Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 802
Salim Öztürk17
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 15:50

Bu yatırımla Yenişehir mi büyür Şişecam mı?

Bu haberi duyunca ben Yenişehir'den arazi yerine Şişecam hissesi alırım

Yenişehir
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 18:54

Düşününce bende sana + verdim.

Kenanke
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 21:16

Yenişehire bir otomotiv test merkezi muhabbeti vardı bir aralar. Onun gibi büyük arazi gerektiren işler olursa fayda sağlar size. Ama o test merkezi projesi de unutuldu gitti tabi.

ARAZİ
2 hafta önce - Pzr 04 Nis 2021, 10:04

Beş yıl öncesi yazılanlara baktım, gerçekten çok kıymetli yorumlar yapılmış.. Öngörüsü çok yüksek arkadaşlar var... Aranıza kısa bir süre önce katılmama rağmen, konularla ilgili derin bilgi sahibi arkadaşlar olduğunu anladım.. Kısacası, foruma katkıda bulunan tüm arkadaşların fikirlerinin çok değerli olduğunu düşünüyorum...Bu forumda çok değerli bilgiler edinilebilecegini görüyorum.. Herkese katkılarından dolayı teşekkürler...

16şenol16
2 hafta önce - Pzr 04 Nis 2021, 18:02

Cambaz prim yapacak diyen arkadaşlara sorum: Benimde Cambaz da Mandayatağı mevkisinde 2 adet yerim var bu bölgede prim yaparmı sizce? Cevaplarsanız sevinirim

mahmut muyum
1 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 11:02

Alıntı:
Beş yıl öncesi yazılanlara baktım, gerçekten çok kıymetli yorumlar yapılmış.. Öngörüsü çok yüksek arkadaşlar var... Aranıza kısa bir süre önce katılmama rağmen, konularla ilgili derin bilgi sahibi arkadaşlar olduğunu anladım.. Kısacası, foruma katkıda bulunan tüm arkadaşların fikirlerinin çok değerli olduğunu düşünüyorum...Bu forumda çok değerli bilgiler edinilebilecegini görüyorum.. Herkese katkılarından dolayı teşekkürler...

tüm forumu okudun demek ki.
Acaba hangi arkadaşların öngörüleri fazla olduğunu düşündün.
bizlere de söylesen de kestirmeden o arkadaşların yazılarına bi göz gezdirsek.
olmaz mı?

16şenol16
1 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 18:23

Yörükyenicesi’nde Uzakova mevkisinde rüzgar enerjisi ile ilgili proje ( YEKA ) var diye duydum bu konuda bilgisi olan var mı?

Knowhow
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 09:01
KG

Eski yorum yeniden iletilmis oldu ( enteresan )

Srht016
1 hafta önce - Pzr 11 Nis 2021, 02:11

Pandemi bitsin Allah’ın izniyle siz çatırtıyı ozaman görün . Karakoca hürriyet Murat’lı subaşı cambaz Fazla değil 3 ay sonra benim karakocadaki yerim 250 olucak inşallah . İdda ediyorum

Hamqaa54

1 hafta önce - Pzr 11 Nis 2021, 14:59

Dönümünü 250 bin diyorsunuz

sayfa 802
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet