Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2355
Beratk
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 23:00

İşyerinde çay ikramı sırasında yakalandım bulaştıran arkadaş belirti bile göstermeden atlattı bense bir hafta zorlu bir hastalık süreci geçirdim. Hala nefes almada sıkıntı yaşıyorum çabuk yoruluyorum. Kime nasıl etki edeceğini bilemiyoruz Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin maalesef sağlık kıymeti en az bilinen nimet.

erdall erdall
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 00:12

Dünyanın en güçlü doktoru google sordum cevap.!

Lokantalar güvenli damgası almak 12.000 dolar

Covid e para bastırıyorlar.

erdall erdall
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 00:47

Alıntı:
Ramazandan sonrada büyük ihtimal maske yasağı devam edecektir;inşallah küçük ihtimal tutarda maske takmak şart olsa bile zorunluluk olmaktan çıkmalı;isteyen taksın istemeyen takmasın diye.Karşılıklı takınca virüs bulaşmıyor safsatasıyla herkese zorla maske taktırıyorlar.

Arkadaşlar dün hava güzeldi biraz sahile gezmeye gideydim dedim bir kaç foto çektim.

Boş yolda maske takanlar, sahil parkında tek oturanlar maskeli, spor yapanlar maskeli böyle birşey normal mi buralarda maske tskılırmı ? Bu işe biri dur demesi lazım.

admszr

1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 09:23

Alıntı:
Boş yolda maske takanlar, sahil parkında tek oturanlar maskeli, spor yapanlar maskeli böyle birşey normal mi buralarda maske tskılırmı ? Bu işe biri dur demesi lazım.

Otobüs minübüs vb. gibi çok kalabalık kapalı ortamlar dışında takmaya gerek yok, insanlar kendi kendine zarar veriyor. Spor yaparken maskemi takılır...

Göktuğra
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 09:45

Sürekli maske takmak bağışıklık sistemini zayıflattığı gibi solunum yolu hastalıklarına sebep olabiliyormuş. Ben takmıyorum sadece marketlerde o da zorunlu zaten. Güneşte yürüyüş yapın bol temiz hava alın maske takmayın. Güneş ışığı bağışıklık için çok önemli.

Cengiz.
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 11:44

Çine sövün, bu zamana kadar kulaklarınızı tıkadığınız şeylere şimdi ses çıkartın ki çin bize aşı vermesin. Vermiyor da zaten. Sayenizde aşılar gecikiyor. Muhalefet mussolini' nin artıklarına tepki göstermiyor, oysa en civcivli aşı vakti çin'le papaz etmeyi biliyorlar. 40 yıldır görmedikleri zulmü aşıya daraldığımız bu gün gördüler galiba. İktadara laf eden gerzekler bilsin ki bu durum muhalefete yazar, iktidara değil...

oguzbuyuka
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 11:57

Yerli aşının şimdiye çıkması lazımdı. Hiç kimseye muhtaç olmamalıydık. Aşı için dünya çapında bir kurumumuz vardı, keşke onu kapatmasaydık. Şimdi kendi aşımızla, güvenle kimseye muhtaç değildik. Hatta mazlum ülkelere gönderip dünyadaki saygımızı arttırıyorduk. İte muhtaç olduk, it de itliğini yapıyor tabi, gelip burada ite kızana kızıyoruz.

Harun Buz
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 11:59

Heryer kıpkırmızı emeği geçenler kolay gelsin.
Sn. DenetçilerDevletin vatandaşı bilgilendirdiğı ni önceki paylaşımı neden siliyorSUNUZ.Bunuda silin İlginç

Cengiz.
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 12:03

Alıntı:
Yerli aşının şimdiye çıkması lazımdı. Hiç kimseye muhtaç olmamalıydık. Aşı için dünya çapında bir kurumumuz vardı, keşke onu kapatmasaydık. Şimdi kendi aşımızla, güvenle kimseye muhtaç değildik. Hatta mazlum ülkelere gönderip dünyadaki saygımızı arttırıyorduk. İte muhtaç olduk, it de itliğini yapıyor tabi, gelip burada ite kızana kızıyoruz.

"Erciyes Üniversitesi Aşı Araştırma Geliştirme Merkezi " diye bi şey duydun mu hiç?

oguzbuyuka
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 12:31

Duydum, ama Oxford bile tek başına beceremedi bu işi. Erciyes tamam güzel ama kurumumuz kapanmasaydı şimdi kendi güvenilir aşımızı çoktan oluyorduk.

sayfa 2355
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET