Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5250
rcelal
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 13:04

marmaray açılmasından önce yapılan testlerin süresi 1,5 - 2 ay kadardı hatırladığım kadarıyla. daha sonra 2ci işletme hızlı bir şekilde başlamıştı ancak 3cü işletme olmasını öngördüğümüz ataköy uzatması için neden bu kadar uzun sürüyor testler? ya da öncekiler neden test kısa sürdü ve işletmeye alındı? bununla ilgili fikri olan var mı ya da bilgisi olan?

Bostancı Yunus
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 13:20

Marmaray trenleri bu aralar hemen geliyor tren istasyondan çıkıyor 7dk bekleme süresi gerekirken 3dk içinde geliyor ama kalabalık geliyor. Söğütlüçeşmeden Bostancıya kadar geldim, Halkalı yönüne 4 tren geçti bence bu gayet iyi birde artık karton reis azalmış LED tabela yazıyordu Maltepe Zeytinburnu diye düzeltmişler Pendik Ataköy yazısını. Kartal Pendik Tuzla halkı için Ataköy Pendik işletmesini almalılar. Maltepe de birkme yaşanmasın şu Pandemi zamanında.

koronapatik emre
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 14:56

Size öyle gelmiş,resmi sitede halen ara hatda 8 dakikada bir diyor.

Bostancı Yunus
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 16:00

Emre Bey ben her gün sabah akşam biniyorum,Bostancı dan Zincirlikuyu ya 8dk dan önce geliyor resmiyette öyle ama daha erken geliyor.

Ceemmm
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 16:03

Bugun istasyonda konustugum guvenligin dedigine gore yeni ara isletme bu ay icerisinde uygulamaya gecicekmis. Onlara oyle bilgi verilmis.

LEVENT93

2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 20:45

Yeni Feneryolu istasyonundan eski tarihi istasyona bakış

(+)

Berke Karaali57
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 22:44

Halkalı-Bakırköy arası seyahat videosu (Alıntıdır).

koronapatik emre
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 15:44

Marmaray halkalıdan ıspartakuleye uzatılmayacak deniyor,yani o kısmı aktarmayla devamı olacak.Tam hali yine halkalıdan gebzeye kalacak.

Nezih90
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 16:37

Bence de uzatılmamalı. Onun yerine Sirkeci'ye kadar ekspres hat olmalı, belli bir mesafeden sonra olayın espirisi kaçıyor. Bence Gebze bile aslına bakarsanız çok uzak. Şu şekilde düşünülebilir: Çatalca-Hadımköy sanayi-Bahçeşehir-Ispartakule-Halkalı-Bakırköy-(Yedikule)-Yenikapı-Sirkeci. Bir benzeri Gebze için de düşünülebilir, biraz daha zor olur ama imkansız değil. Haydarpaşa-Söğütlüçeşme-Bostancı-Maltepe-Pendik-Tuzla-Gebze. Hem garlar, hem 3.hat hemde hemde Yedikule-Sirkeci hattı kullanılmış olur. Yani aslında banliyö gibi işlemiş olur ve artık metro olan Marmaray'dan yolcu alır ve verir.

krnzysf
2 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 17:33

Halkalı treninde Ataköy - Pendik ekranının olması beni şaşırttı 🤔

(+)

sayfa 5250
ANA SAYFA -> ULAŞIM