Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 36
szgn39
3 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 14:06

Hasdal - Habibler kesiminin yakında açılışı yapılacak, sondaj çalışması Başakşehir - Nakkaş kesimindendir.

fbhamit
3 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 22:01
Sondaj çalışması hakkında

Yol buradan geçecek. İki gündür bu aracı görüyorum.işe giderken görüyorum. Yüksek gerilim hattının altına başka bişey yapılması mümkün değil. 3 tane sıralı yüksek gerilim direği var. Daha önce yol geçeceği için solda bulunan yüksek gerilim direğinin telleri bizim sitenin içine alındı. Araları açıldı. Yalnız otobanın bu haliyle burdan geçmesi imkansız. Ortada bulunan direk kaldırılabilirse yol kurtarır. Aksi halde bu yüksek gerilimin mall ofta olduğu gibi bazı yerlerde yer altına alınması gerekir.

fbhamit
3 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 22:06

Biz Teiaşı yüksek gerilim tellerini sitenin girişine aldığı için mahkemeye verdik. Kamulaştırmasız el atma nedeniyle. Bu yol başakşehirin en güzel sitelerinin ve sular Vadisi'nin üstünden geçecek. Daha önceki evimi yola cephe olduğu ve çok gürültü olması nedeniyle değiştirdim. Bu yol açıldığı zaman gürültü egzos gazları çevre kirliliği nasıl olacak bilmiyorum. Sondajın başında çalışanları görürsem soracağım. Sabah erken gittiğim için kimseyi göremiyorum.

zizou61
3 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 22:23

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.Eğer başka bir bilgi alırsanız,paylaşırsanız çok sevinirim,hayırlı akşamlar.

erdem karakoç
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 22:48
güzergah açılışı

Okullar açıldığından beri bahçeşehirden maslak tarafına gitmek için kuzey otobanı bağlantı yollarını kullanıyorum. Oraya ulaşmak için de hadımköy üzerinden kısmen bozuk yolları kullanıyorum. Normalde 2 saat üzerinde süren güzergah 40 dk kısalıyor yapılan km 2 katına çıkıyor.

Bu güzergah çeşitliliğinin hızlıca tamamlanıp halkın hizmetine açılması gerekiyor. Örneğin avcılar, ıspartakule üzerinden deliklikayaya giden toprak bir yol var. Bu yol gidiş geliş tek şerit asfaltlansa oradan da hadımköye bağlanıp alternatif bir güzergah daha oluşturulabilir. Böylece havalimanına ulaşım süreci de kısaltılmış olur.

Bahsettiğim güzergahın yeni yapılacak ıspartakule geçidinin oradan itibaren bağlanması ne harika olurdu.

https://www.google.com/maps/@41.0939398,28.703144 ...312!8i6656

Buradan sonra yol tamamen toprak oluyor

https://www.google.com/maps/@41.1109058,28.683631 ...312!8i6656

Devamını buradan bağlamak yeterli olur

https://www.google.com/maps/@41.1388524,28.648796 ...2!1b1!2i52

Alternatif üretmek gerekir. Yoksa trafik başka türlü bitmez.

manevracı
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 22:31

Hasdal Habipler arasindaki tunel girisinde hala insaat malzemeleri tunel girisinden sokulmemis bana sanki 2 ay daha bekleriz gibi geliyor.

Faruk1406
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 16:21

Kanal İstanbul mevzusu yine gündeme geldi. Başakşehirden, Bahçeşehir’e olan kısım icin köprü yapımı gerekecek ve bu kolay bir is değil. Bu kısımın da acil açılması gerekiyor. Baya bekleyeceğiz gibi

szgn39
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 17:39

K.M.O. kapsamında ihalesi yapılan Hadımköy(Nakkaş) - Başakşehir kesimi, Kanal İstanbul'u eğik askı köprü ile geçecek şekilde inşa edilecek.

(+)

(+)

Ahmetinki
1 hafta önce - Pzr 11 Nis 2021, 22:50

KMO Kesim-8 Bahçeşehir bağlantı yolunun Ispartakule kavşağı proje başlangıçı, imar planlarına göre İBB'nin şu anda Ispartakule hemzemin geçitte yürüttüğü, viyadük projesinden başlayacak.

KMO Kesim-8

(+)

Ispartakule hemzemin geçit viyadük çalışması - KMO Kesim-8 Ispartakule kavşağı bağlantısı

(+)

memq14
1 hafta önce - Pts 12 Nis 2021, 01:34

Bağlantı yolları da ücretli mi olacak.

sayfa 36
« önceki   123 ... 3536373839   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM