Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1191
Ali lukunku
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 15:56

En az 40-45 gün sürecek bir çalışma maalesef

Yasinkprmz
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 16:37

21 günlük ramazan kapatması olursa bu işleri ramazan boyunca son sürat ile bitirebilirler 45 gün çok uzun bir süre bu hat icin 97m gibi bazı Mecidiyeköy hatlarıni dağıtım yaptılar Mecidiyeköye ulaşım aksar

Ali lukunku
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 17:03

45 günü iyimser olarak söyledim. Daha da kötüsü olabilir. Kapanmanın bi artısı olmaz çalışma yapılan bölgeden tren geçmiyor zaten

KadirKavri
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 22:48

Bu konu hakkında sosyal medyaya baktığımda konunun siyasette çevirilmesini doğru bulmadığımı da belirtmek isterim.

Beratt123
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 01:56

Ali abi senin dediklerin doğru çıkıyor hep ya, lütfen doğru olmasın bu bilgi

recep30
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 08:35
İstanbul Metrosu:M7 Mecidiyeköy-Mahmutbey

Bu bozulma olayı hiç iyi olmadı!

Burç

1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 09:01

Alıntı:
Bu konu hakkında sosyal medyaya baktığımda konunun siyasette çevirilmesini doğru bulmadığımı da belirtmek isterim.

Şimdiye kadar her tren kazasında, her depremde, her sel baskınında hükümete, iktidara, eski belediye başkanlarına demediklerini bırakmadılar, şimdi yarım yamalak açılış yapmış olan Ekremciklerine laf gelmesin diye siyaset olmasın deniliyor. Peki sorumlusu kim bu belediyenin? Kimden hesap soracağız yani? Ortada büyük bir hata var, iş bilmezlik sonucu halk mağdur. Bu belediye başkanı sadece açılış şovu yapsın, alkışlansın, ama bir sorun olursa sakın ha eleştirilmesin. O zaman siyaset olur.

Sinan Bilgin
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 09:16

Cok sacma. Hattin insaatinin 85% i eski donemde yapildi. Yapilan islerin kontrolu ve teslim alinmasi da usuluyle gerceklesti

Isi layikiyla yapamayan bir alt yuklenici varsa bunu hangi belediye secti acaba ? Ekrem imamoglunun zaman zaman belediye baskani kimligini rafa kaldirip baska koltuklarla ugrastigina katilirim ama burada ne yapmasi lazimdi ?

3 gun evvel de "hattin 90% i zaten bitmis, bir acacaksiniz onu da aylardir yapamadin" deyip durdunuz. Onu yapsa kabahat bunu yapsa kabahat

hadebe
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 10:33

7 Nisan 2021 tarihinde M7 hattımızın Mecidiyeköy makas bölgesinde yapılan incelemeler sonucu Mecidiyeköy İstasyonumuz tedbiren işletmeye kapatılmıştır. Yürütülen altyapı çalışması süresince işletmemiz Mahmutbey-Nurtepe arasında kesintisiz, Nurtepe Çağlayan arasında mekik seferlerle sürdürülecektir. Mecidiyeköy-Nurtepe arasında İETT otobüsleri ile ücretsiz mekik seferleri düzenlenmektedir. B002

Übermut

1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 10:52

Herkesin haberi vardır diye yazmamıştım şimdi konu muallak olduğu için söylüyorum , zeminin bir kısmında çökme meydana gelmiş ondan seferler yapılamıyor.

sayfa 1191
ANA SAYFA -> ULAŞIM