Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Cuntacılığa heveslenen emekli amirallerin sözde bildirisi
« önceki   123 ... 626364 ... 808182   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 63
erdem kagan
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 23:16

Alıntı:
Muaveneti öne sürmekte amacın ne? Ben o dönemi mi savundum? 2003'te aynı ABD dalga geçer gibi askerimizin başına çuval geçirmedi mi? Tatbikatta hedef tahtasına Atatürk ve Erdoğan'ın resimlerini koymadılar mı? Hepsini geçtim 15 yıl boyunca seni ve senin gibileri uyutup Fetö'yü başımıza bela etmedi mi? Kendi askerimizi, kendi silahlarımızla üzerimize salmadı mı? Koskoca Cumhurbaşkanı bunu MİT'ten değil de eniştesinden öğrenmedi mi? Zamanında bunlara şakşakçılık yapıp da şimdi 92'deki olayı öne sürmek ne alaka? Soruyorum sana sondaj gemilerimiz nerede? AB yaptırım kararını neden erteledi? Biden AB ile ne görüştü?

Tekrar söylüyorum, ben Chp'li veya herhangi bir partili değilim. Eski hükümetleri savunmak gibi bir amacım da yok. Hayatımın hiçbir döneminde de sümüklü hocaların şakşakçılığını yapıp ülkenin ele geçirilmesine ortak olmadım. Sizin gibiler Ergenekon Balyoz dönemi zafer çığlıkları atarken ben bu işin karşısındaydım. Türkiye o dönem bağırsaklarını temizlemedi, tam tersi kendi kalbine hançer sapladı. O kanama hala durmuş değil. Siz bölmeye, bölünmeye ve cephe almaya devam edin, dışarda ellerini ovuşturup bekleyen yüzlerce fetöcü var.

amiraller için, abdyi fetöyü korkutuyor sizde ekmeklerine yağ sürüyorsunuz dedin ya; bende kahramanlarının aktif! döneminden küçük bir örnek verdim. keşke gemi satmak için diye kıvırmadan önce sorsaydın neden öne sürdüğümü.

bölünmeye gelince (hep toparlayıcısınızdır allah için, pandemide sağlık bile hedefinizde..)
mesajında; seviyesizler, salya akıtıyorsunuz derken küçük ama net bir bölme işlemi yapmıştın.
işte, sıkışıncada romatizm.. erdoğana karşı bir yalan icat olsun bakın bakalım twitterda 1 saatte tek hücreli bakteriler gibi kaç milyona bölüyor-bölünüyor bu romantikler nefret! ve mutlulukla!

geçiniz bunları....
yaptığın sadece boş slogan atmak ve pişkinlik.
bunca kifayetsizlikle ergenekonu gördük karşı çıktık demiyormusunuz? sadece ezber bir saçmalığınız o çıkışlar, 28 şubattada aynısını bağırdınız, ergenekondada aynısını..15temmuzda bile aynını bağırmadınızmı? şu olayda bile hala aynı işte. haklılık değil haksızlık sözkonusu o çıkışlarda. gemi neden çekilmiş, imam niye konuşmuş.. çizgi yok, ilke yok biri ne taraftaysa sizde karşı tarafta olabilirsiniz ancak bu denli sığlıkla.

kimseyle böyle konuşmaktan hoşlanmam ama tarzın vede söylediklerin çok çirkin
fetöden korkuyorsan? yaşından yada bildiğinden gerisinide incele, 15 sene demek cahilliktir vede haksızlık.
fetö zirvesini 28 şubatta, senin çağdaş aydın vs.. tipler; lise-üniversite kapılarında cadı avı yaparken yaptı. halk tarafından kabulünüde aynı zamanda. kesinlikle inanmıyorum samimiyetine fakat yanılt beni samimi isen değişik ağızlarla bulandırma yapacağına, hesabı önce sorman gerekenlere sorarsın yani öğrenirsin sonra sorulması gereken varsa sorabilirsin

göktürk23
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 23:31

Alıntı:
erdoğana karşı bir yalan icat olsun bakın bakalım twitterda 1 saatte tek hücreli bakteriler gibi kaç milyona bölüyor-bölünüyor bu romantikler nefret! ve mutlulukla!

Herifi iptal ettin ya güyyya fetö ağzı ile manipülasyon yapacaktı bilidndik fetö saçmalılkları tabi osmon törötöyö çıktı hüloooooooooooog

göktürk23
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 23:37

Erdoğan'dan önce ekonomi o kadar güzeldi insanlar o kadar mutluyduki tıpkı Roma aristokrasisi gibi sol dirseğinin üzerine yatıp üzüm yiyordu insanlar hatta sokakta mutluluktan düşüp ölenler felan vardı.
hobitlerin köyü gibiydi her yer
körüklü otobüs ile sarıyer'den eminönüne 4 saattta giderken mutluluktan uçuyordu millet.

Er cu
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 23:55

Güvenlik soruşturması yasası geçti şükürler olsun.

drummer man Cihan
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 00:01

Sorularıma cevap vermeden yine aynı şeyleri yazmışsın. Ne yapacaklardı Muavenet vurulunca anında karşılık mı verilecekti? O gemilerin komuta merkezinin kimde olduğunu yada saldırı için kaç aşamadan onay alındığını da mı bilmiyorsun? İlla misilleme istiyorsan 2003'te çuval rezaletini de konuş, misilleme yapalım diyen komutanların, subayların nasıl sürüldüğüne bak.

Fetöye gelince, 80'lerde başlayan bir yapılanma. Ben sonuca bakarım. Erbakan Fetö'den uzak duran tek kişiyken birkaç kişi onun partisinden ayrılıp Akp'yi kurmadı mı? 99'da Apo'nun teslim alınmasıyla fetullahın Abd'ye kaçması neden aynı tarihlere denk geldi? Fetullah bitmek üzereyken onu bitirmeye çalışanlar (Necip Hablemitoğlu - 2002) nasıl katledildi? Fetö asıl sızmaları ve darbeleri 2002 sonrasında yapmadı mı? Aç 2002'deki şehit sayılarına bak, Pkk bitme noktasına gelmişken nasıl tekrar palazlandı? Pkk ve Fetöye darbe vuran komutanlar neler yaşadı kaç yıl hapis yattı? Hangi lider Fethullah için bitsin bu hasret dedi? Hangi lider "ne istediniz de vermedik" dedi?

Ben yaşımın yettiğinden de öncesine araştırırım hep, ama bana Fetöcü imasında bulunanlar dönüp kendi geçmişlerine baksınlar.

göktürk23
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 00:06

Gelişen güçlenen her ülkede vatanını milletini satılığa çıkartacak hainler hep olacaktır. Türk savunma sanayi devrimini hazmedemeyen, Karabağı, Libya, Suriye ve Iraktaki Türk askeri varlığını hazmedemeyen emperyalist sömürgeciler elbette Türkiye içindeki hain satılmış vatansızları sahaya sürecektir, internette bile bu hainleri görebilirsiniz kimi Türkcü maskesi takar, kimi atatürk maskesi takar, kimide din adamı kılığına girip şakirtlerine tırnağını yedirir. Cevabını üşenmeden vereceğiz bu satılmış sülük tayfasının.

göktürk23
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 01:09

Eski Türkiye babasını parası olmadığı için rehin alan hastahaneden kadın elbisesi ile kaçıranların hikayesidir.

Yakup

6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 01:10

Alıntı:

Güvenlik soruşturması yasası geçti şükürler olsun.

Herhalde AB ile uyumlu yasalar Bunlar..

Ihmar
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 01:15

Alıntı:
Herhalde AB ile uyumlu yasalar Bunlar..

Avrupa Chp gibidir, Türkiye’nin hayrına olan hiçbirşeyi istemez.

emrah basarol

6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 01:21

Alıntı:
Hangi lider Fethullah için bitsin bu hasret dedi?

Yukarıdaki yorumu yazan arkadaş erkek diye örneğimi aşağıdaki gibi vereceğim.

Mesela enisteniz var. Çok iyi anlasiyorsunuz. Ballandıra ballandıra da her yerde övüyorsunuz. Bir gece halı saha maçı , iki gece sonra kahvede pişpirik, haftasonu beraber ailecek piknik... Buraya kadar, her zaman olabilen basit bir hikaye. Şimdi, akşam halı saha maçı bitmiş 12 arkadaş maç sonu kokoreç keyfi yapmissiniz. Canım eniştem muhabbeti hep dilinizde. Sabah bir telefon, ablaniz ağlıyor. Meğer enişte ablayı, bir kaç yıldır aldatiyormus. Haliyle siz de u dönüşü yapmaz misiniz enişte konusunda ? Yoksa hala canım eniştem demeye devam mı edersiniz ? Peki siz enistenize saydirirken o halı saha arkadaşlarinızdan biri , aldatma olayını bile bile " hani lan enişten bir numarasi, kral adamdı ? Şimdi saydiriyorsun !! " Dese çok komik olmaz mı?? Zamanında bir gönül bağı olan insan ama yanlışıni görünce bu bağ kopmuş. Kopmali da ?? Yanlış nerede ben hala anlamıyorum ? Yoksa ablanizi aldatan enistelere hala sevgi beslemeliyiz mi diyorsunuz ? Biz de o mide yok

sayfa 63
« önceki   123 ... 626364 ... 808182   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET