Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2796

Şampiyon kim olur?
Alanyaspor 2.8%  2.8%  [15]
Beşiktaş 19.2%  19.2%  [103]
Erzurumspor 1.3%  1.3%  [7]
Rizespor 0.4%  0.4%  [2]
Sivasspor 6.0%  6.0%  [32]
Fatih Karagümrük 1.7%  1.7%  [9]
Fenerbahçe 22.9%  22.9%  [123]
Antalyaspor 0.7%  0.7%  [4]
Galatasaray 25.7%  25.7%  [138]
Gaziantep 0.6%  0.6%  [3]
Gençlerbirliği 1.1%  1.1%  [6]
Göztepe 0.7%  0.7%  [4]
Hatayspor 0.7%  0.7%  [4]
Kayserispor 1.1%  1.1%  [6]
Konyaspor 1.3%  1.3%  [7]
Kasımpaşa 0.6%  0.6%  [3]
Başakşehir 2.1%  2.1%  [11]
Ankaragücü 1.5%  1.5%  [8]
Trabzonspor 5.4%  5.4%  [29]
Malatyaspor 3.4%  3.4%  [18]
Denizlispor 0.7%  0.7%  [4]
Toplam Oy : 536

EnEsEs55
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:32

Bu sene şampiyon olabiliyoruz her sene neden olmayalım

Ustura Faysal
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:40

Alıntı:
Bu sefer de derker ki Galatasaray tesisini açtı Alanya’ya teşvik primi verdi falan

Bu memlekette komplo teorisi bitmez..

Olsun, bu sefer de Galatasaray uğraşsın pirinci ayıklamaya 😅

Bu tarz komplolar üretirken insanlar kendinden geçiyor zaten. Dün konu ile ilgili Twitter'da görmüştüm.

Adam yazmış ilk yarıdaki maçı unutmadık diye, altında dalga geçen geçene, ama adam silmemiş yazdığını 😅

İlk yarıdaki maçı Beşiktaş kaybetmişti zaten. Neti unutamamış ise artık iyi gaza gelmişler 😅

adv0660
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:40

Konuşacak ne oyunları var ne de başka bi malzemeleri. Başka türlü durduramayacaklar anladılar. Hakemlerde fayda etmiyor yazık algı yapanlara

berdan ak
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:42

Tebrikler Beşiktaş’ım

Bu seneyi şampiyonlukla taçlandırmalıyız.

Gezzal attığı golün benzerini Fb maçında da atıyordu. Az farkla dışarı çıkan topu Altay’da seyrediyordu.

Çamur atacak, hazımsılık çekeceklere şiddetle yemiz bir banyo, üzerine limonlu soda öneririm.

Mehmetbyrm
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:47

Biz burda doğruları yazmak durumundayız
Neyse o benim dogrum senin yanlışın olabilir
Ben ne dedim kimse kimseye kolay kolay maç
Vermez.ama sende rakibinin tesisinde antreman yapıp millete malzeme vermeyeceksin o tesiste antreman yapan futbolcu duygusal ,psikolojik herturlu etkilenebilir.sonucta insanız

Ustura Faysal
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:51

Alıntı:
o tesiste antreman yapan futbolcu duygusal ,psikolojik herturlu etkilenebilir.sonucta insanız

Ne alaka.
Adamlar orada antrenman yaptı diye Beşiktaş'a sempati mi duymaya başlayacaklar. 😅

Mete ÖZTÜRK

6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:55

Öyle bir etkilenir ki, hiç allem kallem etmeyin etkilenir, sadece antrenman değil Bjk nın tesislerinde konaklamışlar da, bu doğru mu, inanamıyorum ya böyle bir şey varsa ve gerçekse eğer

BJK 5106
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:57

Alıntı:
Valla kaleci topun döneceğini tahmin etmedi top çok iyi falso aldı..aynı golleri volkan da yedi.

İzah etmeye çalışmaya gerek yok.

Kafadaki algı neyse o. Taassup meseleleri bir bakıma!

Benzeri aksiyon lehine olsa bu sefer de roller değişir biçimde görürüz bunları!

O zaman da kendileri senaryo üreten bazı Beşiktaşlılara bazı izahat ve misillemelerde bulunmaya çalışır.

Kısır döngü bir taassup bir bakıma dediğim gibi!

Bu da neden işte, arada bir hakikaten bu işlere tevessül etmiş tipler oluşundan.

Hemen hemen benzeri şey Hakem yönetimleri için de geçerli. Bu kapsamda yine VAR operatör/operasyonları için de keza.

Şüphe bir defa girdi mi bizim milletin aklına her benzeşen şeyi atar aynı torbaya işte.

İşin teknik yönden normalliği, olabilirliği, emsalleri vs. olsa da fark etmez artık.

Bir de esas olarak kastettiğim algı maksatlı, mukabeleler oldu mu tamam artık, keşmekeşe döner gider iyice.

Sonunda da lanet olmasın noktasına gelinir yekün olarak.

En son BJK 5106 tarafından Çrş 07 Nis 2021, 21:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

EnEsEs55
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:57

Seneye iyi bir kadro bekliyorum
Cenk Tosun gidecek Larin gider
Aboubakarın yanına bir forvet alınır

Ghezzal ile Rosier alınabilirse oynamaya devam ederler
Kaleci alınmayacak
Defansa bir iki isim alınabilir
Orta saha alınmalı iyi bir 10 numara Ljajic gidebilir
Hasic monte edilebilir
Solbek lazım sağbek yedeği lazım
5 bölgeye transfer yapılır
Kanat oyuncusu da alınabilir

Can Ertan
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:59

Maci izleyememistim, skora baktım sonra sosyal medya calkalanmis satılmış Alanyaspor diye. Sosyal medyada her şey abartılır sonuçta herkesin işi algı yapmak geçen hafta da BJKliler Hatayspor için yapıyordu sonuçta. Bu haftada GS ve FB ve diğerleri yapıyor.

Bjk tesislerinde antrenman, kaçan goller yenen goller vs hadi diyelim olur futbol bu. Ama asıl anlam veremediğim Alanyaspor neden hesabını gizleyip, mac gönderilerini yoruma kapatmış ki ? Yangına körükle gitmek olmuş maalesef. Twitter'da anonim hesap açan herkes bir yerlere giydirir sonuçta ilk değil ki bu.

sayfa 2796
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET