Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
serkan33

5 yıl önce - Sal 08 Mar 2016, 00:03

MER-EK açıldı geçen günlerde, 11 adet ekmek satış noktasının bulunduğu mahalleler:

Alıntı:
Çilek Mah
Sağlık Mahallesi
Güneş Mahallesi
Gündoğdu Mahallesi
Tozkoparan Mahallesi
Osmaniye Mahallesi
Belediye Taş Binası
Güneykent
Akbelen
Bahçelievler
Viranşehir

http://www2.mersin.bel.tr/mbb-sayfa-birim.asp?bas ...p;katid=63

cronaldo2
5 yıl önce - Sal 08 Mar 2016, 11:04

Suan satis yeri az ama ogrendimki halkin takdirine gore artis yapilacak satis noktalari artirlacak ayrica satmak isteyen bakkalarda dilekce yazip verebilir belediyeye

Cumhuriyet okulunun oradaki syis yerinden sordum sabahlari 6.30 oglen 14.30 15gibi geliyormus ancak kisa surede bitiyor elinizi sıkı tutmalisiniz bu tür yerlerde ama tas binanin oradaa her dk ekmek bulunuyor

cronaldo2
5 yıl önce - Sal 08 Mar 2016, 16:59

Bugün merak eddim test amacli aldim 3den sonra geliyor cumhuriyet okulun oraya sabah 7ye yakinmis poset goturmeniz lazim poset vermiyorlar (Adanadada boyleydi simdi poset veriyorlar ) 60kurus ekmek 250gran bizim burada en yakin Akbas var orada 1tl ama gramini unuttum yani hizmet iyi umarim büyür ilerde baska illerdeki gibi farkli turlerde ve simit poaca gibi urunlerde cikar

hasanpozan
2 yıl önce - Cmt 28 Nis 2018, 11:56
EKMEK ÇEŞİTLİLİĞİ ARTTI

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gazetesi haberi.

.

serkan33

2 yıl önce - Pzr 29 Nis 2018, 14:52

serkan33

1 yıl önce - Cum 26 Nis 2019, 21:05

Yönetim değişince bunlarda iyice gemiyi azıya almaya başladılar, neymiş belediye ekmek fabrikasını işletmek istiyorlarmış, uyanıklara bak sen, Vahap başkanın bunlara ağızlarının payını vereceğine inanıyorum açıkçası...

Alıntı:
FIRINCILAR, HALK EKMEK FABRİKASININ İŞLETMESİNE TALİP

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) 33 No’lu Gıda ve İçecek Sanayi Meslek Komitesi Başkanı Vahit Kenli, özel sektör temsilcileri olarak Büyükşehir Belediyesi’nin Halk Ekmek Fabrikasını işletmeye talip olduklarını söyledi. Kenli, “Üretimi fırıncılar yaparsa hem daha kaliteli ekmek üretilmiş olur hem de mevcut şekliyle ciddi zararlara uğrayan belediye bu zararından kurtulur” dedi.

http://www.mersinimecehaber.com/mersin/firincilar ...23386.html

serkan33

1 yıl önce - Cum 04 Ekm 2019, 16:03

Bakım onarım yenileme çalışmalarından dolayı üretime 1 ay ara verilmiş

(+)

Serhat Varol
1 yıl önce - Cmt 05 Ekm 2019, 06:04

Ekmek satis büfelerindeki satislar çok düsüktü.Oralar modernize olacakti.Ekmek satıs noktalarından süt , yogurt, peynir gibi hayvansal gıdalar satılıp ucuz fiyata verilecek diye bir karar gecmisti meclisten. Bu nedenden dolayi fabrika ve büfeler bakima girmis olabilir.

serkan33

1 yıl önce - Pzr 19 Oca 2020, 13:02

Bütün MER-EK Büfeleri yenilenip kadınlara emanet edildi

(+)

serkan33

1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 22:32

400 gram gibi bir büyüklüğe sadece 1,5 lira çok iyi fiyat, İstanbul’da da Halk Ekmek aynı gramaj ve aynı fiyatı açıklamıştı geçen gün

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET