebrik eder gerçekleşmesi yolunda  başarılar dilerim.

Saygılarımla

Rıdvan Yeşiltaç

14 yıl önce - Pzr 27 Ağu 2006, 17:03

Türkiye'yi tanıtma yolunda çıkan site ulaşım alanında bilirkişi olma yolunda,
Tebrikler üstadlar....Gerçekten ciddi başarılara imza atılmaya başlandı...

Sayın Yalova Belediye Başkanı'na da teşekkür ederiz.  

Cem Telgeren
14 yıl önce - Pzr 27 Ağu 2006, 18:15

İşte wowTURKEY'in gerçek amacına uygun güzel bir girişim daha.Bu ziyaretin tam da bazı çevreler tarafından sanki bilerek körüklenen site üyeleri arasındaki kavgalarla aynı zaman dilimine gelmesi ilginç bir tesadüf oldu.wowTURKEY'in asıl amacının site üyelerinin birbirlerine düşmanca tavırlar alması değil,bu gibi faaliyetlerle sitemizi çeşitli platformlarda tanıtmak böylece ülke tanıtımına da katkıda bulunmak olduğunu bu faaliyet adeta bir tokat gibi hepimizin suratına çarpmış oldu.Bu ziyareti gerçekleştiren gruba ve ziyaretin zamanlamasına tüm site üyeleri olarak teşekkür etmek bence boynumuzun borcu.Helal olsun size dostlar.Aynen devam.

kutlay34
14 yıl önce - Pzr 27 Ağu 2006, 18:20

Wowturkey İstanbul-Ulaşım forumu gelişiyor ve çalışıyor... Çıtamız her geçen gün yükseliyor...  Sesimizi artık duyurmaya başladık... Bu tabi memnuniyet verici... Bu ziyareti yapan üye arkadaşlarımıza çok teşekkürler... Başarılarının devamını dilerim...

alperen9lar
12 yıl önce - Pts 02 Hzr 2008, 17:53

İşte wowturkey farkı.Wowturkey diğer siteler gibi yalnızca internet ile sınırlı kalmıyor. Normal hayatta da bizimle beraber.Wowturkey ulaşım ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Ve de bir Yalovalı olarak bu haberi görünce çok sevindim...

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara