Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 278
Barmolar
4 ay önce - Cum 18 Arl 2020, 10:59

Kapanan H&M yerine Paulmark diye bir mağaza açılmış. Baya döküntü malları var umarım kısa zamanda kapanır da Boyner açılır.

uğur5858
3 ay önce - Cum 15 Oca 2021, 02:33

avm ye yeni mağazalar açılacak diyorlar da neler açılacağını çok merak ediyorum yeni olarak bir paulmax var oda kapanır zaten hm gibi çok kaliteli bir marka olmadığı için sadece türkiyede tüm 81 il değilde 81 ilin içinde belirli yerlerde şehirlerde avm ve normal çarşı alanlarında sadece en fazla 40 tane mağazası olan bir yer gibi olduğu için orası orasıda kapanır avm düzeni yok bence en alt kat mesela teknoloji alanı orada kığılının mağazasının ne işi var yukarıya bir üst kata alsana o mağazayı en alt kat sadece 1 kozmetik gratis watsens gibi 2 takı mağazası takıştır gibi 3 teknoloji türk telekom turkcell teknosa gib 4 cafeler starbucks mado ve hakan gibi eski hayal kahvesinin orasınıda unutmayın zaten avm de 5 tane cafe yeri var 1 starbuks 2 eski hayal kahvesi 3 mado 4 hakan 5 gönül kahvesi başkada yok heralde hakanın yanındaki yeri bilmiyorum başka bir yer varmıydı yanında 5 market olarak migros 6 oyuncak olarak alt katta toyzz shop var 7 de işte ev tekstili var english home karaca karaca home linens özdilek schafer yataş bedding gibi 8 gözlük olarak da atasun optik var 9 e bebek var 10 ayakkabı olarak DEİCHMANN var 11 telefon kılıfçıları var 12 terzi var gibio yerde bence giysi olarak takım elbiseyi oraya koymaları saçma üst katta hepsi üst kata koysana direk alt katın görüntüsünü bozuyorsun tesettürde aynı şekilde alt tarafta sadece cafeler bebek mağazası e bebek mağazası falan teknolojilerin hepsi alt katta ev tekstilide komple alt katta hadi eskiden ayakkabı dünyasıda vardıda hadi 2 tane alt katta DEİCHMANN ile birlikte vardı ayakkabı dünyasıda ayakkabıcılarda olabilir hadi terzi falanda normal arada ki dükkanlar bunlar oralarada daha başka ayakkabı tamirciside falanda açılırda kuru temizleme falanda açılır dry cleaner falan meşhur markalardan biriside açılır sivasda var zatende şubesini avm ye açarlar illakide normal her avm de olan markalardan biriside açarda bunlar haricindeki mağazaları neden üst kata göndermezler ki avm düzenini bozarlar mesela en üst katta telefon kılıfçısının ne işi var gönder en alt kata teknolojiye kılıfçımı bence böyle yapmaları dahada iyi olur

birde kendi bir düşüncem var katılanlarda bana yazabilirler bu en son düşüncende haklısın diyede avm girişinin en alt katı demiyorum normal orta katın yarısını duvarları falan komple aralarını doldursalar kapatsalar oraları kirişlerin arasını orayıda yapı marketi yapsalar avm giriş kapısını avm nin girişini giriş kapısının camını biraz daha uzatsalar dahada güzel olmazmı sizce tamam mesela koçtaş kendi sivas gibi bir yere normal mağaza açsa tabikide tekzen işliyorsa oda işler ama mesela normal mağaza yerine koçtaş fix mağazamızdan da açabilirim dese mesela çok güzel olur küçük koçtaş mağazası koçtaşın seçili çok satan sadece 5000 adet ürününün yer aldığı mağazada güzel olurdu bence işlerdide otoparkın yarısını kapatsınlar öyle avm kirişlerle üst katın girişinin yarısını içeri dizaynınıda mağazalar kendileri yapsın parkelerini alt döşemelerini aydınlatmalarını falan komple kendileri yapsınlar bence güzel olurdu katılan varsa yazabilir mesela otoparkta fazla yoğunluk olmadığından dolayı da
üst kat sadece kullanılıyor zaten normalde otoparkta park sorunu da fazla olmuyor o yüzden ideal olur bence iki gün sonra koçtaş gitmek isterse tekzen açar mesela mağazayı 2. şubeyi açarlar mesela açacaklarını sanmıyorumda bir bakmışız açadabilirler bence düşünceme katılanlar yazabilirler alt otoparkın yarısının kapatılıp kirişlerin arasının orayı yapı market yapma ve avm girişini de camınıda biraz daha uzatma veya uzatmalarınada gerek yok direk otoparktan dan avm ye girişde direk güvenlik koysunlar en alttan go kart pistinin oradaki otoparktan gelende üstten gelende direk üstün giriş kapısnın önünden geçsin güvenlikten güvenlik geri alınsın
tam bankamatiklerin yanındaki camdan camın önünün yan otopark alanının belirli kısmını duvar ile örüp veya camdan çevreleyip cam mekan yapıp direk yapı market mağazası oluşturma koçtaş veya tekzenin şubesi güzel olmazmı sizce ilk önce güvenlikten geçip oradan sağ tarafta ki kapının yanında ki yürüyen merdivenin yanındaki yerden direk yapı markete gideriz 1 normal koçtaşa veya koçtaş mağazasının küçüğüne koçtaş fix e veya 2 tekzene 2 yapı market mağazadan hangisi açılırsa güzel olmaz mı sizce sizde eğer katılıyorsanız fikirlere açığım

58dk
3 ay önce - Cum 15 Oca 2021, 22:52

Hep savundum bu dediğimi baştan daha büyük ve kapsamlı avm olsa bence çok çok daha iyi işlerdi( koronayı hesaba katmaz isek)

uğur5858
3 ay önce - Cmt 16 Oca 2021, 00:25

benim anlamadığım nokta bu avm yi prıme mall avm yi 11 tane ortak açtı teki ticaret sanayi odası başkanlarından birisiydi heralde yani sivas gibi bir şehirde bile hani o kadar para yok diyorlar ya bu şehirde sivasda merkezde herkes o zaman para yoksa bu şehirde o kadar inşaat firmaları nasıl iş yapıyorlar mütaitler falan yapı denetimler neden durmadan çalışıyorlar evler yapılıyor o kadar karşıyakada villalar falan yapılıyor yine yapılmayada devam eder sadece karşıyakada değil birçok yere villa yapımı yakında belirli kesimlere bölgelerede olur o kadar eski binaları bina sakinleri yıktırıp yeni bina yaptırıyorlar 2021 kentsel dönüşüm çerçevesine uygun olarak bunların hepsi yeni evler villalar nasıl yapılıyorda bu sivasın zenginlerinde bir tane avm açacak bile para olmuyor anlamıyorum bu avm bile 11 ortak mesela o kadar park city kiralıkdı bankadaydı vakıfbankta heralde o kadar kişi geldi en sonda heralde birisi aldı arada çok değil bir kaç tane adam içinde görüyorum birşeyler yaparken bazen demekki birisi almışki arada adamlar giriyorlar birşeyler yapıyorlar içinde yani park city de ismini değiştirip falan yeniden açılacak heralde zatende neden benim anlamadığım o kadar kişi geliyor projeler sunanlar da vardır neden projeleri belediye kabul etmiyor avm konusunda firmaları yani türkiyede o kadar zengin var yarısı olmasa bile yarısının da yarısının yarısı öyle öyle olmasa bile en az 20 tane proje gelmiştir çeşitli bölgelere yapalım diye anlatmışlardır hem o bölge gelişir o bölgenin ilerisinide nufüs artışınıda ulaşım toplu taşıma sorunlarınıda gözlem altına alarak böyle bir proje yaptık diye 20 tane ayrı projeler gelmiştir ama neden kabul edilmiyor bu projeler bu konu hakkında yorum yapacak olan varmı tamam sivas insanını anlarım boş insan olarak düz insan olarak hadi sivasa ne yatırım yapacağım sivasa yapacağıma istanbula ankaraya yaparım paramı katlamaya bakarım diyor çekiliyor hadi anlarımda şehir dışından sivas dışından gelip de 20 tane ayrı firma 20 tane avm projelerini artık 65 mahalleden nereleri düşündülerse 20 tane ayrı firma bugüne kadar sunup anlatıpda işte şu bölgeye yaparsak o bölgede ilerde nufüs şu kadar artar ulaşım sorunu toplu taşıma sorunu şu yönde olur biz bunların hepsini göze aldık değerlendirdik falan diyip anlatıpda her firma mesela örnek olarak verdiğim 20 ayrı firma neden kabul edilmedi bu güne kadar sizinde düşüncelerinizi alabilir miyim

Barmolar
3 ay önce - Cmt 16 Oca 2021, 13:17

Alıntı:
prıme mall avm yi 11 tane ortak açtı

Bu ortakların hepsi sonradan dahil olmuştu. Sadece bir haber sitesi vermişti bunu aradım buraya koymak için ama bulamadım. Çok iyi hatırlıyorum ortaklığın sadece %5ine çevreden ortaklık geldi. Yoksa proje tamamen prime development şirketine ait. Açılışında da hepsi boy boy sıraya girmişti BİZ yaptık diye

Karakas Mehmet

2 hafta önce - Pzr 04 Nis 2021, 06:37

burak5866
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 14:46

bir migros için avm açmakta çok saçma ya hepsi açılsın ya hepsi kapansın.

Barmolar
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:23

Yemek katına Terra Pizza açılmış.

sayfa 278
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET