Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa için Kar Tahminleri-WOW Meteoroloji (Gönüllü Meteorologlar ve Kar Sevdalıları)
« önceki   123 ... 132133134

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 134
MeteHan!
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 10:47

Çok karlı bir mevsim oldu uludağ için, bende ara ara kameradan bakıyorum, kar hiç erimedi

Efe Elaldı

1 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 10:45

Alıntı:
İstanbul'da su doluluk seviyesi %70'e dayanmışken bizde iki barajın ortalama su doluluk oranı %46 seviyesinde. Şuan ki yağışlar umarım ovada ki su kuyularına yaramıştır. Yoksa yaz aylarında yine ovada ki su kuyularına ihtiyaç olacak gibi duruyor

Daha öncede bahsetmiştik uludağdaki kar rezerviyle dünkü yağış birleşince 2 günde %15 artış oldu bu artış ay sonuna kadar devam edecek tahminimce tam doluluk yakalanacaktır.Önümüzdeki 3 gün yine soğuk ve yağışlı hava var uludağa yine kar yağacak nisan yağmurlarıyla bursa barajları son senelerin en yüksek oranlarını yakalayacak.

Efe Elaldı

1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 22:02

Bugün 8 nisan 2021 ve uludağda yine yoğun kar yağışı var ocak ayından itibaren ben bu kadar kısa sürede dağa bu kadar kar yağdığını uzun zamandır görmedim gelen her soğuk sistem inanılmaz boyutlarda kar bıraktı zamanla eriyen karlar uludağa yakın bitmeye yüz tutmuş tüm barajları doldurdu sanki özellikle böyle oluyor diye hissediyorum kuraklığa inat yaparcasına yağıyor.2021 yılını berekli yıl olarak anacağız

(+)

Sezer10

1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 17:49

Alıntı:
2021 yılını berekli yıl olarak anacağız

Allah zor durumdaki kullarına yetişen ve samimi duaları geri çevirmeyendir. yeterki kulları onun kıymetini bilip şükredenlerden olsun. onun için Allah' a binlerce şükürler olsun.

erdinch
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 13:10

(+)

Zirvede kar yağışı devam ediyor.

Efe Elaldı

1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 13:17

110 cm oldu yine kalınlık doğancı baraji %70 e nilüfer barajı %80 e çıktı dün itibariyle 1 yildan fazladır şehire destek sağlayan su kuyuları devreden çıkarıldı uludağ kar yağışları hafta icide olacak gibi görünüyor mayısa kadar devam.

MeteHan!
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 13:19

Tüm yurtta çok bereketli geçti kış mevsimi, maşallah

Efe Elaldı

21 saat önce - 12:54 (dün)

Kar Sezonu kapandı yaz başlıyor artık barajlar kar erimeleriyle dolmaya devam ediyor doğancı %80 nilüfer %98 doluluğa ulaştı ay sonu tam doluluk oranına yakın bir şekilde suyumuz olacak uludağ bu 4 ayda iyi iş çıkardı

sayfa 134
« önceki   123 ... 132133134
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet