Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Gicik emlak piyasası
« önceki   123 ... 575859

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 59
Erhan14
3 hafta önce - Pts 29 Mar 2021, 08:09

Mrb lar gıcık koyu için imar yakinmidir bilgisi olan var mı babadan kalma bir arsamız var emlakçılar fiyatı sanki düsuk tutuyorlar gibi yardımcı olursanız boşuna heder etmeyelim

Çubuk
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 10:39

İmar için Yorum yapmak yanlış olur Olur Çünkü Henüz böyle bir çalışma yok yakın zamanda olmaz

Erhan14
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 15:17

Anladım cvp için teşekkürler bilgi sahibi olduğunuzu düşündüğüm için soruyorum şu aşamada satmak mantıklı olur mu

Çubuk
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 11:15

Güzel Kardeşim kimseye akıl vermek gibi bir durumumuz olamaz. Ama bu yatırım işi çok acil bir durumun yoksa elinde tutmaya devam et
yollarda hala büyükşehirin makineleri ve ekipleri çalışıyor, kooperatifler artarak devam ediyor. Özellikle gece çok hoş doğantepe, karapürçek, karacaören, akyurt ve çevreyolu ışıkları ile manzarası güzel,

Ali74
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 16:32

Çubuk arkadaşa katılıyorum. Bir de şu an satmak için pek uygun bir dönem değil. Tabiyki acil değilse. Ama bir gerçek var ki her şey insan için.

Erhan14
1 hafta önce - Prş 08 Nis 2021, 08:37

Teşekkürler çok faydalı oldu aciklamalariniz ins beklemeye değecek gibi duruyor...

mehmettk
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 11:12

Ankara'ya 70 km uzaklıktaki kuş uçmaz kervan geçmez Ayaş Tekke Köyünde metrekaresi 200 - 300 TL'ye arsa satılıyor. Ona göre buralar şehrin içi sayılır ve fiyatlar çok ucuz.
Ne buralar kısa zamanda patlayacak, fiyatlar üçe beşe katlayacak diyenlere inanıp umutlanın nede insanları karamsarlığa sürükleyenleri dinleyip elinizdeki malı yok pahasına yamyamlara kaptırın. Arsa yatırımı uzun vadelidir ve sabır ister. Ekonomi canlandığı zaman değerini bulur ve iyiki satmamışım dersiniz.

Ali74
1 hafta önce - Cum 09 Nis 2021, 11:25

Mehmet Beye tamamen katılıyorum. Fiyatlar düşük olsa da, Ankara genelinde değerlendirme yapmak gerekirse oraların ederi en az iki katı olmalı. Bu nedenle çok acil değilse yok paraya satmamak lazım.

sayfa 59
« önceki   123 ... 575859
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet