Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
MUAMMER TÜRK
3 yıl önce - Çrş 28 Şub 2018, 01:05

Sivasdaki eksiklikleri sayarsak roman olur,elbetteki projeleri sayarız,bana göre en büyük eksiklik şehrin birlik beraberlik eksikliği,bunca yıldır şöyle kombassan ,torku,Yimpaş gibi çok ortaklı şirketin kurulamamış olması en büyük eksikliktir,elbetteki sivas bütün ilçeleryle ele alınmalı,sivas geneli için en büyük eksiklik düzceyle aynı teşvik torbasında olmamız,hiç değilse mevcut nüfusun göçetmemesi için,demirçelik fabrikası ,şeker fabrikası,2.devlt üniversitesinin yapılması lazım,banagöre en büyük eksiklik budur.

Yolcu5806
3 yıl önce - Çrş 28 Şub 2018, 10:40

2. Devlet üniversitesi diyince aklıma geldi. Abdullah Gül zamanında bi üniversite kurulmuştu sanki ne oldu bu üniversitenin akıbeti bilen duyan var mı?

Misafir f60

3 yıl önce - Çrş 28 Şub 2018, 12:25

Arkadaşlar bu central park diye birşey duydum haberlerde filan çıktı Türkiye nın en büyük park filan demişler neresi burası

Misafir f74

3 yıl önce - Çrş 28 Şub 2018, 13:03

Misafir o dediğin Sivasa değil Sivasın güney batısinda bulunan komşu şehre düşünülen bir proje

Misafir f60

3 yıl önce - Çrş 28 Şub 2018, 13:21

Tokat a mı yapılıyor bu park ?

Light58
3 yıl önce - Çrş 28 Şub 2018, 13:31

Haberin detayı
https://m.dunya.com/foto-galeri/gundem/ilk-ucak-f ...sld=page-1

Misafir f60

3 yıl önce - Çrş 28 Şub 2018, 13:54

Ellerinde öyle bakan olursa her şeyi yaptırırlar bir böyle bakan da bizim de olsunda bak bakalım Sivas'a neler yapılıyor herşey Kayseri'ye yapılıyor çok adeletsizce şimdide hızlı treni de sonunda getirdiler ne güzel sadece Sivas da olacak tı hızlı tren bir farkımız öyle olsun dedik onuda sıradanlaştırdılar

Fatih C1
3 yıl önce - Çrş 28 Şub 2018, 18:17

Alıntı:
Arkadaşlar bu central park diye birşey duydum haberlerde filan çıktı Türkiye nın en büyük park filan demişler neresi burası

Kayserili troll ilgi görmeyince kendi çalmış kendi oynamış

Karakas Mehmet

6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 06:25

Günü kurtaran değil, gelecek nesillere eser bırakacak bir belediye başkanı olmasını isterdim.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET