Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 979
Hüseyin 1234
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 23:01

Mustafa bey tamam dogrudur emek veren herkese tesekkur ederiz yalniz soyle bir durum var bakin yakacik altin oldu y.mahalle nin en ucra yeri ve bizler 20 senedir bunlara oy verdik önerge vermek 20 senedir akillarina gelmemismi baglum şimdide baglum dunde bağlumdu turgut beyden ALLAH razi olsun adam uğrasiyor ama onunda gucu bir yere kadar 20 sene buyuksehirde baskanlik yapin bir yolu asfaltlayamadilar simdikilerde donup yuzune bile bakmiyor biz ne yaparsak yapalim zenginler buradan yer yurt almayinca hicbir sey olmaz.benim kendi dusuncem dogrudur degildir ayri mesele ama siz emek veriyorsunuz size tesekkur ederim buradaki elestiriler sizin şahsiniza degil.

mehmet nejla
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 23:30

Eskiyi birakin yeniye bakin.
Altinok ve Yavaş buralari adam eder

Mustafa Atam
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 11:34

İftirada ileri giden olursa yasal hak kullanılacak, bilginize.
Tanımadığınız biri hakkında iftira atmamaya önem göstermenizi rica ediyorum.
Bugüne kadar 22 meclis gündeminde Keçiören Belediyesi adına 100'e yakın önerge verildi. Hepsinin kayıtları mevcut. Dileyen Ankara Büyükşehir Belediyemizin resmi sitesinden kontrol edebilir. Bir üye önerge verdi diye oradan rant elde edecek, orada arsası var, orada evi var diye yaftalamak yasal mevzuatı geçtim, etik değil. İnsanların ayağına 10 kere gidiyoruz, yalvarıyoruz, rica ediyoruz.

Neyse ...

20 kilometre uzunluğundaki 50 metre genişliğindeki Alternatif Protokol Yolu için hazırda bekleyen dilekçeler mevcut olduğundan ve bizlere 1 ay içinde asfalt çalışmalarına başlanacağı bilgisi verildiğinden dolayı yeni bir talepte bulunmamıza gerek olmadığı konusu tebliğ edilmiştir.

Sgp Kjmr
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 11:59
Ovacık yukarı haçıl

Mesajı düzelttim şimdi önceden verdiği önergelerle ilgili hiçbir malumatım yoktu şahsen görünce şimdi yazdığım yanlış ve haksız olmuş özür dilemem gerektiği yerde özür dilerim yanlışta ısrar etmem...

Sgp Kjmr
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 12:04
Ovacık yukarı haçıl

Mustafa atam bey sizede teşekkürler kusura bakmayın yanlış söz çıkmışsa düzeltilir sürekli bizi bilgilendirmeyi ihmal etmeyin kalın sağlıcakla...

Mustafa Atam
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 13:00

Sorun yok . . . Ben de abartı sinirlendim.
İlçe belediyesinin verdiği önergeler şahsına ait.

Mustafa Atam
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 15:09

Keçiören İlçesi Ovacık II.Etap Uygulama İmar Plan Revizyonuna ait plan notu değişikliği ile yapı yüksekliklerinin belirlenmesine yönelik 1/1000 ölçekli uygulama imar plan değişikliğine ilişkin Başkanlık yazısı 9 Mart 2021 günü ABB'nin bu ay ki 2.toplantısında ele alınacak.

Sdt0666
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 22:56
91928/2

Daha önce de bu parsel in Ego ya tahsis edildiğinden bahsetmiştim. Ego sitesine de işlenmiş. Düzleme çalışması yapılmıştı. Havaların ısınması ile yerleşkenin yapılacağı ve Forum Avm de bulunan son durağın buraya taşınacağı söylenmekte.

(+)

Mustafa Atam
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 19:27

Bağlum ile ilgili 5 konuda, Ovacık ve Yükseltepe konusunda 3 temel konuda tespitlerimizi yaptık.

Arkadaşlar, belediye başkanını da, meclis üyelerini de vatandaş olarak biz seçtik. Bu forumu takip ettiklerini ve okuduklarını sanmıyorum. Bu sebeple belediye başkanlarına direk ulaşamıyorsak bizi ve belediyeyi temsil eden meclis üyelerine ulaşıp talep ve sorunlarımızı dile getirebiliriz. Biz bu yolu seçtik. Bazı ilçe meclis üyeleri mahalle bazında görevlendirilmiş durumda. Alparslan Doğan'ı, Metin Akdemir'i veya Ali Akyel'i burada kaç kişi tanıyor bilmiyorum. Burada hayıflanmak yerine bu kişilerle bağlantı kurup taleplerimizi iletmeye başladık. Şimdilik güzel bir yol aldığımızı düşünüyorum. Henüz başlamasa bile Hisar - Radar - Kırandağı aksında önergeler geçirmeyi başardık. Bu sene asfalt atılacak ve yol bakım onarım çalışmaları yapılacak. Yükseltepe Murat Çobanoğlu Caddesi'nde yolda ve okul önlerinde çalışmalar yapılacak. Bağlum köy yolları ile ilgili 3 önerge kabul edildi, bu sene asfalt atılacak. Ovacık üst haçıl ile ilgili 7 adet dilekçemiz oldu, kabul görüldü, çalışmalar, planlar yapıldı. Artık konu ABB meclis gündemine gelmek üzere.

Mayıs, Haziran, Temmuz aylarında önce Keçiören Meclis gündemine ardından ABB Meclis gündemine birkaç konuyu getirebilirsek güzel gelişmeler ortaya çıkabilir.

Kentpark yapımı ile ilgili zorlamaya devam ediyoruz. Hızlandırılmasını ve açıklamalar yapılmasını talep ediyoruz.

Ovacık bölgesinde mevcut ve inşaata başlamayı düşünen müteahhitlerin sorunlarının çözülmesini talep ediyoruz.

Alternatif Protokol Yolu ile ilgili girişimimizde "Dilekçeye gerek yok, bu sene asfalt atılacak" cevabı bizi biraz olsun mutlu etti.

0661memir
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 19:49

Aynen kardeşim bahsettiğin meclis üyeleri ni tanırım. Doğru yoldayiź. Keçiören büyükşehir kötüleme ile olmaz. Çaba sarf ediyoruz. Allah yolumuzu açık etsin. Bence bu sene bu sorunları bitirip yerlere gelen değeri konuşacağız.

sayfa 979
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet