Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2809

Şampiyon kim olur?
Alanyaspor 2.8%  2.8%  [15]
Beşiktaş 19.2%  19.2%  [103]
Erzurumspor 1.3%  1.3%  [7]
Rizespor 0.4%  0.4%  [2]
Sivasspor 6.0%  6.0%  [32]
Fatih Karagümrük 1.7%  1.7%  [9]
Fenerbahçe 22.9%  22.9%  [123]
Antalyaspor 0.7%  0.7%  [4]
Galatasaray 25.7%  25.7%  [138]
Gaziantep 0.6%  0.6%  [3]
Gençlerbirliği 1.1%  1.1%  [6]
Göztepe 0.7%  0.7%  [4]
Hatayspor 0.7%  0.7%  [4]
Kayserispor 1.1%  1.1%  [6]
Konyaspor 1.3%  1.3%  [7]
Kasımpaşa 0.6%  0.6%  [3]
Başakşehir 2.1%  2.1%  [11]
Ankaragücü 1.5%  1.5%  [8]
Trabzonspor 5.4%  5.4%  [29]
Malatyaspor 3.4%  3.4%  [18]
Denizlispor 0.7%  0.7%  [4]
Toplam Oy : 536

emrah basarol

6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 01:10

Alıntı:
sadece Türkiye ligi mi ya Avrupa

Bu maçı canlı seyretmistim. Yanlış hatırlamıyorsam gruptaki diğer maçın sonucu, bu maçtaki beraberligi her iki takımın da üst tura çıkmasına yettirdigi için dakikalarca her iki takım da orta sahalarini geçmemişti. Beşiktaş in Alanya galibiyeti için Kara gece gibi komik laflar eden forumdas , kendini o diğer iki takımın taraftarı yerine koysa GS için ne düşünür acaba ???

sahinok
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 01:45

Beliktaş kazanınca birileri kudurmuş yine Beşiktaş hasetinden hasta olacaklar. Biraz salın yahu.

BJK 5106
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 02:11

Alıntı:
Bu maçı canlı seyretmistim. Yanlış hatırlamıyorsam gruptaki diğer maçın sonucu, bu maçtaki beraberligi her iki takımın da üst tura çıkmasına yettirdigi için dakikalarca her iki takım da orta sahalarini geçmemişti. Beşiktaş in Alanya galibiyeti için Kara gece gibi komik laflar eden forumdas , kendini o diğer iki takımın taraftarı yerine koysa GS için ne düşünür acaba ???

O dönemlerde bu tarz anti futbol ve genellik bağlamında da fair olmayan şeylere çok önem verilmiyordu maalesef.

Ben de izlemiştim o maçı.

GS tarafından bakışla memnun da olmuştum ancak dediğiniz gibi çok yönlü olarak hoş değildi.

Aynı harici pozisyonda Galatasaray olsa ne denilirdi mesela.

Ama işte bu da değindiğimiz gibi "işe gelme" olayı olunca, "alan memnun, satan memnun" şeklinde görüldü.

Objektif bakışla "riyakar" olmuş olduk yani kısaca!

Benzeri şeyler yine milli veya kulüp nitelikli uluslararası maçlar için de geçerli. İşte penatıdır, ofsayttır, kartttır, şudur budur.

Tabi biz genelde daha az lehe tavır veya Hakem kararlarına maruz kaldığımızdan kastettiğim tarzda mukayeseli bakıyoruzdur işte. Biraz da bize yarama olsun hesabı.

Temelinde ve objektif olarak doğru değildir ama genel düzen yorumuyla böyle işte.

Hakan Sungur
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 02:31

Yanlış anonsçu Bursa'dan gol haberi verdiğinde kaleci Volkan da oyunu yavaşlatmıştı, beraberlik yetiyor diye.

Futbolcu psikolojisi...

Cenk Gültekin
site denetçisi

6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 03:00

Alıntı:
Boşuna insanların günahına girmeye devam ediyorsunuz

Mesut, bunu burada en son diyecek kişi sensin kusura bakma kardeşim. Sen her Galatasaray maçında Fenerbahçe maçında maçı didik edip bir bit yeniği arıyorsun çünkü. Şimdi hiç gördüğümü diyorum falan deme lütfen..

Ben bugün maçı izlemedim, özetini de henüz izlemedim o yüzden bana bir şey demek düşmez ama karşı tarafa olunca burda ilk başta sen ortalığı ayağa kaldırırdın, şimdi kendi takımına olunca şöyle yazmakla kendini ne güzel de aklıyorsun.
Alıntı:
Burası da ağlama duvarına dönmüş biz ne kaleci Korcan lar ne Muğdat lar falan gördük bu işlerin âlasını siz bilirsiniz hadi oradan diyorum

Rakiplerinin maçlarında maçı didikleyerek açık ara, rakip takım sana yapınca bunları yaz. Ne güzel İstanbul be. Adalete bak, ne güzel adaletlisin Mesut, seni tebrik ediyorum..

Bu arada yineliyorum, maçı izlemedim, özetini de izlemedim. Beşiktaşlılar yanlış anlamasın o yüzden. Benim sitemin Mesut’un kara ve beyaz iki ayrı dünya yorumlarına..

BJK 5106
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 05:08

Mesut'un gereğinden fazla şüpheci yorumlarına ben de uygun üslupla itidal tavsiyesi yapmışımdır. Birkaç önceki bir mesajımda dolaylı biçimde işaret de var. Geçmişe link eşliğinde.

Benzeri tarzı olan bazı Beşiktaşılara da yine. Tek tek isim zikretme de çok gerek yoktur şimdi. Bazıları şu an yok halde zira. O bakımdan gıybet gibi de olmasın. Bilinenler de aşikardır zaten.

Ancak hakkaniyetsizlik de şurada olur, bu tarz yaklaşımlarda bulunan en az onlar kadar rakip taraftar (GS - FB) da var oldu yıllardır.

Süre atfından da anlaşılacağı gibi, öyle yeni, taze üyeler de değil hani.

Bir yandan negatif söylemlerden üslup atıflı serzenişte bulunup, sonra da alası biçimde provokatif (ille de belli ifadeler anlaşılmasın) yazanlar da dahil buna! (Alınması gerekenler anlar zaten gayet güzel)

O zaman da işte kastettiğim hakkaniyet ve dahası samimiyet ne olmuş oluyor?!

Bunları zaman zaman yine anlaşılır biçimde ve genellemeli (etki tepki,sen yapmasan reaksiyon veya "meşruiyet" de oluşmaz vs. mealinde) eleştiri de ihtiva ederek yazdım/yazdık çokça. Hususi başlıktaki şikayetlere yönelik dahil.

Ancak nafile işte maalesef. Adeta huy, genetik gibi olmuş artık bu durumlar.

Bir gün normalleşir gibi olsa, ertesinde yine aynı tas aynı hamam oluveriyor!

Hülasa bu mevzulardan kimsenin kendini veya tarafını münezzeh tutup tek yönlü eleştiri yapması da anlamlı olmuyor.

Densin ki biz bu tarzı seviyoruz aslında, yakınmalarımız falan da hakikatli değil, bu başlıklarımıza çeşitlilikli üye katılımı falan da çok lazım değil!.. EyvAllah olsun gitsin artık...

Mustafa aydeniz1
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 07:19

Alıntı:
Az önce macin özetini izledim. Bu macta yüzde bir milyon saibe var. Bu kadar net yani

Zaten mactan önce bu yönde endiselerim vardi. Cagdas Hoca Sergen'in kankasi ve eski yardimci hocasi...

Ağla ağla sümüğün baloncuk olsun.

Beşiktaşım çaktıkça renkliler kuduruyor.

Mustafa aydeniz1
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 07:28

https://twitter.com/guncellikler/Reklam_link/137988421 ...42502?s=21

Şu link te fenerbahçe kalecisini yediği golü izleyin ve tarafsız bir şekilde yorum yapın.

murad22
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 07:38

Fb haram kupayı kusmadan senin şampiyon olman mümkün degil.Hemen başladınız beşiktaş şike yaptıya üç puan Bj. çıkınında kupada müzesine gidecek büyük ihtimal.2011 den beri serhoş oldunuz iki yakanız bir araya gelmiyo.Böyle şikayet etmenizi seyretmek çok hoş oluyo

AhmetB_44

5 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 08:07

Gündem fokur fokur

sayfa 2809
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET