Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1693
KRAL456
2 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 17:05

Gakkoşum bitti demeden bitmez . Son dakikalarda attığımız gollerle 3-2 kazandık.

Mert2323
2 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 17:07

Ligde kalirsa dönüm noktası bu maçtır kesin ve net

Cebrail23
2 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 17:41

Elazığspor, Sentetik Sahaya Geri Döndü

Elazığspor Kulübü, bir türlü sonuç alamadığı iç saha maçlarını yeniden Gençlik Merkezi sentetik sahaya aldırdı. Sakaryaspor maçıyla birlikte bu sezonun tüm iç saha maçlarına Gençlik Merkezi sentetik saha ev sahipliği yapacak

Bu sezon iç saha maçlarında istediği sonuçları alamayan ve deplasmanlardan da puanla getiremeyerek düşme hattında kalan bordo beyazlı kulübümüzde çare olarak saha değişikliğine gidildi. Doğukent stadyumunun inşası devam ederken Gençlik merkezinde iç saha maçlarını oynayan ve başarılı sonuçlar alan Elazığspor, bu durumu gözönüne alarak yeniden Gençlik merkezi sentetik sahaya döndü. Başkan Selçuk Öztürk ile teknik direktör Cafer Aydın’ın ortak fikriyle sentetik saha başvurusu TFF tarafından kabul edilen Elazığspor, bu gelişmenin ardından 7 Nisan’da Sakaryaspor’la oynanacak maçla sezon sonuna kadar tüm iç saha maçlarını Gençlik merkezi sentetik sahada oynayacak.

EJDER23

2 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 18:22

Alıntı:
Pazarspor: 1 - Elazığspor'umuz : 0 ilk yarı sonucu

Küme düşmemiz garantileniyor gibi...

Cebrail Hocam bu mesajı yazdıktan sonra totem yapıp eğer maçı alırsak “Cebrail23’ün mesajına eksi puan vereceğim” , dedim. Maçı aldık ve bu anlamsız batıl inancın gereği ilk defa Elazığlı bir üyeye eksi puan verdim. Hakkını helal et. Sonraki üç mesajına artı puan vererek bir nebze telafi ettim sanırım.

Önemli bir galibiyet ama İnşallah devamı gelir.

Cebrail23
2 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 18:38

Ejder23 hocam hakkım helal olsun inan artık gına geldi her hafta ümitli olalım diyoruz ve oluyoruz da ama bizdeki umut inanç futbolcularda bu maça kadar olmadı maçı kazandık güzel ama bakıyorum resmi hesaplarda oynamalar kutlamalar yine başlamış kümede kalmadık henüz Kastamonu ile aramızda 5 puan fark var işimiz henüz bitmedi bakalım önümüzdeki maçlarda neler olacak hep birlikte göreceğiz...

Cebrail23
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 15:45

Dakika:43
Elazığspor:0 - Sakaryaspor: 2

Bahrielz
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 17:04

Maç 1-6 bitmiş.

h4runtly
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 18:47

çıkmamış candan ümit kesilmez..

rakip de kolay puan kazanamıyor önümüzde ki hafta lidere karşı maça çıkacak.

nikoa
1 hafta önce - Pzr 11 Nis 2021, 17:42

bakıyorum hiç sesiniz çıkmıyor etme bulma dünyası işte gülme komşuna gelir başına

hakan023
1 hafta önce - Pzr 11 Nis 2021, 17:51

Kurt kocayınca işte böyle olur

sayfa 1693
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET