Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1190
KadirKavri
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 02:11

Sinyalizasyon olsa sorun çözülürdü gün içerisinde hat bakımı ve onarımı da öyle uzun sürecek bir iş değil. O yüzden uzatma ile ilgili mi olacak diye düşünmüyor da değilim.

Jezky
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 02:25

Alıntı:
Sinyalizasyon olsa sorun çözülürdü gün içerisinde hat bakımı ve onarımı da öyle uzun sürecek bir iş değil. O yüzden uzatma ile ilgili mi olacak diye düşünmüyor da değilim.

Umarım haklı çıkarsınız, temeli atılmayan hatlarla ilgili bile açıklamalar varken Kabataş uzatmasıyla ile ilgili bilgiler çok sınırlı. Kesin tarih bile verilememekle birlikte açılırsa herkese sürpriz olur.

Yasinkprmz
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 02:34

Büyük ihtimalle sinyalizasyon içindir çünkü ara katlar vs raylar döşenmiş durumda anıtlar birliğinin ilanı bekleniyor

koronapatik emre
5 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 09:30

Kabataş etabının rayları döşendimiki, sinyalizasyon testleri başlasın.Ray döşenmedi diye biliyorum.Daha en az 2 sene sonra açılır, hatta en kötü durumda olan beşiktaş'ıda yetiştirebilirlerse orasıda dahil edilir.Çünkü beşiktaş'da arkeoloji baya çok.

em1nk
5 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 09:42

İBB'nin paylaştığı verilerden yola çıkarak Kabataş etabının ilerlemesinin %30'larda olduğunu tahmin ediyorum.

Yasinkprmz
5 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 10:59

Öğrendiğim kadarıyla Mecidiyeköyde raylarda kayma meydana gelmiş yapılıp açılacağı söyleniyor 1-2 haftayı bulurmuş

Yasinkprmz
5 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 11:03

Bide Nurtepeden itibaren sinyalizasyon bozulmuş haftada 3 gün bozuluyormuş

reşitözen
5 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 11:09

Sabotaj mı var?

koronapatik emre
5 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 11:10

Alıntı:
Öğrendiğim kadarıyla Mecidiyeköyde raylarda kayma meydana gelmiş yapılıp açılacağı söyleniyor 1-2 haftayı bulurmuş

sinyalizasyon bozulması hadi neyse dersinde,raylarda kayma affedilemeyecek bir hata;sanki yolcular bileti tahtalıköye aldı

BCanKılıç
5 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 13:01

Gülünecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. İnsan hayatı söz konusuysa kapatmaları yerinde bir karar olmuş. Ama keşke halka kapatma sebebini de söyleselerdi. Ciddi mağdurluklar var ortada

sayfa 1190
ANA SAYFA -> ULAŞIM