Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Parkı Ne Zaman Genişletiliyor?
« önceki   123 ... 313233343536   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 32
ademefe18
1 ay önce - Prş 18 Mar 2021, 14:02

https://www.ankara.bel.tr/files/2316/0871/2073/20 ...ogrami.pdf burada 47 milyon TL bütçe ayrıldığı yazıyor ancak belediyeye detayı sormak istediğimde alakasız bir cevap vermişler. Detayı öğrenen varsa paylaşırsa seviniriz

Metal06
1 ay önce - Cum 19 Mar 2021, 22:07

Hafta sonları adım atacak yer kalmıyor artık. Kendi otoparklarını bırakın kapalı sosyete pazarının otoparkı full, kaşmirlerin arkasındaki gidiş gelişli yolun bile birer şeridi parka gelenlerin arabalarıyla doluyor.

Kazim006
1 ay önce - Cmt 20 Mar 2021, 03:22

Açık hava diye göksuya gittik kapalı mekanlardan daha kalabalık maskeler inik.

ernyaman
1 ay önce - Cmt 20 Mar 2021, 13:08

Bu parkı göstermelik yetersiz bir genişletmeyle genişletip bırakmamak lazım. Havalar biraz ısınınca iğne atacak yer kalmıyor. Park, en az mevcudun iki - üç kat daha fazla alana genişleyecek şekilde büyütülmeli. Talep ve potansiyel çok fazla. Yürüme, dinlenme, yeşil alanlar ve açık alanlar artmalı; işletme sayısı azaltılmalı, park içindeki bina, düğün salonu vb. yapılar kaldırılmalı. Umarım etraflıca bir genişletme yapılır.

Necmi757
1 ay önce - Cmt 20 Mar 2021, 23:40

Sosyete pazarına giden yol mevcut park imarlı alanı tam ortadan ikiye hançer gibi bölüyor, illa yol yapılacaksa bu yolun daha kuzeye- kaşmir va oyak evleri arasında kalan dar vadi arasına yapılması gerekiyor. İkincisi sosyete pazarı şuan tam anlamıyla mezbeleliğe dönmüş, camlar kırılmış içeride kim bilir ne pislikler yapılıyor düşünmek bile istemiyorum. Belediyenin acil buraya bir el atması lazım. Eski belediye başkanının öngörüsüzlüğü mü yoksa şark kurnazlığı mı desek bilememedim, ucube sosyete pazarı ve onun yolu yapıldı yeni yönetimin bunu düzeltmesi gerekiyor.

ernyaman
4 hafta önce - Sal 23 Mar 2021, 19:27

Adını anmak istemediğim o eski çok büyük kötülük etti eryamana giderayak.

ernyaman
3 hafta önce - Çrş 24 Mar 2021, 14:43

Bu istekleri mavi masaya, belediyeye de iletirseniz faydalı olur. Burada yazılan oraya ne kadar ulaşıyor bilmiyoruz.

Cemil0606
3 hafta önce - Cum 26 Mar 2021, 11:30

Merhabalar iki yıldır bekliyorum Göksuparkında bir yenilik hala yok.Tek bir ağaç ekilmedi yapılan düzeni devam ettiriyorlar.Geçen sene kısıtlamada yıkılan dökülen yerleri bile yapmadılar park bomboştu.Yetmiyor yürüme alanları piknik alanları kaldırılsın o zaman.Madem genişletme ile tek bir çalışma yok.Vaat istemiyoruz icraat istiyoruz.Çalışanlar denetlensin banklarda oturup ellerinde telefon keyif çatıyor.İlk defa gördüm çalışanların piknik masası açıp çay partisi verdiklerini bu parkta.Şikayet edince yapamaz oldular.Kayan yamaçlar çatlayan yollar var korkuyoruz çoluğumuz çocuğumuza bir şey olacak diye.Parklarımızda daha fazla yeşil alan istiyoruz daha büyük parklar olmalı bu pandemide bunu yaşadık yürüyemez olduk insan kalabalığından çimenler de oturacak yer kalmadı.Tıkış tıkış bir parkı yaşadık artık duyun sesimizi.

ademefe18
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 21:46

https://www.memurlar.net/haber/964769/bakan-kurum ...yoruz.html
Bu şekilde bakan açıklama yapmış ama nereleri kapsıyor bilmiyorum. Acaba Göksu'nun genişletilmesi planlanan susuz bölgesindeki park alanının işletilmesi belediyede mi yoksa bakanlıkta mı? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

Metal06
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 16:34

[url=]
[/url]

Bu genişletmeyle alakalı değil sanırım 300bin TL civarı rakamlar konuşuluyor.

sayfa 32
« önceki   123 ... 313233343536   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet