Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Vural Demir
3 ay önce - Cmt 16 Oca 2021, 20:50


(+)


mavi yeleli
3 ay önce - Cmt 16 Oca 2021, 21:08

buralarin da tarihi dokusunu ve mirasini yitirmeden iyi bir restorasyona ihtiyaci var. yapilmasii gereken cok is var cok.

Vural Demir
1 ay önce - Çrş 24 Şub 2021, 15:36


(+)
Vural Demir
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 00:17


(+)


Büyükşehir Kanlıdere Yolunu Genişletiyor

#Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, #yol genişletme çalışmaları nedeniyle Dulkadiroğlu ilçesi Şekerli ile Kanlıdere Caddeleri arasındaki yolun 12 #Nisan – 12 #Mayıs arasında trafiğe kapanacağını duyurdu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Dulkadiroğlu ilçesi Şekerli Caddesi ile Kanlıdere Caddesi arasındaki güzergâhta yol genişletme çalışmaları gerçekleştirecek. Bu kapsamda yaklaşık 500 metre uzunluğundaki hat 12 Nisan Pazartesi saat 07.00 itibariyle 30 gün süreyle trafiğe kapatılacak. #Büyükşehir Belediyesi #Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Dulkadiroğlu ilçesi Şekerli Caddesi ile Kanlıdere Caddesi arasında yol genişletme çalışması yapılacağından 12 Nisan – 12 Mayıs tarihleri arasında trafiğe kapatılacaktır. Sürücülerimiz, alternatif olarak Mıllış Nuri Caddesi - Divanlı Caddesi istikametini kullanabilirler” ifadelerine yer verildi.


Vural Demir
1 hafta önce - Sal 13 Nis 2021, 22:30
Sarayaltı – Kanlıdere Bağlantı Yolu projesi kapsamında yol genişletme çalışmalarına başladıklarını(+)

(+)
(+)

(+)
(+)
(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi,

Sarayaltı – Kanlıdere Bağlantı Yolu projesi kapsamında yol genişletme çalışmalarına başladı. Bölgedeki 15 yapının yıkılmasıyla arterin genişliği iki katına çıkarılacak.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Sarayaltı – Kanlıdere Bağlantı Yolu kapsamında yıkım çalışmalarına başladı. Şehir genelinde yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, şehirde önemli bir alternatif güzergâh olan, Sarayaltı – Kaledibi – Postane bölgelerini birbirine bağlayan arterde kısmi kamulaştırma işlemleri tamamlandı. Çalışmalarının tamamlandığı, hattın Şekerli ve Kanlıdere mevkiinde yer alan 15 yapının yıkımına başlandı. Gerçekleştirilecek çalışmayla bölgedeki yolun genişliği 10 metreden 18 metreye çıkarılacak.

Yolun Genişliği 18 Metre Olacak
Başlatılan çalışmalarla ilgili olarak Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Sarayaltı – Kanlıdere Bağlantı Yolu projesi kapsamında kamulaştırma işlemleri tamamlanan bölgelerde yıkımlara başladık. Bu kapsamda Şekerli ve Kanlıdere mevkiinde 15 yapının yıkımını gerçekleştireceğiz. Çalışmalara başladık. Bölgedeki yolun genişliğini 7 metreden 18 metreye çıkarıyoruz. Bu süre zarfında ulaşım alternatif güzergahlar olan Mıllış Nuri ve Divanlı Caddeleri’nden sağlanacaktır” ifadeleri kullanıldı.sayfa 6
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler