Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 896
drummer man Cihan
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 23:28

Alıntı:
Yahu davulcu sen siyaset konuşma bence yahu bütün muhalifler mi gerçekten bu kadar kopuk olur valla şaşkın kalıyor insan

Neyden kopuğum abi?
Mesele muhalif olmak değil, ben gerektiğinde İmamoğlu'na da muhalif oluyorum. Ama sizin tarafta aynısını göremiyorum. Gramajı artan pideye gelen 50 kuruşluk zam hakkında başlık açıldı bu sitede, eyvallah açılsın da hiç mi iyi bir şey yapmıyor bu adam. Bunları dile getirmek bu kadar zor mu?

Bir de kalkıp bana Kılıçdaroğlu'ndan bahsediyorlar. Banane Kılıçdaroğlu'ndan. 50 defa söyledim Erdoğan'a ne kadar karşıysam Kılıçdaroğlu'na da o kadar karşıyım. Darbe gecesi ne yaptığı beni hiç ilgilendirmez, muhtemelen ellerini ovuşturmuştur bu da umrumda değil. Ben ülkenin cumhurbaşkanına bakarım, halk olmasa, o insanlar canlarını ortaya koymasa ülke ellerimizin arasından kayıp gidecekti siz hala kahramanca İstanbul'a geldi falan diyorsunuz.

Sezgin Cengiz

1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 23:29

Ah yazık adam çok çalışınca tabi tatili haketti. 2 aylık taze başkan ayak bastı tatili lazım tabiki. Ne de olsa tatil ona çok yakışıyor.

osman akar
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 23:31

Alıntı:
Ah yazık adam çok çalışınca tabi tatili haketti. 2 aylık taze başkan ayak bastı tatili lazım tabiki. Ne de olsa tatil ona çok yakışıyor.

Ne yapsın adam. 2 ayda öyle bir yoruldu öyle yoruldu ki sorma gitsin....

Sezgin Cengiz

1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 23:34

Mesela son tatilinden bugüne kadarki tatil yapmama kredisini sonuna kadar kullanmalı. 2 sene oldu geleli 1 yıllık tatili haketmesin mi şimdi bu adam

drummer man Cihan
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 23:58

Dediğim şey anlaşılmadı sanırım. Eleştirmeyin demiyorum, eleştirin. Ben de eleştireyim, hepimizin derdi ülkenin kalkınması değil mi? Siz ne yapıyorsunuz? Eleştirmek için haber kovalıyorsunuz. Bir tane Akp'linin "İmamoğlu şunu yaptı helal olsun" dediğini görmedim kaç sayfadır. Özellikle eleştirilebilecek saçma sapan ne varsa bulup yazıyorsunuz. Karşınızdaki ideolojilere bu kadar düşmanlık beslemeniz insanları bölüyor. İslam'dan müslümanlıktan bahsediyorsunuz ama İslam'ın kesin reddettiği ne varsa yapıyorsunuz. Makarios heykeli dikti diye algı yapıyorsunuz. İslam bu değil, İslam'ı böyle gösterdiğiniz için ateist nesiller yetişiyor. Yıkıcı değil yapıcı olun, 5 yılın sonunda terazide yanlışlar ağır gelirse zaten seçilemez.

zadeomer

1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 00:02

Ekrem neden büyük yunan başbuğu venizelosun heykelini dikmiyor hala anlayamıyorum bizimle eğlenir herhal

Yusufkoca
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 00:21

Alıntı:

Dediğim şey anlaşılmadı sanırım. Eleştirmeyin demiyorum, eleştirin. Ben de eleştireyim, hepimizin derdi ülkenin kalkınması değil mi? Siz ne yapıyorsunuz? Eleştirmek için haber kovalıyorsunuz. Bir tane Akp'linin "İmamoğlu şunu yaptı helal olsun" dediğini görmedim kaç sayfadır. Özellikle eleştirilebilecek saçma sapan ne varsa bulup yazıyorsunuz. Karşınızdaki ideolojilere bu kadar düşmanlık beslemeniz insanları bölüyor. İslam'dan müslümanlıktan bahsediyorsunuz ama İslam'ın kesin reddettiği ne varsa yapıyorsunuz. Makarios heykeli dikti diye algı yapıyorsunuz. İslam bu değil, İslam'ı böyle gösterdiğiniz için ateist nesiller yetişiyor. Yıkıcı değil yapıcı olun, 5 yılın sonunda terazide yanlışlar ağır gelirse zaten seçilemez.

Nasıl bir islam arzu edersiniz.!
Kime şirinlik yapalım.?
Kime güzellemeler methiyeler dizelimde, kendini mümin müslim evliya ilan etsin.!?
Pandemi millette zombi etkisi yapmışken, milletin yoluna tuzak kurarcasına, otobüs seferini yarıya düşüren bir adama (!) Nasıl övgüler dizelimki ? Nesiller deist ateist yetişmesin.!?

İlk insandan bugune süregelen ilahi tavsiyeler silsilesini sadece 20 yıllık, üstelik liberal kapital, faiz dünyasının kurallarına göre hareket eden, ve sadece hayatın bir bölümüne yönelik çalışan herhangi bir parti ile nasıl bağlayabildin.!?

Müslüman olmak kelime'in tevhidi, idrak ile başlar. Manası, Allah'başka tüm ilahlık iddiası taşıyanları red ederim demektir.

Ölçüleri ise, açık emir ve yasaklara riayet eden bir yaşam sürmektir.

Akp den başka partileri red etmek gibi bir teorisi, akp partizanlığına ölçülü bir pratiği siz isnad ediyorsunuz.!

Bilmiyorsunuz.! Yada sündürüyorsunuz.! Maksat akp ye ve taraftarına taş atalımda, ne olursa olsun. (!)

İş öyle değil.! İlk inen ayetten başlamanızı tavsiye ederim.!

KeNaN KöR
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 00:30

Alıntı:
drummer man Cihan
sitedeyim!
56 dakika önce - 23:13 (dün

Cumhurbaşkanı 15 Temmuz'da darbe olurken neredeydi?

Olması gereken yerdeydi,
korkmadı,
kaçmadı,
meyandaydı,
halkla birlikteydi,
darbenin, cuntanın, hainin karşısındaydı.

"Darbe girişimi olursa ilk önce tankların üzerine ben çıkarım" diyen Kemal Kılıçdaroğlu darbe gecesi tankların arasından sıvışarak tüymeyi tercih etmişti. PKK'dan, FETO'den, darbeden medet uman ve artık kirli ittifakı gizlemeyen CHP zihniyetine kim ve neden oy verir?

drummer man Cihan
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 00:44

Alıntı:
Nasıl bir islam arzu edersiniz.!
Kime şirinlik yapalım.?
Kime güzellemeler methiyeler dizelimde, kendini mümin müslim evliya ilan etsin.!?
Pandemi millette zombi etkisi yapmışken, milletin yoluna tuzak kurarcasına, otobüs seferini yarıya düşüren bir adama (!) Nasıl övgüler dizelimki ? Nesiller deist ateist yetişmesin.!?

İslamı olduğu gibi yaşamayı arzu ederim. İftirayı, yalanı, kul hakkını, haksızlığı reddeden bir dine inanıp da bunların hiçbirine uymayan insanlardan bahsediyorum. Mesela bir eleştiri yapmışsın sefer sayıları hakkında ve pandemiden dem vurmuşsun, evet haklısın bu bir eleştiridir. Ama yapılan iyi şeylere gözlerini kapatmak hak mıdır? Millet perişanken il il gezip yüz binlerce insanı salonlara toplayıp kongre yapmayı da eleştirebiliyor mu aynı insanlar? Her iki tarafı eleştirenlere lafım yok ama kongrelere ses etmeyip de sefer sayısını eleştiren insan "ben müslümanın, hak yemem" diye gezmesin ortalıkta kusura bakmayın.

Beylikdüzünde, Londra Anlaşmasını esnasında Makarios'un da olduğu masada rahmetli Rauf Denktaş'ın masaya yumruk vurduğu anı konu alan ve en önde Rauf Denktaş heykeli barındıran Kıbrıs Anıtını "aa bakın İmamoğlu katil Makarios'un heykelini yaptırmış" diye algı yaparak paylaşanlar ve adama Trabzonluluğu üzerinden "Yunan" diyenler de "ben müslümanım" diye dolaşmasın. Kastettiğim bu, anlaşılmıştır umarım.

MeteHan!
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 14:06

7 Nisan 2021 tarihinde M7 hattımızın Mecidiyeköy makas bölgesinde yapılan incelemeler sonucu Mecidiyeköy İstasyonumuz tedbiren işletmeye kapatılmıştır. Yürütülen altyapı çalışması süresince işletmemiz Mahmutbey-Nurtepe arasında kesintisiz, Nurtepe Çağlayan arasında mekik seferlerle sürdürülecektir. Mecidiyeköy-Nurtepe arasında İETT otobüsleri ile ücretsiz mekik seferleri düzenlenmektedir.

sayfa 896
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET