Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 34
ferhat elazig
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 16:30

kanal istanbul a para var ama hem de çok acil bir proje olmamasına rağmen. 225 milyon dolar nedir ki. Müteahhitlerin her yıl o kadar vergi borcunu siliyorlar.

XDilayX
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 19:29
Bence...


Yolcu garantisini karşılamayan hava alanları, köprüler yapıldı ama ne hikmetse Pertek köprüsü yapılmıyor. Hadi Tunceli hükümete oy vermiyor , Elazığ gibi çok yüksek oy veren bir şehir neden verilen sözlerden muaf tutuluyor? Güney illerden biri otobüsle Tunceli'ye gitmek istese, Elazığ-Kovancılar hattı üzerinden gidecek neredeyse 2 saat zaman kaybı ya da Doğu Karadeniz'e gidecek olsa yine zaman kaybı. Ülkemiz petrol zengini bir ülke olmadığına göre harcanan benzini vs siz düşünün. Bu arada Malatyalıları takdir ediyorum hiç ihtiyaç yokken 1km yol kısalsın diye Kömürhan Köprüsü yapıldı ve Malatya'nın reklamını yaptılar bir güzel. Elazığlıların sesi çıkmıyor ki niye yapılsın köprü

alperenfatih
3 gün önce - Pzr 18 Nis 2021, 14:53

Hasankeyf2 köprüsü gibi bir köprü yapılamaz mı acaba? Tabi su üstü geçiş Pertek Köprüsü için daha uzun. Bir de bu ayaklar su tutulmadan yapılmış. Burda su içinde ayak yapmak zor mu, maliyeti çok mu yüksek acaba?


sayfa 34
« önceki   123 ... 323334
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler