Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 802
Ökkeş46

2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 01:05

Merhaba Arkadaşlar Özellikle Gurbetçi Hemşehrilerimizin Dikkatine!!!

Kahramanmaraşta Gümrüklü Havalimanı olduğunu ve tarifeye göre hergün uçak seferi yapıldığını birçok Gurbetçi Vatandaşlarımızın bilmediğini tesbit ettim.

Geçen hafta covid hakkında bilgi almak için Hamburgda bir THY acentasını ziyaret ettim,
Gavurdağında (Nurdağı) yaşayan bir hemşehrimizin İstanbul aktarmalı Adanaya bilet talep ettiğinin şahidi oldum,
bu güzel Amcam Kahramanmaraşta Havalimanı olduğunu biliyordu ama uçak inmediğini sanıyordu.

Ayakta olan hoş sohbet sonrası çok şükür kendisini ikna ettim,
gümrük var dedim ve acente görevlisi dediklerimi teyid etti,
kendisi ikna oldu ve uçuşunu 2 gün sonraya alarak İstanbul aktarmalı Kahramanmaraşa çevirdi.

Arkadaşlar lütfen etrafınızdaki Arkadaş ve Akrabalara Kahramanmaraşta gümrüklü havalimanı olduğunu tekrar hatırlatınız.

Flymaraş
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 12:00

Uçaklarımız yine inemedi…: http://www.maraskimlik.com/ucaklarimiz-yine-ineme ...,6166.html

Ökkeş46

2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 23:41

Merhaba Arkadaşlar

Bugün 06.04.2021 tarihinde Aksutv'de yayınlanan artıeksi programında havalimanı konusu tekrar gündeme geldi.

KMTSO Başkanı Sayın Şahin Balcıoğlu bu işin peşinde,
bu yıl içerisinde elektronik altyapıda bir gelişme olacağını anladım.

İzlemenizi tavsiye ederim.

Vural Demir
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 23:58

Bu ay içinde iki tane alet takilcakmis ils ticaret sanayi odası ödemiş parasını artı eksi de söylendi

(+)

(+)

Akdeniz80
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 00:35

Havalimanı konusunu uzun zamandır takip ederim.Bir türlü tam anlamıyla yüksek oranda istimal edilemedi.Olmasi gereken Çukurova Havalimanı gibi bölgesel nitelikte bir havalimanı yapılarak sorun kökten çözüme kavuşturulmalıydı.Hiçbir şekilde katiyetle taviz verilmemeli idi.Çünkü uçak seferi yapmanin belli bir maliyeti var.Onu da düzenli yapmak için belli bir dolgun bir nüfusa ihtiyaç var.Ne yazık ki bu yapılamadı.Şimdi ne istediğin zaman uçak var ne istediğin tarafa uçak var ne de sorunsuz bir şekilde inibilen bir uçak.

Ökkeş46

2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 01:15

Sevgili Vural kardeşim olsun bitsin bu iş artık değilmi?

Yaklaşık on gün önce Almanya/Hamburgda THY acentasına covid hakkında seyahat için bilgi edinmeye gittiğimde Nurdağlı bir hemşehrimizin Adanaya bilet almasına müdahale ettim,
bilgim açısından bu müdahaleyi etmek zorunda kaldım ve kendisi ikna oldu.

Kendisi ise defalarca Kahramanmaraşa bilet aldığını son kez 2 defa Gazinatep oğuzeli havalimanına divert edildiğini ve çok mağduriyet yaşadığını söyledi.

Geçen 50 yılın tecrübesi ile Adana Havalimanı şehir içinde olduğu için terminalden 15 dakika içinde

"yürüyerek bile olsa",

E5 karayoluna ve hertürlü araca ulaştığını belirtti ve doğuya giden hangi araç olursa olsun bindiğinde Nurdağına 2 saat içinde ulaştığını söyledi.

Adam Haklıydı... ve devam etti.

Bugüne kadar Kahramanmaraşa indiğinde ise Nurdağına gitmek için çok imkan olduğunu ve 40 dakika sonra evine ulaştığını fakat yaşanan divert'ten dolayı çok mağduriyet yaşadığını söyledi.

Gaziantep Oğuzeli havalimanı şehir merkezinden 20 km uzakta olduğu için çok sıkıntı yaşadığını,
kendisini karşılamaya gelenler bile sevinçlerinin kursağında kaldığını bildirerek en az 5 saat sonra evine gelebildiğini söyledi.

Umarım Kahramanmaraş havalimanında eksikler giderilir.

Flymaraş
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:55

Vural bey o görüntüyü paylaşabilirmisin proğramı sunan kişilerden olan mehmet taş beye mesajla sordum doğrumu diye bir cevap gelmedi belki vakti olmadı

Vural Demir
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 13:33
Maraş Havalimanı Mado

(+)

Vural Demir
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 19:59
KAHRAMANMARAŞ UÇAĞI YİNE GAZİANTEP'E İNDİ

(+)

Havanın açık ve gayet güzel olmasına rağmen Kahramanmaraş uçağu bugün yine Gaziantep'e indi.
Kahramanmaraş uçaklarının sık sık komşu il Gaziantep'e inmesi yolcuları isyan noktasına getirdi. Bugün o uçaklardan birinde yolculuk yapan ve Gaziantep'e inen Kent Konseyi Başkanı Zeynep Özbaş Arıkan bu duruma sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Arıkan paylaşımında;

BU MAĞDURİYETİ HER BİRİMİZ DAHA KAÇAR DEFA YAŞAMALIYIZ ACABA ???
YILLARDIR kangrene dönen hepimizi çileden çıkaran BİR TÜRLÜ “Çalışmayan” bir cihazın çalışması için NE YAPMALIYIZ. ?!!!!
Böyle bir havada dahi çalışamayan, ya da uçağın hangi saatte ineceği belli olduğu halde bu sinyali veremeyen bir havaalanını kullanamadıktan sonra ne söylesek boş...
BU şehrin çok değerli siyasileri, milletvekilleri, yerel yönetcileri, işadamları ????
Hadi SİVİL TOPLUMUN SESİNİ DUYURAMIYORUZ, LÜTFEN SİZLERİN SESİ ÇIKSIN !!!!

Tolga_Dt
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 20:52

Kahramanmaraş halkı şu Havalimanınından çektiğini Fransızlardan çekmemiştir herhalde Allah sabır versin ne diyelim. İnşallah en kısa zamanda çalışır hale gelir.

sayfa 802
ANA SAYFA -> ULAŞIM