Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Dünyanın En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Ankara Mamak'ta Gerçekleşiyor
« önceki   123 ... 144145146

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 146
yemre44
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 15:44

Sayın Mansur Yavaş ihale yapacağız diye 2 ay önceden yaygara kopardı. Dün ihale iptal olunca ne telefonlar açılıyor ne resmi bir bilgilendirme yapılıyor. Bu işin böyle olmayacağı kesin. Herkese arsaları ve bunca yılın zararı tazminat olarak geri verilmelidir. Mansur Yavaş hak hukuktan bahsedip Melih Gökçek'e yükleneceğine önüne bakıp vatandaşın mağduriyetiyle ilgilenmelisin. Giden mağdur edip gidiyor gelen mağduriyeti sürdürüyor.

Göktuğra
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 17:44

Sadece reklam yapar vaatler verir ama icraat yok.

nhanci_18
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 13:07
İHALE

07.04.2021 TARİHİNDE YAPILAN iHALE İPTAL Mİ OLDU? KATILIM MI OLMADI YİNE NERDE HATA YAPTILAR. BİR İŞİ BECERİP ORTAYA KOYAMADILAR. İHALE YAPMAYI MI BİLMİYORLAR NEYİ EKSİK YAPIYORLAR ANLAŞILIR GİBİ DEĞİL. MİLLET ARTIK İYİ BİR ŞEYLER DUYMAK İSTİYOR. HEP AYNI TERANE...YAZIK.

KENNES
1 hafta önce - Pts 12 Nis 2021, 18:15

Mansur Gibi Beceriksiz Birinin İhalesine Hangi İnşaat Şirketi Girmek İsterki Adamların Paralarını Alacağına Dair Bir Garantisi Yok Ne Yapcakları Belli Olmaz Bunların .

yemre44
1 hafta önce - Pts 12 Nis 2021, 19:20

Ben şahsen dava açmayı düşünüyorum. Bu böyle gitmeyecek. Sözleşmeyi imzalatıp bir kenara attılar. Bu hızla imkanı yok o kadar konutun bitmesinin. Bari Murat Kurum sözünde dursaydı. Hepsinin tek yaptığı seçim öncesi seyirciye oynamak. Kendilerinin burada arsası olsaydı çoktan biterdi proje. Hiçbirine güvenim yok artık. SİZDEN SADECE SÖZLEŞMENİN FESHİNİ VE TAZMİNATIMI İSTİYORUM. Biz kendimiz buluruz arsamıza inşaatı yapacak firmayı.

KENNES
1 hafta önce - Sal 13 Nis 2021, 22:14

Dutluk Toki Murat Kurum Sayesinde Yapıldı Zaten Murat Kurum Olmasa Şuanda Dutlukta Toki Yoktu .
https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/iki-yil-once-sit ...ti/1844757

Göktuğra
1 hafta önce - Çrş 14 Nis 2021, 10:57

Mamak belediyesi bize verin biz yapalım dedi. Eğer kabul etseydi toki yine devreye girerdi zaten.

nhanci_18
5 gün önce - Prş 15 Nis 2021, 17:58
İhale İptali

07.04.2021 tarihinde yapılan ihalenin iptal sebebini bilen var mı? Yeniden İhale yapılacak mı? Ne zaman yapılacak. Vatandaşı neden bilgilendirmiyor bu Büyükşehir Belediyesi. Daha ne kadar evlerimizi almak için bekleyeceğiz.

yemre44
23 saat önce - 11:57 (dün)
öneri

Mansur Başkan geldiğinde büyük bir umut doğmuştu. Yıllardır süründürülen Mamak halkı nihayet haklarına kavuşacaklardı. İki yılı aşkın sürede gördük ki ihale dahi yapılamadı; gelen gideni arattı. Bizim kültürümüzde söz vermek önemlidir, gereğini yerine getirmelidir. Başkanım size sözünüzde durmamayı yakıştıramıyorum. Büyük bir (RAMAZAN olduğu için yaygara demek istemiyorum) tanıtımla ihale günü açıkladınız ve bunu defaatle yaptınız. Malesef sonuç hep fiyasko oldu ve nedenini kamuoyuyla hiç paylaşma gereği duymadınız. Herhalde bölge halkı 15 yıl koyun gibi beklemişler, bundan sonrada beklerler diye düşündünüz. Sizde haklısınız.
Şimdiye kadar (muhatabım kamu erki olduğudan sonuç almak sıkıntılı olur düşüncesiyle) hak arama yolunu tercih etmedim. Şu anda yerel ve genel yönetim farklılığından da istifade ederek hakkımıza yasal olarak daha kısa sürede ulaşabileceğimizi düşünüyorum. TAZMİNAT davası açıp kazandığımda, bu emsal teşkil ettiğinde, binlerce kişiye yüklü ödeme yapmak zoruna kaldığınızda...Bunu tehdit olarak algılıyacaksanız, doğru bu açık bir hukuki tehdit; belki siz ve brokratlarınız bizi hak sahibinden öte İNSAN yerine koyma gereği duyarsınız. SAYGILARIMLA demiyorum...

sayfa 146
« önceki   123 ... 144145146
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet