Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2817
Karakas Mehmet

2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:14

Bugün ki galibiyetinden dolayı takımımı tebrik ederim.

Samsun davud2
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:17

Konya ve gencler maçında ayni şekilde bekliyorum
O zaman 5 ncilik hayali kurmaya baslayabiliriz
Darısı konya maçına
Dede nin goldeki payı Erdoğanı gol atması sevindirdi

Karakas Mehmet

2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:26

Çaylar bu defa da benden olsun.

burak5866
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:30

Ben taaa 5 hafta öncesinden beri kupada yarı finaller oynanırken söyledim bu takımın 5.olma şansı var diye yine söylüyorum 5.olma şansımız çok yüksek zaten Beşiktaş maçına kadar o potaya gireriz Beşiktaş maçı da hem onların hem bizim kaderimizi belirler dedim dediğim de çıkacak gibi. Şu aradaki Trabzon maçını da kazanabilirdik ona üzülüyorum şimdi 2 puan gitti bence o maçta. Ayrıca takımın boyd u alması gerektiğini düşünüyorum. En azından seneye yine kiralayabiliriz. Bir de kone ve cicinho Carlos gibi oyunculardan takıma transferler bekliyorum. Kone takıma gradel ı kazandırdı mesela. Böyle 1 2 yıldız daha monte etsek şu takıma seneye şampiyonluğa rahat oynarız diye düşünüyorum. Bir de dipnot düşmek istiyorum. Bu Antalya her sene bize 2 sefer çerme taktı bu senede kupayı alırsa yine çerme takmış olacak. İnşallah Beşiktaş kupayı kazanır.

En son burak5866 tarafından Çrş 07 Nis 2021, 21:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

M. Akif Ilbeyli

2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:33

Tey tey tey

MUAMMER TÜRK
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:35

Sivassporlu oyuncuları galibiyetten ötürü kutluyorum,1 maç eksikle alanyaspora birazdaha yaklaştık,demekki neymiş,hiçbişey imkansız değilmiş,sivasspor üst üste 2 maçınıda kazansın bakın görün ozaman,tylar bonduda tebrik ederim,beni yanıltmadığı için..

talha58
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 22:42

Alıntı:
Evet en çok beklediğim ve önemsediğim maçlardan birisi. İki yıldır Antalyaspor maçları bizim için olumsuz anlamda dönüm noktaları oldu. İki kere kupadan elediler ve pandemi başlangıcında ligden kopmamıza neden olmuşlardı. Bu maç en azından beraberlik çok önemli. Eğer galip gelirsek kupadan elenmemizi bir nebze telafi etmiş oluruz. İki takım da beraberliği yeterli bulacaktır bence. İnşallah Göztepe deplasmanı gibi olur.

Maçtan önce dediğim gibi Antalya galibiyeti önceki yenilgilerimizi biraz telafi etti. Hatta Göztepe deplasmanı gibi akıllı bir oyun ve bol gollü bir galibiyet oldu. Antalyaspor yıllar önce bizim Samsun galibiyetimiz ile ligde kalmıştı. Tabiki onlar için değil kendimiz için yapmıştık bunu. Sonuçta futbolda böyle durumlar var. Bazen aldığınız sonuçlar başka takımlar için üzücü veya sevindirici olabiliyor. Bizim için de geçerli bir durum bu. En nihayetinde her takımın başarısı kendi gösterdiği performansa göre ortaya çıkıyor. Ama Antalyaspor'un son zamanlarda bize hep ters geldiği de bir gerçek.

Bu arada Rıza hoca ve takıma çok teşekkür ediyorum. Şu anda geldiğimiz nokta yine önemli bir başarıdır. Zor geçen bir sezonda ligin bitmesine daha 9 hafta varken rahata ulaştığımız için emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Yalnız bu sezon yapılan hatalar mutlaka gözden geçirilmeli. Yapıcı olarak sunduğumuz eleştiriler, öneriler dikkate alınmalı. Bu eksikleri kapatarak daha iyi durumlara gelmemiz mümkün olabilir. Sezon içinde çok sıkıntılı günler geçirdik, bunları da unutmamalıyız. Bence bu senenin en olumsuz yanı İsrail takımına iki maçta da kaybetmemiz oldu. O iki maçı alsaydık çok iyi olacaktı. Zor günler geçirdiğimiz dönemde Rıza hocanın arkasında duran taraftarı ve yönetimi de tebrik ediyorum. Artık bundan sonra lig bitene kadar toplayabildiğimiz kadar puan toplamalıyız. Ayrıca bazı oyuncuları daha fazla kullanıp gelecek senenin planlamasına başlamalıyız. Başta Robin Yalçın'ın sözleşmesiyle ilgili olumlu bir haberi bekliyorum.

Ligi ne kadar üst sıralarda tamamlarsak o kadar iyi. İyi performansımızı umarım devam ettiririz. Yine de ben ilk 5'e girmenin baya zor olduğunu düşünüyorum. Ama Gaziantep ve Fenerbahçe deplasmanları ile içerideki Beşiktaş maçından çok iyi sonuçlar çıkarırsak sıralamada biraz daha yukarı yönlü adım atabiliriz inşallah.

Karakas Mehmet

2 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 09:18

Sivasspor'dan Antalya hatırası!

Fatih Sivrikaya
2 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 16:17
...

Nazar değmesin iyi gidiyoruz. Birkaç aksayan bölge harici gayet iyiyiz. Kaleci, forvet ve ön libero aksayan bölgeler bir de Ahmet oğuz var. Çok hantal ve yavaş. Biraz zayıflasa toparlayabilir mi bilemiyorum. Çok eleştirdiğim uğur çiftçi son dönem maşallahı var inşallah böyle devam eder. Camara robin ikilisi çok iyiler. Acaba apindangoye monte edilip Robin ön libero oynasa nasıl olur? Gradele bin kere maşallah şu an ligin en iyisi. Faysal hakan git gel yapsalar da gidişatları fena değil. Artık rahat bir konumsayız rızanın inatlıktan vazgeçip son 15 dakika gençlere şans vermesi gerekiyor.

harezmi58
2 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 21:42

Twitter da sezon sonu için Recep Niyaz ile anlaşıldığı haberi var.

sayfa 2817
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET