Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 24
osman akar
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 16:06

Bu arada Dizi Setinde ikinci kez Kovid 19 Vakası çıkmış.
Daha Önce Gülsim Ali İlhan ve Ali Düşenkalkar olmak üzere 40 küsur kişinin şoku ile sarsılan dizi ekibinde bu kez de SELAMİ FERSES'i canlandıran oyuncu Eser EYÜBOĞLU Kovid 19'a yakalanmış ve otelinde karantinaya girmiş. Kendisine Geçmiş olsun diyoruz.

osman akar
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 16:52

GÖNÜL DAĞI'nın niye sevildiğine dair Güzel Bir yazı.
Alıntı:
Seyit Mehmet

Alıntı:
BARA DEĞİL CAMİYE. !!!
Yıllardır Hollywood ve Yeşilçam dizi ve filmlerinde görmeye alışkın oluduğumuz ve her defasında adeta "farzmış" gibi gözlerimizin içine sokulan bir sahne var...
Stres ve sıkıntı durumunda soluğu meyhanede barda almak, yahut canına kıymak...
Bunu o kadar aleni yaptılar ki,
Sıkıntılıyken "kafayı dağıtmayı" ve "bu dünyayı terk etmeyi" adeta zevk meselesine dönüştürmüşlerdi.
Gönül Dağı dizisi bu hafta işte bu rezilliğe karşı görmek istediğimiz, işte budur diyeceğimiz bir sahneye imza attı.
Dikkatlerinizden kaçmamıştır sanırım, bir baba en çaresiz, en umarsız anında içinde ki yangını söndürebilmek için sığınak olarak şadırvana yöneldi ve gözleri yaşlı bir halde abdest aldı.
Sinema ve sanatın gücü de burada ortaya çıkıyor işte...
Burada ki görsel etkinin gücünü sözle, anlatımla veremezsiniz.
Bir ibadetin ruhta doldurduğu yeri de bu denli güçlü hissettiremezsiniz.
Gönül Dağı her hafta bu güzellikleri yaşatarak çıkıyor karşımıza ve esaslı bir tebriki de hak ediyorlar doğrusu...
Teşekkürler Gönül Dağı..

osman akar
2 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 22:54

Dizi ile ilgili bir kaç Haber :
1- Baş rol oyuncusu Berk ATAN Covid 19'a yakalandığı için Çekimler bir süre durmuş. Ancak son yapılan testte sonuç Negatif çıkmış ve çekimler tekrar başlamak üzere ....
2- Diziye katılmasını Beklediklerimden DİLEK'in Babası geliyor. Hatta oynayacak oyuncu ile anlaşma yapılmış bile.
3- Cemile , Ablası Fadime'nin gizlediği gerçeği öğreniyor.... Ama O gerçek nedir bende bilmiyorum....

yusufyuşa23
2 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 12:20

Takıp etmiyorum ancak anladığım kadarıyla sevilen bir dizi.

Orhan kahraman5454
2 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 12:27

dizinin muhteşemliğini geçtim dizinin müzikleri müthiş bu dizi arka sokaklar gibi yıllarca sürsün onu isterim

ahmetsever
2 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 21:09

Alıntı:
dizinin muhteşemliğini geçtim dizinin müzikleri müthiş bu dizi arka sokaklar gibi yıllarca sürsün onu isterim
Her şeyi tadında bırakmak lazım, eğer öyle uzarsa bıktırır,

hasana23
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 23:12

Bu bölümde Sivrihisar da bulunan camisiz minare olarak bilinen tarihi kılıç mescidi minaresi tanıtıldı.
Plakalar neden 26 değil diye eleştirenler vardı.
Plakaya gerek yok. Böyle tanıtım daha güzel.

26METİN
1 hafta önce - Pts 12 Nis 2021, 09:34

Alıntı:
Bu bölümde Sivrihisar da bulunan camisiz minare olarak bilinen tarihi kılıç mescidi minaresi tanıtıldı.
Plakalar neden 26 değil diye eleştirenler vardı.
Plakaya gerek yok. Böyle tanıtım daha güzel.

evet bu ayrıntıyı fark ettim . bu minare dizide gerçek ismiyle anıldı.

osman akar
1 hafta önce - Sal 13 Nis 2021, 23:18

24. Bölüm 2. Fragmanı.

osman akar
1 hafta önce - Cum 16 Nis 2021, 17:55

Dizinin bu haftaki Bölümü Kahveci KELLERİN RIFAT ile başlıyor.
Bu arada Amcaoğullarını tutuldukları yerden SÜRPRİZ biri kurtarıyor....Merakınız gitmesin kim olduğunu demiyorum....

sayfa 24
« önceki   123 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET